Sta biste uradili za Valjevo da ste gradonacelnik(ca)?

moj tata je zoran jakovljevic gradonacelnik valjeva,i da znate taj posao je mnogo zahtevan. na dan mu dolazi minimum 40 ljudi da pita nesto,a pitanja koja mu najcese postavljaju jesu kada idemo u setnju pa kazu e zoco jel mogu nesto da ti kazem na neka 2,3 minuta. a napricaju se jedno 20 min i vise. i ima i zabavnih stvari kod gradonacelnistva. moj tatko je isao u brisel hollandiju,austriju itd i lepo se proveo kad su obilazili gradove,ali sastanci su bili zamorni. uskoro idemo na more i nece nositi svoj telefon jer kada ga nosi ljudi ga zibkaju svakih 5 minuta.... drago mi je sto je tako odlucio... ... a mooj otac ispunjava svima mnogo toga.........a ipak je odvazan...
 
Evo puno lepih i simpaticnih odgovora,ali nama u ovom gradu treba ipak mnogo.Prvo treba da volimo svoj grad.Ako to uspemo onda mozemo videti mnogo toga sta nam treba.Ukratko ,treba nam cist uredan grad sa kulturnim gradjanima.Treba nam razvijena privreda da bi gradjani imali od cega da zive.Trebaju nam uslovi za razvoj sporta i td i td,a to gradonacelnik ma kakav da je bez nase pomoci nece nikad uspeti.Treba nam da nam deca ne gledaju kako samo da zbrisu u Beograd,vec da ovde imaju uslove da lepo zive a da Beogradjani dolaze kod nas da se malo provedu.Treba nama i .....:dash:
 
Sta biste uradili za Valjevo da ste gradonacelnik(ca)?

1. Sklonio obu bedu od spomenika za 200. godina Prvog Srpskog Ustanka, i na mesto nje stavio spomenike, na konjima valjevskih knezova, sa ratnim barjacima i jataganima, Bircanina, Aleksu Nenadovica, Grbovica, Bobovca i Kedica, protu Mateju, Petra Molera i ostale vidjene Valjevce koji su osvetlali obraz srpstvu, jer upravo je 12 valjevskih knezova zaratilo s dahijama i upalilo iskru najveceg ustanka na Balkanu. A kasnije je posle sece knezova Karadjordje usao na scenu i postao vozd.Na noc kad je Karadjordje zapalio turski han, Valjevo je vec gorelo od vatri ustanika a Turci su pobegli za Uzice.

2. Alsfaltirao neku gradsku ulicu, al neka rade "Putevi uzice" recimo, ili neko ko radi kako valja, a ne Krstic i IngrapOmnni, da se posle 2 meseca asflat provaljuje i krpi nanovo.
 

Back
Top