Treba mi mala pomoc oko boja
Prikazujem rezultate 1 do 5 od 5

Tema: Treba mi mala pomoc oko boja

Obećava IllyriaDuncan (avatar)
    Učlanjen
    07.09.2007.
    Pol
    ženski
    Tekstova u blogu
    2
    Reputaciona moć
    38

Podrazumevano Treba mi mala pomoc oko boja

Pozdrav!
    Stvarno se nadam da neko ovde moze da mi pomogne, u prilicnom sam problemu :mad:
    Bavim se crtanjem, posebno ilustracijom i najcesce koristim drvene boje. Do sada sam uglavnom narucivala Derwent, Prismacolor ili Faber-Castell preko prijateljice iz inostranstva, ali u sledecih nekoliko meseci to nece biti moguce i sada sam na suvom...ostalo mi je veoma malo u zalihama. Za sada se snalazim kako znam (razne koh-i-nor i pelikan), ali nigde ne mogu da nadem pakovanja veca od 24, sto je izludujuce i ne malo frustrirajuce. Najgore, priblizava mi se rok za predaju nekih radova i pocinjem da panicim...dosta mi zavisi od toga.
    Ali, da ostanem mirna i prisebna i zavrsim pitanje: zanima me da li neko ovde mozda zna gde mogu da kupim vece pakovanje kvalitetnih drvenih boja (ili sto bi deca rekla "bojica")...uglavnom koristim mekse boje, sa manje gline ili drugog veziva pigmenta u sastavu, tj. one sa jacim i "masnijim" "otiskom/tragom". Kada kazem vece pakovanje, sve iznad pedeset (a najbolje 120, ako ih kod nas uopste ima), dolazi u obzir.
    Zanimaju me obicne drvene boje i akvarel boje u olovci (one koje daju akvarel kada se pokvase). Takode, iako sada mozda malo bezim od teme, zanimaju me suve pastele, isto u vecim pakovanjima.
    Nadam se da neko zna gde ovo mogu da nadem...drvene boje su mi najhitnije.Ne znam da li je po pravilima sajta da mi napisete adresu prodavnice, ali makar naziv nadam se da je moguce. Zanimaju me prvenstveno prodajna mesta u BG i NS, ali naravno, nije problem ni ako se nalaze negde drugde.
    Hvala unapred svakome ko proba da pomogne

Veoma poznat Fixa (avatar)
    Učlanjen
    19.10.2004.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    1033

Podrazumevano Re: Treba mi mala pomoc oko boja

Ja sam viđao u Glodsfortijevoj u onoj novijoj radnji, raznorazne vrste bojica i velika pakovanja...verujem da ćeš tamo naći.

Učlanjen
    07.09.2007.
    Pol
    ženski
    Tekstova u blogu
    2
    Reputaciona moć
    38

Mnogo hvala
    Ipak, trebace mi nesto vise podataka od toga...makar ime prodavnice. Nisam iz Bg, pa moram do njih da dodem telefonom ili internetom...sto znaci da mi treba makar jos koji podatak.
    Hvala jos jednom

Veoma poznat Fixa (avatar)
    Učlanjen
    19.10.2004.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    1033

Ne znam kako se zove. Kad ideš bulevarom iz pravca grada s desne strane. Prva ulica od Vuka skreneš desno (to ti je Goldsfortijeva) i samo nastaviš pravo i ne mož da omaneš videćeš veliki izlog.

Učlanjen
    07.09.2007.
    Pol
    ženski
    Tekstova u blogu
    2
    Reputaciona moć
    38

Hvala ti na detaljnom objasnjenju...dobro ce mi doci ako budem dolazila u Bg.
    Problem je sto mi sada to nije bas moguce, a boje mi hitno trebaju...tako da mi opet treba ili ime ili adresa (broj) prodavnice, da mogu da ih pozovem ili drugacije kontaktiram i vidim ima li neke sanse da od njih to porucim. Drugacije mi ne vredi.
    Tebi jos jednom stvarno hvala

Slične teme

1. treba mi mala pomoc
    Autor marija garunovic u forumu Muzika
    Odgovora: 4
    Poslednja poruka: 05.11.2008., 16:51
  2. treba mi mala pomoc?
    Autor vulo1111 u forumu Strategije
    Odgovora: 2
    Poslednja poruka: 29.02.2004., 22:01
  3. Treba mi mala pomoc!
    Autor dr u forumu Arhiva