Kako ocenjujete ovaj podforum

Ocena odforuma Politika

  • 1

    glasova: 14 26,4%
  • 2

    glasova: 5 9,4%
  • 3

    glasova: 11 20,8%
  • 4

    glasova: 9 17,0%
  • 5

    glasova: 14 26,4%

  • Ukupno glasova
    53
  • Anketa je zatvorena .
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.
I meni se dopada Iron. Sa Jominijem nisam imala nekih kontakata. Ali nisam primetila da zaključavaju bez potrebe. Dakle, oni su mi ok.
I forumaši ovde su mi ok. Neke ne razumem neki su mi bliski po stavovima, ali primećujem da nema ljutnje i nervoze preko mere, kao na drugim podforumima. Čak mi je ovde prijatnije nego na drugim podforumima, iako su teme takve da se pre možete zakačiti sa nekim nego na Svaštari, na primer.
Sve u svemu, ok je. Jedino mi smeta što ljudi otvaraju teme istog sadržaja, pa dosadi. Dakle, više raznovrsnosti.
 
1. Objektivnost, zavisi od prevage forumaša određenih političkih opredeljenja - dakle, nemoguća ocena. A i nije uopšte ni bitno.
2. Demokratičnost, ulazimo u sferu moderisanja ... može mnogo bolje.
3. Ozbiljnost - ne treba je imati previše, ovo je forum. Treba biti više zabavan (forum) nego ozbiljan. Zar da uzimamo posao političarima ?

Opšta ocena - 4 :smile:
 
ako uporedim ovaj forum sa nekim drugim na kojima sa kratko bio, ovaj je ipak najinteresantniji. ima vise slobode nego na drugima, frekfencija je kudikamo veca, sarenolikost se podrazumeva, da smo svi slicnog politickog afiniteta, zasto bi se pisali kada se "shvatamo". mislim da je za peticu. ponavljam uporedjujuci ga sa onima na kojima sam bio.
 
Zasto ste zatvorili temu Heroji protesta??? Uostalom ko jos nije video taj snimak (a video ga je ceo svet) dve devojke koje pljackaju radnje moze pogledati na
, tu se vode zucne rasprave, mada neko nam zesce brise komentare ili uopste ne zele da ih prikazuju, kao na primer pisala sam nekoliko komentara i nijedan nije izasao!!!! grrrrrr
e da obratite paznju kojim dialektom pricaju te dve devojke!! Snimak je cista NAMESTALJKA!
 
Forum fenomenalan, zahvaljujući dobrim moderatorima (izdvojio bih maestralnoj jominija).
Čista petica dok neki ne dobiju napade patriotizma (ničim izazvane) i tada smo u nekoj stagnaciji. Ali i to prođe.
hahaha.gif
 
Forum fenomenalan, zahvaljujući dobrim moderatorima (izdvojio bih maestralnoj jominija).
Čista petica dok neki ne dobiju napade patriotizma (ničim izazvane) i tada smo u nekoj stagnaciji. Ali i to prođe.
hahaha.gif


Hahahaha da si bio na you tube-u i citao sta sve pisu i ti bi dobio nadad sigurno:lol: ... no jednostavno ne mogu da ostanem potpuno "hladna"...
A sto se tice ocene ocena je dobra;)
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top