Opredeljenje i obrazovanje

U EU ili ne?


  • Ukupno glasova
    92
  • Anketa je zatvorena .
I zaključićeš naravno, da su za ulazak u EU obrazovani a protiv neobrazovani.
Nažalost, to ti ništa posebno neće reći, jer i među jednima i među drugima imaš ostrašćene budale koje negiraju realnost.
A istina nikad nije na suprotnim krajevima nego kao i obično, na sredini
 
Neobrazovani ljudi NISU krivi sto ih perfidne budale zavode pricama o Srbiji koja vlada celim svetom, svaki od tih ljudi kada jednom posete neku zapadnu zemlju menjaju misljenje za 180 stepeni o svom politickom opredeljenju.
 
Napravila bih malu anketu o profilu ljudi koji su za i protiv ulaska u EU...

*ЕБО ТЕ "ПРОФИЛ"! ЗАШТО ТЕМА О ТОМЕ!

Сстварно молим дежурне модераторе да ово сра*е закључају!

О ТОМЕ КО ЈЕ ЗА А КО ПРОТИВ ЕУ - може бити само референдум у Србији!
 
*ЕБО ТЕ "ПРОФИЛ"! ЗАШТО ТЕМА О ТОМЕ!

Сстварно молим дежурне модераторе да ово сра*е закључају!

О ТОМЕ КО ЈЕ ЗА А КО ПРОТИВ ЕУ - може бити само референдум у Србији!

Izvini jel imash neki problem? Ako ti se ne svidja tema, ti nemoj da je otvarash...Svashta :roll:
 
Eva anketa je samo još jedan od dokaza kakve predrasude vladaju u Srbiji.

Ja sam obrazovana i fakultetski i za dss sam( a i spremam se za acc. poziv na fakultetu), moj dečko- acc. na fakultetu - glasa za dss, moja dva dobra drugara- jedan acc. na etf-u, drugi acc. na mašinskom i za dss su...moja super prijateljica docent na Hemiji- dss, rodbina-acc. na tehnologiji- dss, njen muž docent na psihologiji- dss...i da ne nabrajam više, mogla bih da napišem knjigu........svi smo za ulazak u EU , ALI sa Kosovom u sklopu Srbije.. Dakle, nismo za ulazak Srbije u Eu....i svi smo glasali u drugom krugu za Radikale....zamislite, i intelektualna elita glasa za dss i radikale.......čudna mi čuda...a i ova anketa je mnoogo glupa i forsira antagonizam u narodu.
 
sevilja:
Ja sam obrazovana i fakultetski i za dss sam( a i spremam se za acc. poziv na fakultetu), moj dečko- acc. na fakultetu - glasa za dss, moja dva dobra drugara- jedan acc. na etf-u, drugi acc. na mašinskom i za dss su...moja super prijateljica docent na Hemiji- dss, rodbina-acc. na tehnologiji- dss, njen muž docent na psihologiji- dss...i da ne nabrajam više, mogla bih da napišem knjigu........svi smo za ulazak u EU , ALI sa Kosovom u sklopu Srbije.. Dakle, nismo za ulazak Srbije u Eu....i svi smo glasali u drugom krugu za Radikale....zamislite, i intelektualna elita glasa za dss i radikale.......čudna mi čuda...a i ova anketa je mnoogo glupa i forsira antagonizam u narodu.
pa pola DSSa su tvoji prijatelji i rodjaci. jel ti i Koshtunica neshto dodje?

1) ja imam dva semestra do kraja arhitektonskog fakulteta, prosek mi je 8.20, imam ukupno 20 ispita, i... shta josh da lupetam?
2) EU me kao pretenciozna i nesposobna liberalno-kapitalistichka tvorevina koja je zavisna od USA, vremenom sve manje i manje zanima, daleko me vishe interesuje kad cje narod smeniti sve ove politikante shto ih vuku za nos i kad cje se pocheti ozbiljno raditi. a EU cje me pocheti zanimati ako ikad ponovo prorade zapadne humanistichke vrednosti. ne mislim da onaj humanizam 'mi te bombardujemo za tvoje dobro', nego na neki manje bolan 'humanizam'.

ostavljam postavljachu teme da smisli neku vezu izmedju prve i druge rechenice, po zhelji. shock
 
pa pola DSSa su tvoji prijatelji i rodjaci. jel ti i Koshtunica neshto dodje?

1) ja imam dva semestra do kraja arhitektonskog fakulteta, prosek mi je 8.20, imam ukupno 20 ispita, i... shta josh da lupetam?
2) EU me kao pretenciozna i nesposobna liberalno-kapitalistichka tvorevina koja je zavisna od USA, vremenom sve manje i manje zanima, daleko me vishe interesuje kad cje narod smeniti sve ove politikante shto ih vuku za nos i kad cje se pocheti ozbiljno raditi. a EU cje me pocheti zanimati ako ikad ponovo prorade zapadne humanistichke vrednosti. ne mislim da onaj humanizam 'mi te bombardujemo za tvoje dobro', nego na neki manje bolan 'humanizam'.

ostavljam postavljachu teme da smisli neku vezu izmedju prve i druge rechenice, po zhelji. shock

