neugodne situacije

meni je ispricao ortak jednu nugodnu situaciju
kad je **** neku ribu u dupe,izvadi ga i vidi da je govnav,e sad...ona nije videla da je on video i pocne da mu pusi (atm) da ne bi video da je usran
sad cu da ga pozovem i da ga pitam da li je posle poljubio,mozda i jeste,jer ona nije videla da je on video :)
 
meni je ispricao ortak jednu nugodnu situaciju
kad je **** neku ribu u dupe,izvadi ga i vidi da je govnav,e sad...ona nije videla da je on video i pocne da mu pusi (atm) da ne bi video da je usran
sad cu da ga pozovem i da ga pitam da li je posle poljubio,mozda i jeste,jer ona nije videla da je on video :)

Ovo nije neugodna situacija!
Ovo je toliko glupo da ne mogu da vjerujem!

A ako bi i bilo moguce da se desi nekom nesto slicno, zalim ih, dvoje slijepih i za uzivanje u sexu nedoraslih ljudi!
 
meni je ispricao ortak jednu nugodnu situaciju
kad je **** neku ribu u dupe,izvadi ga i vidi da je govnav,e sad...ona nije videla da je on video i pocne da mu pusi (atm) da ne bi video da je usran
sad cu da ga pozovem i da ga pitam da li je posle poljubio,mozda i jeste,jer ona nije videla da je on video

Ovo nije neugodna situacija!
Ovo je toliko glupo da ne mogu da vjerujem!

A ako bi i bilo moguce da se desi nekom nesto slicno, zalim ih, dvoje slijepih i za uzivanje u sexu nedoraslih ljudi!

Mozda samo vole kakicu?!:lol:
 
Znam da sam u pravu. Retko se diskutuje o tome sta se sve nalazi iza zatvorenih vrata domova. Uvek se diskutuje samo o tome sta se nalazi iza otvorenih vrata. :-) Kao u onoj seriji Otvorena vrata. O takvima se diskutuje. A o onoj drugoj polovini covecanstva ne.
 
Da li vam se nekad desilo da ste se poceli smejati tokom seksa?:lol:

De si potato!:lol: Jes ti onaj sto je stavio fotku svog gornjeg dela tela u teretani?:roll: ( jb*t kako me sluzi pamcenje za neke stvari :lol:)

Sto se teme tiche, da desilo mi se,uglavnom kad mi preterano stimulise klitoris i onda pochne da me golica,pa ja malo po malo kao hihih, a on ne konta i nastavlja i onda vec krenem da se cerekam...
 

Back
Top