Zasto se zene loze na muske guze!?

saleboy

Obećava
Poruka
94
Predpostavljam da se svaki drugi , ili da bas ne preterujem treci muskarac (dobro gradjen naravno), nasao u situvaciji poput mene, da ga zenska ladno uhvati za guzu, bez pardona, i blama! Zene kazu da im je to slaba tacka kod momaka..Meni izgleda po malo sasavo, ali ipak prija..Sto jes', jes'..
 
Predpostavljam da se svaki drugi , ili da bas ne preterujem treci muskarac (dobro gradjen naravno), nasao u situvaciji poput mene, da ga zenska ladno uhvati za guzu, bez pardona, i blama! Zene kazu da im je to slaba tacka kod momaka..Meni izgleda po malo sasavo, ali ipak prija..Sto jes', jes'..

Evo ga jedan dobro gradjen muskarac, koji nam to diskretno daje na znanje!:lol:

Ne hvatam nepoznate momke za dupe, ali nekada mi se javi sasava ideja, kada npr.seta ispred mene, sa isturenim dupencetom.............zamisljam kako ga hvatam za dupe, ali mi se javi nevjerovatna zelja za tim, da se jedva iskontrolisem!
 
Evo ga jedan dobro gradjen muskarac, koji nam to diskretno daje na znanje!:lol:

Ne hvatam nepoznate momke za dupe, ali nekada mi se javi sasava ideja, kada npr.seta ispred mene, sa isturenim dupencetom.............zamisljam kako ga hvatam za dupe, ali mi se javi nevjerovatna zelja za tim, da se jedva iskontrolisem!

bio ja jednom sa sestrom u gradu i neki lik jadnik stoji i ona ga uvati za dupe..lik pukao i zacrvenio se od sramote...inace cesto kad hodamo negdje po gradu zna se desiti da ustine neku ribu za dupe...i ja isto...pa onda trk:lol:
 
Kada sam se prvi put poljubila(davno to bese)
sa svojim sadasnjim deckom,
odmah sam ga uhvatila za guzu ne znam zasto,
to je nagon bio valjda,
i bilo mu je baaaaaaas cudno,
a meni neprijatno... Mislim sta ce pomisliti o meni i ti fazoni..?
Naravno to sada nonstop praktikujemo i sada je OK posle toliko vremena...
 

Back
Top