Sta mislite da li ce biti nesto od odlaksa u USA ove godine?

Zbog nasih gluposti koje smo napravili ovih dana doveli smo sebe u situaciju da mozda svi koji su se prijavili na work & travel program ili treba turisticki da odu u USA neodu nigde.Ako nesto znate o tome da li ce se stvari srediti ili ne a zelite da pisete samo na pred ja sam tu .

Naravno da ce se srediti, njima je u interesu da budemo drugari, oni da guraju mi da primamo itd
 
Ja sam moju vizu dobila u sredu u Zagrebu bez ikakvih problema.
Tamo je bilo vise ljudi iz Srbije za vizu nego Hrvata. Cak sam srela dve grupe studenata koji idu preko Work & Travel koji su dosli nekim kombijima. Razumela sam da im je to agencija organizovala i svi su dobili vize. Jedino sto su morali cekati do sutradan da im daju pasose sa gotovim vizama.
Rekli su mi da su nasli prenociste u nekom hostelu za 20 evra po osobi. Ja sam prespavala kod rodjaka.

I da, inace ambasada u Beogradu pocinje ponovo da izdaje vize krajem marta.
 
Ja sam moju vizu dobila u sredu u Zagrebu bez ikakvih problema.
Tamo je bilo vise ljudi iz Srbije za vizu nego Hrvata. Cak sam srela dve grupe studenata koji idu preko Work & Travel koji su dosli nekim kombijima. Razumela sam da im je to agencija organizovala i svi su dobili vize. Jedino sto su morali cekati do sutradan da im daju pasose sa gotovim vizama.
Rekli su mi da su nasli prenociste u nekom hostelu za 20 evra po osobi. Ja sam prespavala kod rodjaka.

I da, inace ambasada u Beogradu pocinje ponovo da izdaje vize krajem marta.[/QUOTE

Nama su rekli isto to da cemo ici u Zagreb na razgovor za vize ako se nezavrsi ambasada do kraja marta,posto smo vec trebali da imamo razgovor.Nisam znao da mora da se ostane jos neki dan u Zagrebu ako se ode tamo .
 

Back
Top