Tragedija 21 02 2008

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

DellBoy-011

Elita
Poruka
22.568
U Ambasadi SAD izgoreo Zoran Vujović
Novosađanin Zoran Vujović (21) student menadžmena, poginuo je u požaru u ambasadi SAD u Beogradu. Njegove posmrtne ostatke identifikao je, na osnovu ličnih stvari, njegov otac Milan Vujović.

-Imao je šta da vidi, ugljenisano telo svog starijeg sina. Prepoznao ga je po zlatnom lančiću i metalnoj kopči sa kaiša- ispričao nam je Milanov rođak.
Porodica Vujović se u Novi Sad doselila iz Čaglavice kod Prištine jula 1999. godine
http://www.blic.co.yu/temadana.php?id=31485

Saučešće porodici.
 
Pre dve ili tri godine na Dragacevskoj trubi ,secam se bio je petak ,bilo je pola miliona ljudi (najveca poseta Guci ikad)...
U Guci su uglavnom svi pijani ,po neko i drogiran,ali su svi prijateljki raspolozeni..Tog petka na desetak metara od mene (srecom to nisam videla,ali sam cula vriske),poginuo je jedan decko.Zapravo ubijen je nozem ,razlog je bio jedna devojka...
Pola miliona ljudi ,ponavljam vecina pod akoholom,narkoticima i samo jedan incident...

Boze oprosti,ovaj decko je mald,ali znao je da to shto je radio nije dobro i igarao se sa svojom sudbinom...
 
Nadam se da ce ovo makar malo uticati na neke da razmisle kako ce vaspitavati svoju decu. Momak je platio cenu svojom pijanom glavom. Da li njegovi roditelji misle da ce ovo vratiti Kosovo i da li je to cena?

Moje saucesce.


Srbi,pamet u glavu.
 
Već sam negde napisao da mi je zaista žao tog dečka koji na tako tragičan način izgubi svoj mladi život prilikom paljenja bastiona fašističkog 4.rajha.

Moje iskreno saučešće njegovoj porodici.

Večna ti slava Zorane.
 
Nadam se da ce ovo makar malo uticati na neke da razmisle kako ce vaspitavati svoju decu. Momak je platio cenu svojom pijanom glavom. Da li njegovi roditelji misle da ce ovo vratiti Kosovo i da li je to cena?

Moje saucesce.


Srbi,pamet u glavu.

Искрено те презирем због ове твоје изјаве.

Слава погинулом дечку!
 
Sta je trazio tamo? Zasto je to radio? I kako ga je otac Milan vaspitao?


Moje iskreno saucesce porodici i nadam se, da ce ta zrtva ipak uticati, da mozda neko, pre nego sto se upusti u vandalizam, prvo promisli o mogucim posledicama.
 
U Ambasadi SAD izgoreo Zoran Vujović
Novosađanin Zoran Vujović (21) student menadžmena, poginuo je u požaru u ambasadi SAD u Beogradu. Njegove posmrtne ostatke identifikao je, na osnovu ličnih stvari, njegov otac Milan Vujović.

-Imao je šta da vidi, ugljenisano telo svog starijeg sina. Prepoznao ga je po zlatnom lančiću i metalnoj kopči sa kaiša- ispričao nam je Milanov rođak.
Porodica Vujović se u Novi Sad doselila iz Čaglavice kod Prištine jula 1999. godine
http://www.blic.co.yu/temadana.php?id=31485

Saučešće porodici.


Uvek je žao svima nama kad mladi život nestane..
 
U Ambasadi SAD izgoreo Zoran Vujović
Novosađanin Zoran Vujović (21) student menadžmena, poginuo je u požaru u ambasadi SAD u Beogradu. Njegove posmrtne ostatke identifikao je, na osnovu ličnih stvari, njegov otac Milan Vujović.

-Imao je šta da vidi, ugljenisano telo svog starijeg sina. Prepoznao ga je po zlatnom lančiću i metalnoj kopči sa kaiša- ispričao nam je Milanov rođak.
Porodica Vujović se u Novi Sad doselila iz Čaglavice kod Prištine jula 1999. godine
http://www.blic.co.yu/temadana.php?id=31485

Saučešće porodici.

Plačem i ja ZORANE brate saučašče porodici i svima vam.
ˇGLAVU GORE BRAČA VI STE U PRAVU


POZDRAV SVIMA IZ ČEŠKE
 
Još jedan mlad život manje u Srbiji. Šta reći nego - tuga!

Saučešće porodici i neka Bog kazni huškače koji manipulišu srpskom omladinom dok istim tim manipulatorima dlaka sa glave ne nedostaje od tolike borbe za srpstvom!
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top