Policija?!

Mitternachtsträumer

Veoma poznat
Poruka
12.064
http://www.blic.co.yu/temadana.php?id=31485

Zahvaljujući bandi praznoglavih idiota i neadekvatnoj policijskoj intervenciji, naša zemlja je u svetu predstavljena kao Palestina. Hajde dobro, idioti su idioti, na njih malo ko može da utiče, ali policija?!
Oni stranci koji do sada nisu imali mišljenje o Kosovu sada ga, zahvaljujući akcijama naše 'demokratske mladeži' imaju - 'neka smo im ga uzeli, ne zaslužuju ga!'

Postavlja se pitanje - kome je bilo u interesu da policija pusti praznoglavce da divljaju i koji genijalac je smislio taj briljantan plan da se sa kretenima ovaj put ne obračuna kao i svaki put sa svakom ruljom?

Ako mene pitate, u šiptarskom je interesu, jer niko sada nije zadovoljniji od njih, koji sada gledaju kako sami sebi skačemo u stomak, izbijamo sve argumente iz ruku i činimo da se naša vlast (kakva-takva) crveni i pred svojim diplomatskim neprijateljima, ali i prijateljima.

Je li nam trebalo to da nam, u vreme najvećeg poniženja naše zemlje od vremena sankcija, SAD argumentovano traže izvinjenje, ponižavajući nas time još više? Je li nam trebalo to da nas osuđuje telo u kojem tražimo zaštitu naših legitimnih prava?
Po ko zna koji put pokazujemo da ne znamo kako da se ponašamo i kako da branimo ono što je naše. Nikad neću shvatiti kako nam se posrećilo pa nismo izgubili Republiku Srpsku u ratu...
 
http://www.blic.co.yu/temadana.php?id=31485

Zahvaljujući bandi praznoglavih idiota i neadekvatnoj policijskoj intervenciji, naša zemlja je u svetu predstavljena kao Palestina. Hajde dobro, idioti su idioti, na njih malo ko može da utiče, ali policija?!

Е, извини а ја мислио да дивљање исламофашиста на Косову паљењње цркава и манастира и протеривање Срба са Косова има неке везе са тим...
Али ако је до две амбасаде које нас представљају као зле и прљаве.....

Мислим уозбиљи се.
 
Е, извини а ја мислио да дивљање исламофашиста на Косову паљењње цркава и манастира и протеривање Срба са Косова има неке везе са тим...
Али ако је до две амбасаде које нас представљају као зле и прљаве.....

Мислим уозбиљи се.

Znači mi moramo da pokažemo da smo podjednaki fašisti pa ćemo i mi da palimo, tučemo neistomišljenike da bi im pokazali da nisu u pravu!?
Ako su Šiptari stoka, ne moramo mi da budemo. Nama to nije ni u kakvom interesu, čak nam ide debelo u štetu.
 
Е, извини а ја мислио да дивљање исламофашиста на Косову паљењње цркава и манастира и протеривање Срба са Косова има неке везе са тим...
Али ако је до две амбасаде које нас представљају као зле и прљаве.....

Мислим уозбиљи се.


...mislis da je paljenje, rusenje i pljackanje po sopstvenom gradu (koje ces, naravno, sve ti opet da platis) odgovor...nesto ti ne vrujem jer bi i ti to radio da mislis da je to nacin...nisam sigurna da bi se upustio u takvu "osveticku" akciju
 
za svu tu negativnu sliku o nama u svetu snose odgovornost ljudi iz policije. budale su budale, pogotovo ako se skupe na gomilu pravice sranja, a krivicu sto je njima dozvoljeno da rade to sto rade snosi iskljucivo policija tj ljudi iz DS-a koji trenutno rukovode policijom!
 
И даље мислим да је у питању ујдурма, то јест план скован у ДС и Г17+, да се намерно помери полиција од Амбасада, у циљу стондирања било каквих демонстрација. А Ивршиоци радова Б92, Сорошеве НВО, ЛДП, остадоше нетакнути.
 
...mislis da je paljenje, rusenje i pljackanje po sopstvenom gradu (koje ces, naravno, sve ti opet da platis) odgovor...nesto ti ne vrujem jer bi i ti to radio da mislis da je to nacin...nisam sigurna da bi se upustio u takvu "osvetnicku" akciju

Ljudi, a pogotovo mladi, ne shvataju ozbiljnost odbrane teritorije. Ne postoji taj zapaljivi tekst i ne postoji taj demagog koji će sprečiti neiskusnog junošu da na ratištu od straha ne zapuca kad čuje kako jež diše. Znam zašta su nepripremljeni ljudi padali u paniku i drago mi je što ostadoh živ.
 

Back
Top