Sta biste uradili za Valjevo da ste gradonacelnik(ca)?

Grooyan, gde nadje crnce??? Ja bi pored svega toga dodao i izgradnju jednog velelepnog centra za usavrsavanje vozacke obuke (to jest nekakav poligon za takmicenje u brzim voznjama, da se ljudi ne povredjuju vise trkajuci se na divlje po ulicama)

Najbolja lokacija za taj poligon je mesto gde je sada Ek. skola. Lepo je srusimo, napravimo poligon i nema frke. Bas ima extra lokaciju:lol:
 
Pa mi smo pobedili Amere i to na njihovom terenu, iako su imali preko 20 crnaca u njihovom timu...

Druga je stvar sto nasi menadzeri su retardirani, a za trenere da ne govorim, igraju samo tatini sinovi koji finansiraju trenere, pa nam je zato i dospela kosarka u ovakvu krizu...

Ja sam trenirao u Sodexu i Studentu pre jedno 5 god, i mogu ti reci da su tadasnja seca stvarno imala potencijal, mozda mnogo bolju igru neko ameri u tom uzrastu...
 
Sredila bih Gradac, pocupala ono glupo cvece po Kolubari (mislim na naselje ne reku), ocistila tj. naredila da se ociste Kolubara i Ljubostinja, uvela visoke kazne za bacanje otpadaka... stavila pepeljare da ljudi ne bacaju pikavce po ulici, organizovala akcije sadjenja drveca, sredila parkove, pokusala da napravim mesta za zatvoreni bazen i novu halu negde blize... ostetila drzavu za pola budzeta svim ovim radnjama...
 
Poslednja izmena:

Back
Top