Sta mislite o tekvondou?
Prikazujem rezultate 1 do 19 od 19

Tema: Sta mislite o tekvondou?

anja13
    Guest

Podrazumevano Sta mislite o tekvondou?

taekwondo girl
    Guest

Podrazumevano sta mislite o tekvondou

najlepsi sport na svetu.

TKD Milan
    Guest

Podrazumevano Sve najbolje

Tae Kwon Do je odlican sport za razvijanje duha i tela. Jako je privlacan za devojke jer je meksi od vecine borilackih vestina. Jednostavno sa ovim sportom ne mozete da pogresite. Mislim da smo mi nacija jako talentovana za ovaj sport. Malo vise ulaganja kod nas bi bilo pozeljno.

Hetman
    Guest

Podrazumevano

Malo vise ulaganja ne bi smetalo ni jednom sportu. Sto se tice onoga da ne mozete da pogresite... pa sad, to zavisi od motiva za bavljenje time. Ako je u pitanju rekreacija, onda je bolji od ogromne vecine drugih borilackih sportova, narocito za devojke, buduci da je takve strukture da je dosta aeroban, i da deluje na misice na takav nacin da pogadja ona mewsta koja su zenama obicno "problematicna", tj. dobro utice na liniju tela.

Obećava
    Učlanjen
    18.12.2003.
    Reputaciona moć
    52

Podrazumevano

Hmm pa i krug je linija :wink:
    Ne bih se ja previse uzdao u to korigovanje linije.

Hetman
    Guest

Podrazumevano

Hmmm, znam ja dobre ljude i koji se ne bave sportom.
    Normalno da ti TKD ne moze pomoci da se dovedes u red fizicki ako ti je to jedino u sta se uzdas. Ipak treba pocesti racuna i o ishrani i drugim segmentima zivota. Ono sto sam hteo reci je da je u tom pogledu TKD nesto povoljniji od npr. judo-a ili karate-a koji forsiraju dosta niske stavove i drugaciji vid tehnmickog rada, tj. manje aeroban.

Albin
    Guest

Podrazumevano demifashion@volja.net

da puši i da je kickbox puno boli

taekwondogirl
    Guest

Podrazumevano Re: demifashion@volja.net

Citat Original postavio Albin
    da puši i da je kickbox puno boli
    Pa vidi se po recniku koliko si bolji i koliko si vaspitan. U psovkama si sigurno bolji i to je jedino u cemu ti mozes biti bolji.

ox
    Guest

Podrazumevano Re: Sta mislite o tekvondou?

Ja tekvondo treniram vec dve i po godine i stvarno samtram da se fenomenalna i da neces pograsiti ako njega odaberaes da treniras

Guest

Podrazumevano

Ovim putem bih pozvao sve zainteresovane da se prijave na nedavno raspisan konkurs Taekwondo asocijacije Srbije (skraceno TAS-a) za prijem novih sudija.
    Jedini potrebni uslovi koji kandidati treba da ispunjavaju su:
    -preko 18 godina
    -najmanje srednja strucna sprema

Prethodno iskustvo u TKD-u ili bilo kojoj drugoj borilackoj vestini nije bitno.
    Svoj kratki CV poslati na mail TKD saveza:
    tkd.yu@eunet.yu
    tel: 3227551

Primećen član
    Učlanjen
    02.11.2003.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    58

Podrazumevano

Ma jeste Taekwondo super, ali ti nista ne pomaze na ulici, ako je to nekome bitno. Ninjucu je meni bolji, u stvari mislim da je najbolji i za brzo sticanje kondicije. Meni je pre 5 godina trebalo 2 nedelje da dodjem u stanje da mogu da istrcim 100 metara sa tipom od 90 kila na svojim nejakim ledjima Mada je, sto se tice 'stanja duha' malo prljava vestina... Da ne kazem kurvanjska... Ali i dalje mislim da je najbolja.

Početnik
    Učlanjen
    07.08.2004.
    Reputaciona moć
    0

Podrazumevano

Bravo Groucho!Kod kog treniras?

Aktivan član
    Učlanjen
    15.07.2004.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    60

Podrazumevano

Iako imam jako kratak staz u Tknd mogu da ga preporucim kao odlican borilacki sport. Vezbao sam kod brace Rakica kao dopunski sport posto mi je Ljuba drug iz osnovne.

ODLICAN SPORT

(na stranu samoodbrana)

Guest

Podrazumevano

Citat Original postavio Xebec
    Bravo Groucho!Kod kog treniras?
    Ne treniram vise, od kako sam provalio da vise volim macevanje. A i smetalo mi je to sto su nam se treninzi uglavnom zavrsavali oko pola 11, a nakon ninjucu treninga nema sanse da zaspim barem pet sati... Mnogo je dobra vestina, za onoga ko voli... Preporucio bih svakom klincu koji zeli da bude u top formi, da uz to nauci nesto da bi bio sigurniji na ulici i da pored toga bude okretan kao gimnasticar ili akrobata. Savrsena stvar... Takodje bih preporucio vladi da posalje po jednog 'undercover' pandura u svaki ninjucu klub u zemlji. Zato sto su treninzi zapravo vojna obuka i zato sto trener sa 20 svojih najboljih 'nindzi' moze da napravi pravu vojsku koja moze da uradi puno, i dobrih stvari a i gluposti...

Trenirao sam u Zemunu, neces verovati ali sad vise ne mogu da se setim imena dojoa i trenera. Davno je bilo... Secam se da mi je taj dodjo preporucio neki tvoj zemljak...

Primećen član
    Učlanjen
    02.11.2003.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    58

Podrazumevano

Naravno, ovo gore sam ja. Krstarica mnogo brzo prekida sesije...

Stetochina
    Guest

Podrazumevano pozdrav za sve koji zele da saznaju nesto o tae kwon du

tkwd je najbolji sport za sve koji zele da se bave bilo kojim borilackim sportom .
    .
    Ja sam kratko vreme trniro kd Branka Gojkovica iz Partizana i mnogo mi se dopalo i pozivam sve zainteresovane da se prikljuce klubu.
    Treninzi se odrzavaju u sali na Karaburmi[kod okretnice autobusa br.16,23,25 u zgradi u kojoj je i diskont] od 21:00h sredom i petkom.
    Sto se tice ulicne borbe ko god bude doso kod Branka u klub videce sata se radi na polju samoodbrane.
    Pozdrav svima .

Obećava
    Učlanjen
    18.12.2003.
    Reputaciona moć
    52

Podrazumevano

Evo bas sad na Eurosportu odgledah nesto TKD-a i sta mislim????
    Tesko s_r_a_nj_e i jos teza budalastina

Guest

Podrazumevano

Mislim da je dobar rekretivni sport a sto se tice njegove efikasnosti u borbi Moj deda (drvoseca) bi svakom tekvandoisti koske smrvio.

Obećava
    Učlanjen
    18.12.2003.
    Reputaciona moć
    52

Podrazumevano

Eh dede, tate i ostali pretci

Slične teme

1. Odgovora: 504
    Poslednja poruka: 05.11.2017., 02:36
  2. Šta mislite o...
    Autor pater.familias u forumu Ljubav i seks