Ko su najbolje majke u horoskopu?

U pravu si.Majke guse svoju decu.

Ostavi to ! Obuci se ! Jedi! Jesam li ti rekla da dodjes ovamo,dolazi,skloni se odatle !

Veliki broj majki kod nas su generalke.U germanskim zemljama,kad se izadje u restoran,puste svoju decu da se igraju sa cim hoce i kako hoce.Sede po podu,trce i rade sta im je volja.Kod nas nije tako,u vecini slucajeva,a trebalo bi da bude.Detetu su potrebne sloboda i igra,nista vise.Zbog podsvesnog straha i mrznje ovo je mnogim malisanima uskraceno.

Zato je ova kombinacija jedna od najboljih zbog svoje simbolike Vodolija/Strelac.
 
Slazem se za neke svtvari, evo ja imam divnu majku Riba Rak mjesec Strelac, jako emotivna , pozrtvovna , puno ljubavi , brine o deci. rekla bih sve osobine majke.. Al u nekoliko slucajeva kad nam je bilo stvarno tesko u zivotu , ja sam morala nju da tesim , nije bilo ko da tesi mene ..ona je suvise osecjna .

Inace sloboda mi nije nikad bila uskracena , mozda zbog Strelca .
 
Па ваљда зависи од 5. куће у наталу, а не од знака и подзнака.
Какав је ко родитељ најбоље показује стање 5. куће.
Добра поставка, бенефици- добар родитељ који има разумевања...
Малефици- строгоћа, незаинтересованост за децу или чак претерана заинтересованост и мешање у живот...

Ово је упрошћено, али је базични принцип.
 
Moja majka je stelac, ceo zivot posvetila je poslu, karijeri, Ja prvih 10 godina nisam radila posvetila sam se sinu, porodici i to su mi najlepse godine zivota. Sad je momak, ali uvek sam tu kad sam mu potrebna. Riba, mesec u Lavu u 4 polju. Obrazovanje, karijera, posao, novac, putovanja, ... sve je to vazno ali po meni vaspitanje dece, napraviti dobru porodicu je najveznije.
 
kazu da mi je sve super, mesec u biku peta kuca, jeste rak da ce biti pomalo opsesivno potpuno predano ulozi, al ne znam po osnovu cega nagadjam da strelac iz podznaka nece prestati da cezne za kiseonikom pa da ne deficitiramo uzajamnu slobodu, mozda zbog sto mi je materina strelac sa mesecom u strelcu, a ja kao prvo dete njena preslikana funkcija. ma nemam pojma ne znam ti ja nista o astro, samo da cu da rodim sina.........
 
U pravu si.Majke guse svoju decu.

Ostavi to ! Obuci se ! Jedi! Jesam li ti rekla da dodjes ovamo,dolazi,skloni se odatle !

Veliki broj majki kod nas su generalke.U germanskim zemljama,kad se izadje u restoran,puste svoju decu da se igraju sa cim hoce i kako hoce.Sede po podu,trce i rade sta im je volja.Kod nas nije tako,u vecini slucajeva,a trebalo bi da bude.Detetu su potrebne sloboda i igra,nista vise.Zbog podsvesnog straha i mrznje ovo je mnogim malisanima uskraceno.

Zato je ova kombinacija jedna od najboljih zbog svoje simbolike Vodolija/Strelac.

Ahaha, samo vodoliju guše i roditelji i muž i deca pa i švaler. Budalavština. Moja keva je strelac, maksimalno tolerisala moje nestašluke do tačke ključanja, al bato sve mora da bude pod konac i na vreme...mogu šta oću al ne mogu kolko oću. Da me nije zauzdala, ko zna gde bih infiltrirala svoje hormone sa 15, 16...ona ih lepo preusmerila u kujnu, i tako sam umesto nadrndavanja i palamuđenja, umesto šamarčine naučila da mesim gužvaru sa makom. :D
Hvala mama! :heart:
 
Moja majka je Bik / Jarac. Žena borbena i pravi Lav. Požrtvovana, odana, brižna i pažljiva. Sa mnom kao Vodolijom , jor nije bilo lako. O, ne. Nije nikako. Trebalo je mene razumeti, a opet me ne sputavati. Usmeriti a ne gušiti. Dati mi do znanja, ali ne upinjati. Mama - moj oslonac. U svim važnim i bitnim momentima. je bila uz mene. Moje sve. Ulila nam je tu stabilnost, pažnju. Od nje smo i sestra i ja nasledile harizmu, kreativnost. Nežnost. Umeće Ljubavi. Posvećenosti. Žena koja ume sve. Jednog dana, kada budem imala svoj Dom, svoju porodicu, decu...volela bih da budem kao ona. Volim je beskrajno. :heart:
 
Majka generalka je obicno Mars, Saturn ili kvadratura teskim telima.

Ahaha, samo vodoliju guše i roditelji i muž i deca pa i švaler. Budalavština. sve mora da bude pod konac i na vreme..

Neka te sledeci put nauci da pravilno obradis informaciju. Vodolija je napisana u kontekstu znaka koji daje slobodu. "Sve pod konac!"zene koje traze dlaku u jajetu.

Da me nije zauzdala, ko zna gde bih infiltrirala svoje hormone... tako sam umesto nadrndavanja i palamuđenja, umesto šamarčine naučila

Potiskivanje hormona dovodi do nadrndavanja i palamudjenja i teranje deteta da radi sve pod konac. Psiholoska cinjenica dokazana jos pre 100 godina. Nasledjen obrazac ponasanja koji se prenosi na pokolenja i zive se tudji zivoti.



Da me nije zauzdala, ko zna gde bih infiltrirala svoje hormone ona ih lepo preusmerila u kujnu, naučila da mesim gužvaru sa makom

Frojd.
 
Poslednja izmena:
Zene sa mesecom u raku ☺

I ako ima Mesec u Raku u 4. kući, svu energiju joj iscrpi porodica, deca kao i svaki mogući problem u porodici koji se pojavi sa kojim je apsolutno nemoćna da se izbori te oprašta svaku lošu situaciju u kući te štiti i trpi i tiraniju dokle god je ''porodica'' na okupu. Ne valja ići u krajnost. Uvek mora postojati balans.

Ta pozicija je više za nekoga ko je vaspitačica u vrtiću. Da bi majka zaista bila majka, mora imati i muža pored sebe. To ide u paketu jer moraju da se međusobno nadopunjuju kroz kuće 4 i 10. U suprotnom dete neće doživeti najveći mogući uspeh koji može da ostvari. Ako dete ima Uran u kući 4, zajedno sa Saturnom, tu se već vidi problem u porodici i označava da dete neće želeti ni takvog oca, a ni takvu majku.

Dakle, da bi neka žena bila dobra majka mora da ima i dobro dete, ali i dobrog muža. Jedno je voleti i negovati porodicu, a sasvim drugo biti majka koja treba da izvede decu na pravi put.

Majčinstvom vlada Mesec, kao i začećem. To nije dovoljno da se bude ''dobra majka'', mada to zavisi od perspektive do perspektive.
 
Ja sam to vise pisala iz licnog iskustva☺
Ja sam bik,sa mesecom u raku u 10 kuci u konj sa severnim cvorom. Imam dvoje dece i jako sam osetljiva na njih,a sto se tate tice ne dam da se mesa,to je verovatno pogresno pa se u poslednje vreme kako odrastaju trudim da malo popustim☺

- - - - - - - - - -

Nego,da li neko zna horarnu astrologiju? Otvorila sam temu ali mi se niko ne javlja????
 

Back
Top