Daj dete informishi se malo..ybte kad chujem da se neko nalupeta tako..obrne mi se zeludac.
Ulazak u EU nije zbog "brenda", vec zbog ekonomije.
Chitava ova tema je i postavljena da bi se videlo koliko su ljudi razlichitih obrazovanja zaista informisani. :roll:
 
Da li cemo uci u EU ne zavsi od nas.Milsim da vecina koji su za po svaku cenu i sebe smatraju intelektualcima to nikako da shvate.Nema to apsolutno nikakve veze sa ispunjavanjem/neispunjavanjem nekih uslova pa bilo to i Kosovo.
Niti je EU ikakav garant da ce ovoj zemlji biti bolje.
Ja nachelno jesam za EU jer nam je to interes,sa druge strane nisam za BESPOGOVORAN ulazak u EU po bilo koju cenu jer se postavlja logichno pitanje da li nam je to interes?
Ona nebuloza preuzeta od socijalistichkog slogana"evropa nema alternative" je propaganda za ispiranje mozga.Treba se kretati ka EU dok nam je to u interesu,a ako EU postavi"uslov"koji je previsko i chime koristi postaju manje od dobrobiti treba se zahvaliti na kvarnjaka i reci"vozdra".Josh jedna stvar manipulacije je lazna dilema zasnovana na iskljuchivosti koja se servira:"EU ili samoizolacija";"NATO ili samoizolacija".-u prevodu,ako nisi za onda si za samoizolaciju,a to je neistina.Ako ne udjemo u obe porganizacije to ne znachi da ne mozemo da nastavimo saradnju sa njima shto tesniju,vishe nego i danas.Nego je to licemeran pokushaj da se igra na kartu bespogovornog prihvatanja plashenjem naroda secanjima na sankcije pokushavajuci da se kaze da nas ne ulazak u EU vraca u to vreme.
 
Eva anketa je samo još jedan od dokaza kakve predrasude vladaju u Srbiji.

Ja sam obrazovana i fakultetski i za dss sam( a i spremam se za acc. poziv na fakultetu), moj dečko- acc. na fakultetu - glasa za dss, moja dva dobra drugara- jedan acc. na etf-u, drugi acc. na mašinskom i za dss su...moja super prijateljica docent na Hemiji- dss, rodbina-acc. na tehnologiji- dss, njen muž docent na psihologiji- dss...i da ne nabrajam više, mogla bih da napišem knjigu........svi smo za ulazak u EU , ALI sa Kosovom u sklopu Srbije.. Dakle, nismo za ulazak Srbije u Eu....i svi smo glasali u drugom krugu za Radikale....zamislite, i intelektualna elita glasa za dss i radikale.......čudna mi čuda...a i ova anketa je mnoogo glupa i forsira antagonizam u narodu.

Sevilja kapiram ja shta ti hocesh da kazesh....ali se ja zaista trudim da ne dajem apstraktne pojmove...Znachi ne razmishljam o tome "shta bi bilo kad bi bilo", vec gledam iz ove trenutne situacije.
 
Daj dete informishi se malo..ybte kad chujem da se neko nalupeta tako..obrne mi se zeludac.
Ulazak u EU nije zbog "brenda", vec zbog ekonomije.
Chitava ova tema je i postavljena da bi se videlo koliko su ljudi razlichitih obrazovanja zaista informisani. :roll:
ulazak u EU i liberalno trzhishte cje rasturiti nashu ekonomiju a ovamo dovesti njihovu.
liberalno trzhishte je sklopljeno tako da svuda prodju megakorporacije i da veliki pojedu male.
da smo pametni, prvo bismo se sami pokushali dizati na noge [uz trgovinu sa ostalima i njihove podsticaje, naravno], pa tek onda bili u situaciji da sami odluchujemo dal cjemo il necjemo u EU.
ali ne, mi moramo u EU zbog ekonomije.
zashto?
tako kazhe Veliki Brat?

informishi se ti malo bolje, pa onda rodi bebu i njega zovi detetom a ne mene.:oops:
 
Eva anketa je samo još jedan od dokaza kakve predrasude vladaju u Srbiji.

Ja sam obrazovana i fakultetski i za dss sam( a i spremam se za acc. poziv na fakultetu), moj dečko- acc. na fakultetu - glasa za dss, moja dva dobra drugara- jedan acc. na etf-u, drugi acc. na mašinskom i za dss su...moja super prijateljica docent na Hemiji- dss, rodbina-acc. na tehnologiji- dss, njen muž docent na psihologiji- dss...i da ne nabrajam više, mogla bih da napišem knjigu........svi smo za ulazak u EU , ALI sa Kosovom u sklopu Srbije.. Dakle, nismo za ulazak Srbije u Eu....i svi smo glasali u drugom krugu za Radikale....zamislite, i intelektualna elita glasa za dss i radikale.......čudna mi čuda...a i ova anketa je mnoogo glupa i forsira antagonizam u narodu.

Anketa uopste nije glupa, a ako je tacno ovo sve sto si navela, to je jos samo jedan u nizu dokaza koliko ima kvazi-intetlektualaca na ovdasnjim fakultetima.
 

Back
Top