Maja&Jovana - heroji protesta

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.
Kako vas bre nije sramota g.ovna jedna,pa zar stvarno ima ljudi koji misle da je 300 000 protestanata pljachkalo?
Koji nivo bolesti u mozgu chovek mora da ima da dodje do takvog zakljuchka?
Ovo je takva nameshtaljka da tog ko je osmislio treba kastrirati.Vama ovaj snimak pokazuje neshto do to koliko neko moze nisko da padne kao ti koji su ovo plasirali da popljuju protest?
I sad sam kao radikal?Jer imam mozak da znam da pljachka ne 300 000 nego i 3000 judi pa danas u gradu ne bi bilo radnje koja ne bi bila prazna.
Ma yebite se u tri lepe ***** materine Jevropejske djubrad kojima je jedini cilj da protest koji je bio MIRAN vezu za ove dileje shto su pljachkale.
Kako vas bre nije sramota?
Ja sam uvek bio protiv Radikala i Socijalista i Jula i tih g.ovana ali oni koji su ovo plasirali kao neku"poruku"su vetji shljam od svih tih u proteklih 18 godina zajedno.Talog drushtva ove zemlje koji se krije iza lazne demokratije,laznih vrednosti,laznog evropeJizma,lazne pravichnosti i slobode sve vam je lazno mamu vam ***** bezlichnu.Bezlichni ste kao ovaj nesretjnik Kroasan koga ne mogu a da ne zalim najiskrenije ko god bio makar i Erejzer jer iz svakog njegovog posta izlazi samo prezir i praznina,njobichnija nula,ko god taj lik bio to nije chovek nego neshto shuplje i svi vi kojima je ovo dokaz za neshto ste shuplji i niste ljudi.
I banujte me sada boli me qurac,ja nisam kreten kao vi.
 
Kako vas bre nije sramota g.ovna jedna,pa zar stvarno ima ljudi koji misle da je 300 000 protestanata pljachkalo?
Koji nivo bolesti u mozgu chovek mora da ima da dodje do takvog zakljuchka?
Ovo je takva nameshtaljka da tog ko je osmislio treba kastrirati.Vama ovaj snimak pokazuje neshto do to koliko neko moze nisko da padne kao ti koji su ovo plasirali da popljuju protest?
I sad sam kao radikal?Jer imam mozak da znam da pljachka ne 300 000 nego i 3000 judi pa danas u gradu ne bi bilo radnje koja ne bi bila prazna.
Ma yebite se u tri lepe ***** materine Jevropejske djubrad kojima je jedini cilj da protest koji je bio MIRAN vezu za ove dileje shto su pljachkale.
Kako vas bre nije sramota?
Ja sam uvek bio protiv Radikala i Socijalista i Jula i tih g.ovana ali oni koji su ovo plasirali kao neku"poruku"su vetji shljam od svih tih u proteklih 18 godina zajedno.Talog drushtva ove zemlje koji se krije iza lazne demokratije,laznih vrednosti,laznog evropeJizma,lazne pravichnosti i slobode sve vam je lazno mamu vam ***** bezlichnu.Bezlichni ste kao ovaj nesretjnik Kroasan koga ne mogu a da ne zalim najiskrenije ko god bio makar i Erejzer jer iz svakog njegovog posta izlazi samo prezir i praznina,njobichnija nula,ko god taj lik bio to nije chovek nego neshto shuplje i svi vi kojima je ovo dokaz za neshto ste shuplji i niste ljudi.
I banujte me sada boli me qurac,ja nisam kreten kao vi.

Ti si se stvarno iznervirao?:)

Hajde smiri se...pa znamo valjda s kim imamo posla, kako god oni sebe nazivali.:D:wink:
 
Kako vas bre nije sramota g.ovna jedna,pa zar stvarno ima ljudi koji misle da je 300 000 protestanata pljachkalo?
Koji nivo bolesti u mozgu chovek mora da ima da dodje do takvog zakljuchka?
Ovo je takva nameshtaljka da tog ko je osmislio treba kastrirati.Vama ovaj snimak pokazuje neshto do to koliko neko moze nisko da padne kao ti koji su ovo plasirali da popljuju protest?
I sad sam kao radikal?Jer imam mozak da znam da pljachka ne 300 000 nego i 3000 judi pa danas u gradu ne bi bilo radnje koja ne bi bila prazna.
Ma yebite se u tri lepe ***** materine Jevropejske djubrad kojima je jedini cilj da protest koji je bio MIRAN vezu za ove dileje shto su pljachkale.
Kako vas bre nije sramota?
Ja sam uvek bio protiv Radikala i Socijalista i Jula i tih g.ovana ali oni koji su ovo plasirali kao neku"poruku"su vetji shljam od svih tih u proteklih 18 godina zajedno.Talog drushtva ove zemlje koji se krije iza lazne demokratije,laznih vrednosti,laznog evropeJizma,lazne pravichnosti i slobode sve vam je lazno mamu vam ***** bezlichnu.Bezlichni ste kao ovaj nesretjnik Kroasan koga ne mogu a da ne zalim najiskrenije ko god bio makar i Erejzer jer iz svakog njegovog posta izlazi samo prezir i praznina,njobichnija nula,ko god taj lik bio to nije chovek nego neshto shuplje i svi vi kojima je ovo dokaz za neshto ste shuplji i niste ljudi.
I banujte me sada boli me qurac,ja nisam kreten kao vi.

