Evo sta znace onih 6 zvezdica na zastavi lazne drzave Kosovo

Svaka zvezdica predstavlja po jedan albanski region koji treba postati delom VELIKE ALBANIJE. To pokazuje da se sa Kosovom albanska stvar na balkanu nece zavrsiti.

Predstoje nam novi ratovi , sto se tice Srbije predstoji nam rat na jugu Srbije
http://news.bbc.co.uk/2/hi/europe/7256488.stm

ja sam to rekao pre nedelju i vise, ali posle slusao autora koji je dizajnirao zastavu, inace moj prezimenjak, rekao je da one predstavljaju narode na kosovu, a bela boja, to da je taj narod ravnopravan. znaci ako verujete autoru to je to, ako ne vi nastavite.
 
ja sam to rekao pre nedelju i vise, ali posle slusao autora koji je dizajnirao zastavu, inace moj prezimenjak, rekao je da one predstavljaju narode na kosovu, a bela boja, to da je taj narod ravnopravan. znaci ako verujete autoru to je to, ako ne vi nastavite.

Jao ala smo naivni. Ma koje bre zvezdice ? Ne radi se ovde o zvezdicama na zastavi, nego šta se dešava u realnosti....a realnost govori da Albanci hoće da formiraju svoju državu da proteraju malo ono Srba što ima
 
ja sam to rekao pre nedelju i vise, ali posle slusao autora koji je dizajnirao zastavu, inace moj prezimenjak, rekao je da one predstavljaju narode na kosovu, a bela boja, to da je taj narod ravnopravan. znaci ako verujete autoru to je to, ako ne vi nastavite.
Nije toliko ni pitanje sta te zvezdice predstavljaju autoru zastave, koliko sta one predstavljaju Albancima na Kosovu, a bogumi i onima u vladi doticne "drzave."
 
To sto pisete je glupost.Ne pravi se zastava od strane EU tek tako.Zastava ima svoje znacenje i simbol.
Shest je veoma vazan i mistican broj u masoneriji.Pogledajte EU zastavu,zastavu BiH sve je u znaku broja shest.Sve ovo hoce da pokaze da iza tzv.Kosova stoji svetska i evropska masonerija.Simbol UN-a je sav protkan simbolom broja shest i trinaest,kao uostalom i Americki dolar(novcanica).Ovo je uostalom poruka da se vidi ko iza toga stoji i finansira.To nema nikakve veze sa sipackom zgamadijom dole na Kosovu!!!!!!
 
To sto pisete je glupost.Ne pravi se zastava od strane EU tek tako.Zastava ima svoje znacenje i simbol.
Shest je veoma vazan i mistican broj u masoneriji.Pogledajte EU zastavu,zastavu BiH sve je u znaku broja shest.Sve ovo hoce da pokaze da iza tzv.Kosova stoji svetska i evropska masonerija.Simbol UN-a je sav protkan simbolom broja shest i trinaest,kao uostalom i Americki dolar(novcanica).Ovo je uostalom poruka da se vidi ko iza toga stoji i finansira.To nema nikakve veze sa sipackom zgamadijom dole na Kosovu!!!!!!

Ја сам им већ раније писао да са својим двоглавим црним орлом као националним симболом могу да обришу гузицу - има да живе у знаку броја 6 а свако ко је крштени хришћанин ЗНА шта то значи.
 
Ја сам им већ раније писао да са својим двоглавим црним орлом као националним симболом могу да обришу гузицу - има да живе у знаку броја 6 а свако ко је крштени хришћанин ЗНА шта то значи.

Svako naravno zna da 6 nije prost broj.
Dobija se računskim operacijama sa 2 ili sa 3

NUMEROLOGIJA
Broj 6 Zakon materijalnog obezbeđenja. Planetarni ekvivalent je Venera simbol lepote, sklada, ljubavi, porodičnog života, umetnosti, sreće...
ZNAČENJE mešavina intelekta i emotivnosti, ravnoteža, estetski smisao, umetnički talenat... Donosi harmoniju u porodici ili zajednici. Donosi novac onima koji ulože energiju u materijalno stvaranje.


Dakle ovo je tačno - američki kongresmeni su stvarno osetili blagostanje jer su uložili energiju u stvaranje
 
Svaka zvezdica predstavlja po jedan albanski region koji treba postati delom VELIKE ALBANIJE. To pokazuje da se sa Kosovom albanska stvar na balkanu nece zavrsiti.

Predstoje nam novi ratovi , sto se tice Srbije predstoji nam rat na jugu Srbije
http://news.bbc.co.uk/2/hi/europe/7256488.stm

Pa, to bilo logično, ali da su dve zvezdice žute, što bi predstavljalo deo plana koji su već ostvarili... nešto kao rejtingzi na imdb-u... pa da onda, kako šta pripajaju, jedna po jedna zvezdica požuti...
 
Svako naravno zna da 6 nije prost broj.
Dobija se računskim operacijama sa 2 ili sa 3

NUMEROLOGIJA
Broj 6 Zakon materijalnog obezbeđenja. Planetarni ekvivalent je Venera simbol lepote, sklada, ljubavi, porodičnog života, umetnosti, sreće...
ZNAČENJE mešavina intelekta i emotivnosti, ravnoteža, estetski smisao, umetnički talenat... Donosi harmoniju u porodici ili zajednici. Donosi novac onima koji ulože energiju u materijalno stvaranje.


Dakle ovo je tačno - američki kongresmeni su stvarno osetili blagostanje jer su uložili energiju u stvaranje

Jel proričeš i iz dlana? :D
 
Zato mi treba da branimo naše NACIONALNE INTERESE. Moramo biti čvrsti u odbrani Kosova i nepopustiti okupatoru da odvoji deo Srbije jer će to promenuti ne samo naš već i za sve ostale zemlje u Evropi drugačiji položaj, kao i za Rusiju što može dovesti do promena u GEO POLITIČKOM položaju Rusije i tada postaćemo opkoljeni onima koji žele da nas unište.
paranoja lepa moja..lece to uspesno u lazi,mada su i svedjani postizali lobotomijom izvanredne rezultate
 

Back
Top