THE Club - instalacioni problem

Rapidoz

Početnik
Poruka
31
Nedavno sam nabavio igru The Club, odradio winrar, pokrenuo instalaciju i naravno kopirao krek, međutim prilikom pokretanja launch ikonice javlja mi se poruka: The procedure entry point alsource3i could not be located in the dynamic link library open al32.dll. Jel mi neko može reći o čemu se tu radi... HVALA
 
Nedavno sam nabavio igru The Club, odradio winrar, pokrenuo instalaciju i naravno kopirao krek, međutim prilikom pokretanja launch ikonice javlja mi se poruka: The procedure entry point alsource3i could not be located in the dynamic link library open al32.dll. Jel mi neko može reći o čemu se tu radi... HVALA

To ti je fajl(Creative) koji sluzi za zvuk u igri. Na disku treba da ima instalacioni program (makar na mom ima) ukoliko nema potrazi OpenAL Windows Runtime Libraries
 
U pravu si skinuo sam taj openal ali sada mi izbacuje poruku: the procedure entry point alcGetString could not be located in the dynamic link library open al32.dll.!!!!! Guglao sam ali ne mogu da ukapiram šta je to? Jel to windows nešto zeza ili...:confused:
 
Uspeo sam da pokrenem igricu!!! Skinuo sam demo verziju i odatle poskidao fajlove koji su mi pravili problema (neki win-fajlovi)...
ALI na početku igre posle intra, mi piše: You are not signed into a gamer profile. You will not be able to save or load acess live without a gamer profile!!!!!???? Pa gde da ga napravim, nabijem ih....??? Igrica po sebi nije toliko loša, ima adrenalina samo neretko me izbacuje u toku igranja....:mad:
 
Uspeo sam da pokrenem igricu!!! Skinuo sam demo verziju i odatle poskidao fajlove koji su mi pravili problema (neki win-fajlovi)...
ALI na početku igre posle intra, mi piše: You are not signed into a gamer profile. You will not be able to save or load acess live without a gamer profile!!!!!???? Pa gde da ga napravim, nabijem ih....??? Igrica po sebi nije toliko loša, ima adrenalina samo neretko me izbacuje u toku igranja....:mad:

Ha HA Ha problem ti pravi Games For Windows Live skini OVO sa neta to bi trebalo da resi problem XLiveRedist01.02.0241.00
 
Ne pomaže ni ta verzija, opet nema tog profila...A i izbacuje me u toku igre... :shock:

Profil bi trebalo da se odradi sa crackom , e sada tuzna vest je da ce ti se sve igre koje koriste live rusiti na desktop to znaci gears of war , universe at war , viva pinjata itd...To je neki problem sa liveom ni Microsoft:evil: nezna sta je u pitanju. Isti problem sam imao ja i nestao je kada sam isutirao djubre od kasperskog iz kompa i reinstalirao raid controler.
 

Back
Top