Ako me zalis , daj neke patike .
 
Nisam se uopshte iznervirao:)
Lepo sam razmilsio i mislim da je MORALNO da se ne ocuti i to kaze.
Sramota je ocutati na tako neshto.


Jeste...al' ne zaboravi da je bitno i KO govori, u ovom slučaju, laže...a to su ološ i šljam od koga više niko, pa ni naši neprijatelji, ne očekuju istinu već samo plaćene , od gazda im, komentare koje moraju da ostavljaju.;)

Jeftini su...mLogo su jeftini postali, a još malo pa će i sami da plaćaju da ih brzo ne ukinu.:lol:
 
Cek, Derer, ja snimak mladih dama nisam tako shvatila. Ako ej B92 nesto rezirao (a to me nesto i ne bi zacudilo), onda je to trebalo da bude ideja predstavljanja ove dve devojcice kao zaglupele radikalke koje tvrde da su krale jer nemaju, a neki drugi imaju. Pritom, lepotice su imale para da sebi iznad dupeta nazvrljaju tetovazu i nisu bas u ritama izasle na ulice.

Drugi idiotluk je ta prica o 300 000 ljudi. Nisam fan b92, ali ma koliko su se trudili da prikazu svaki detalj nereda, jasno su pokazali da to nije bilo 300 000 ljudi, vec pojedinci. Bar sam ja tako shvatila iz njihovih vesti,a sinoc sam gledala sve vesti do kojih sam mogla da doprem.

Ono sto je ispalo u b92 reportazi jeste dve glupace koje su se izblamirale pricajuci o siromastvu i lupetajuci da je 300 000 ljudi pljackalo, sto su zesce gluposti.
 
Kako vas bre nije sramota g.ovna jedna,pa zar stvarno ima ljudi koji misle da je 300 000 protestanata pljachkalo?
Koji nivo bolesti u mozgu chovek mora da ima da dodje do takvog zakljuchka?
Ovo je takva nameshtaljka da tog ko je osmislio treba kastrirati.Vama ovaj snimak pokazuje neshto do to koliko neko moze nisko da padne kao ti koji su ovo plasirali da popljuju protest?
I sad sam kao radikal?Jer imam mozak da znam da pljachka ne 300 000 nego i 3000 judi pa danas u gradu ne bi bilo radnje koja ne bi bila prazna.
Ma yebite se u tri lepe ***** materine Jevropejske djubrad kojima je jedini cilj da protest koji je bio MIRAN vezu za ove dileje shto su pljachkale.
Kako vas bre nije sramota?
Ja sam uvek bio protiv Radikala i Socijalista i Jula i tih g.ovana ali oni koji su ovo plasirali kao neku"poruku"su vetji shljam od svih tih u proteklih 18 godina zajedno.Talog drushtva ove zemlje koji se krije iza lazne demokratije,laznih vrednosti,laznog evropeJizma,lazne pravichnosti i slobode sve vam je lazno mamu vam ***** bezlichnu.Bezlichni ste kao ovaj nesretjnik Kroasan koga ne mogu a da ne zalim najiskrenije ko god bio makar i Erejzer jer iz svakog njegovog posta izlazi samo prezir i praznina,njobichnija nula,ko god taj lik bio to nije chovek nego neshto shuplje i svi vi kojima je ovo dokaz za neshto ste shuplji i niste ljudi.
I banujte me sada boli me qurac,ja nisam kreten kao vi.

Pa nepismeni covece , sta izlazi iz tvojih postova ???

Ratovi , rokanje , leba ne jeli samo da je Kosovo Srbija .

Jescemo mahovinu i lisajeve iz Sibira samo da bi gomila napaljenih internet ratnika preko foruma

mogla da se prepucava sa Siptarima ...

ps Sta ili ko je Erajzer ???
 
