Ko su najbolje majke u horoskopu?

primijetiti ćete recimo da žene sa mjesecom u škorpionu i to samo one kojima je mjesec blizu točke pada - dakle oko 3 sco ili ne vole djecu ili ih ni ne nemaju. ako je još venera u djevici više se nema što pričati....

:D
Moja mama ima Mesec u Skorpiji na 17, ima dvoje dece i vaspitacica je.

snaga venere i mjeseca će pokazati ljubav prema djeci i mogućnost imanja iste.

Venera i Mesec su mi u sedistu. :D Medjutim, prave dosta losih aspekata.
 
mjesec na 17 sco nije baš točke pada, ona je na 3 sco i osjeti se do nekih 6-7 . 17 nikako.

Pa to i kazem. :D Koliko sam imala srece.

ako ih imaš u sjedištu, to je odmah potvrdan odgovor. planetu u sjedištu jako teško srušiti.

A sta ako i sami prave los aspekt? :think: Ali stvarno, ima istine, obozavam decu a primecuje se da i oni zavole mene.
 
Moja mama ima mesec na 16 stepenu skorpije i kao sto rekoh ispala je super, s' tim sto ona nikada nine izigravala veliku domacicu.

A vidis, moja da. :think:


Zene Bikovi ubedljivo najbolje i sposobne jako!
Bikovi generalno da, tu je egzaltacija mjeseca.

Ne poznajem puno zenskih Bikova, tako da ne znam, ali recimo tata mi je Bik. Pozrtvovani jesu. Ne svidja mi se to sto su hladni i tvrdi, da ne kazem nesposobni sto se pokazivanja osecanja tice. I jos jedna stvar koja mi smeta kod svih Bikova, to je sto su tako patrijahalni, staromodni, tradicionalni, dosadni materijalisti... :roll: Mene kao Strelca, to stvarno ubija u pojam.
 
Ja bih vise to pripisao jarcevima i devicama:confused::bye:
A da te pitam nesto :sad na primer ako je svaki znak podeljen na tri dekade(valjda) da li se onda rak deli na: 1/3rak 2/3skorpija3/3ribe, a skorpija na: 1/3skorpija2/3ribe3/3rak itd.....
ili drugacije:think:

Ne, ne, drug. :D Na Bikove sam mislila. Bikovi su patrijahalni, materijalisti, tesko pokazuju emocije posebno ako je znak pojacan zemljom (podznak ili Mesec). Doduse muski su bolji od zenskih. Tata mi je Bik, za njega sam bas vezana, a i on za mene. :D

Mislim da se dekade ne gledaju tako. Koliko se secam, negde sam procitala da je prva dekada Strelca predstavljena Merkurom, a poslednja Saturnom, a druga dekada Ribe Jupiterom. Toliko sam upamtila jer me je zanimalo. :D

Ne znam za tebe, ali ja sam presrecna sto je ispala takva, jer i ja mrzim te poslove i te fore "ja sam super domacica". Sada da li je to do horoskopa ili nam se karakteri genetski delom poklapaju?:think:
E da nikada nije bila stroga.

Pa ni ja ne volim te fore. Ali volim da kuvam i peglam. :D Mozda od znaka zavisi? Moja je dupla Riba sa Mesecom u Skorpiji.

Edit: Ni moja nije stroga, ali glumi strogocu. :D Hocu reci, ja sam glavna u kuci.
zlocana9.gif
plezkr6.gif
 
Poslednja izmena:
Sto se tice Bikova kao majke, tu je 50:50. Moja prijateljica ima sina a kao da ga nema.
Ja sam Bik, a ne placem mnogo za decom.

Imam dve prijateljice sa Mesecom u Biku: od jedne (42 godine) razvedene, sinovi zive kod bivseg muza;
druga 32 godine, nije udata i ne place za decom. Kaze da joj je dovoljna njena macka.
Obe su dvojne Racice (Sunce i AC)!

Sve skupa malo cudno!

Sve cetiri imamo praznu 4.kucu.
 
ljudi nemojte na takav način :D

i bik i djevica i ovan mogu biti dobri roditelji.

kakav si roditelj najmanje ovisi od sunca u znaku.

Ne diskutujemo kakve su majke, nego domacice. :D

Vodolija/strelac sa mesecom u skorpiji:lol:

:eek:
I ti se cudis sto nije stroga?! :lol: Verovatno te je vise terala da ucis nego da radis kucne poslove? :think: Ali najverovatnije je da te nije terala ni na sta. :lol:
 
Svaka Majka je najbolja za svoje dete,mislim da to nema mnogo veze sa horoskopom. Sve mi mozemo biti dobre majka bile vazdusni ili vodeni ili vatreni znaci volecemo ih mozda na razlicite nacine ali sa istom onom majcinskom ljubavlju od koje kazu nema jace emocije i nista na svetu se nevoli tako kao bice koje je deo tebe.
 
Ne diskutujemo kakve su majke, nego domacice. :D



:eek:
I ti se cudis sto nije stroga?! :lol: Verovatno te je vise terala da ucis nego da radis kucne poslove? :think: Ali najverovatnije je da te nije terala ni na sta. :lol:

Odgovor pod 3 -nista :D:rumenko:
Ok kad sam bila u prva 4 osnovne brinula je oko domacih zadataka, skole i tako to, posle sam vrlo, vrlo lako izmakla kontroli i sve sto sam bivala starija........ma uvek se plasila da ne propustim mladost:eek:
Dosta o mojoj mami. :lol:
I ja smatram da je tako najbolje za decu i da se kaznama i zabranama nista ne postize i da s ebas cini suprotno od onoga sto se zeli.
 

Back
Top