...boze sta vi sve koristite u politicke svrhe - znaci oni koji nisu isli na protest su posteni a oni koji jesu su lopovi...sutra ce oni koji doruckuju da budu demokrate a oni koji preskacu dorucak divljaci :)

....prema americkim istrazivanjima 4 do 10% ljudi koji udju u radnje da shoppinguju usli su sa namerom da nesto ukradu...pa Winona Ryder je snimljena u kradji...sve je to ljudski :)
 
...boze sta vi sve koristite u politicke svrhe - znaci oni koji nisu isli na protest su posteni a oni koji jesu su lopovi...sutra ce oni koji doruckuju da budu demokrate a oni koji preskacu dorucak divljaci :)

ne, lopovi su oni koji brane lopove....
ne znam ko je rekao da je grupa ovih lopina pljunula u lice citavom protestu - i lepo je rekao.
a sad.....ko takve ljude brani, zna zasto ih brani....
 
I sad sam kao radikal?Jer imam mozak da znam da pljachka ne 300 000 nego i 3000 judi pa danas u gradu ne bi bilo radnje koja ne bi bila prazna.

Па то је излизан шаблон, ако не климаш беспоговорно главом на агресивну агенду неостварених комплексаша којима је Милошевић (а сада је популаран и Коштуница) главни кривац за пропале и неостварене животе, "изгубљену младост", размажен карактер и то што ће прећи и 40-ту годину, а неће видети Србију у ЕУ, онда си радикал, фашиста, Клингонац или шта већ.

Није ни друга страна нешто боља, за коју си у сличним случајевима у старту "издајник", али ови први су интересантнији јер мисле да су по нечему бољи јер су култивисанији, а заправо нису.
 
ne, lopovi su oni koji brane lopove....
ne znam ko je rekao da je grupa ovih lopina pljunula u lice citavom protestu - i lepo je rekao.
a sad.....ko takve ljude brani, zna zasto ih brani....

...niko njih ne brani ali kakve one veze imaju sa politikom - lopova ima u svim strankama

...je li istina da su kradja i razbijanja bili postedjeni oni izlozi na kojima je pisalo "Srbija je Kosovo" i slicne parole... ovih dana na mom faxu grupa demonstranata se dohvatila kamenica i krenula da razbije prozor ali se jedan profesor setio pa izasao na prozor sa zastavom Srbije i nekoliko parola...i oni odustali :)
 
Па то је излизан шаблон, ако не климаш беспоговорно главом на агресивну агенду неостварених комплексаша којима је Милошевић (а сада је популаран и Коштуница) главни кривац за пропале и неостварене животе, "изгубљену младост", размажен карактер и то што ће прећи и 40-ту годину, а неће видети Србију у ЕУ, онда си радикал, фашиста, Клингонац или шта већ.

Није ни друга страна нешто боља, за коју си у сличним случајевима у старту "издајник", али ови први су интересантнији јер мисле да су по нечему бољи јер су култивисанији, а заправо нису.


To bi bilo TO...laku noć.:wink:
 
Ja ne znam zasto neko ima problem da podrzi miran protest a osudi incidente koji su nakont oga usledili> Zaebite sve Amere, Siptare, b92 i ostale boranije, ali recite mi, koji Srbin koji zaista voli svoju zemlju, svoju veru i Kosovo bi propustio moleban i umesto toga otisao da pali ambasadu i krade gace iz Benetona?

Dok su ljudi stajali sa svecama u rukama ispred hrama Svetog Save neke budale su palile ambasade i kontejnere. Zar im je destrukcija bila preca od molitve?
 
Па то је излизан шаблон, ако не климаш беспоговорно главом на агресивну агенду неостварених комплексаша којима је Милошевић (а сада је популаран и Коштуница) главни кривац за пропале и неостварене животе, "изгубљену младост", размажен карактер и то што ће прећи и 40-ту годину, а неће видети Србију у ЕУ, онда си радикал, фашиста, Клингонац или шта већ.

Није ни друга страна нешто боља, за коју си у сличним случајевима у старту "издајник", али ови први су интересантнији јер мисле да су по нечему бољи јер су култивисанији, а заправо нису.

Ma necu preci 30-tu , videcu Pristinu . U EU nema nista . To svi znaju . Oni iz EU poceli jadni kod nas da

dolaze koliko pate , jadni .

Dogodine u Pristini .
 
Ja ne znam zasto neko ima problem da podrzi miran protest a osudi incidente koji su nakont oga usledili> Zaebite sve Amere, Siptare, b92 i sotale boranije, ali recite mi, koji Srbin kojiz aista lovi svoju zemlju, svoju veru i Kosovo bi propustio moleban i umesto toga otisao da pali ambasadu i krade gace iz Benetona?Dok su ljudi stajali sa svecama u rukama ispred hrama Svetog Save neke budale su palile ambasade i kontejnere. Zar im je destrukcija bila preca od molitve?

Krenuh pa se vratih...evo ja ću ti odgovoriti...lopovi i kriminalci, nemaju ni veru ni naciju, niti ih to interesuje.
Pod uslovom da ovo nije maliciozno pitanje.
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top