nema više u njemačku...

klikk

Iskusan
Poruka
6.788
Nakon nemira u Beogradu njemačko veleposlanstvo prestalo je izdavati vize za građane Srbije.

BEOGRAD – Informacija je objavljena na službenoj web-stranici veleposlanstva na kojoj piše da se vize neće izdavati do daljnjega.

http://www.net.hr/vijesti/page/2008/02/22/0682006.html
http://www.belgrad.diplo.de/Vertretung/belgrad/sr/Startseite.html

________________________________________________________________________________
uskrs stiže
a gastarbajterima neće moć nitko doć u posjetu....
bar će ušparat koji ojro;)


mnogo dobra od ovih "mirnih" prosvjeda tztztz

sve u korist svoje štete:cool:
 
Ja sam danas ugasila račun Raiffhazen banke, (Austrija, Nemačka) to mi dođe na isto, švabe, pa rekoh neću da moj novac radi za okupatore.

Zabole me što mi nedaju da odem tamo, ne želim ni da odem, želim da budem u svojoj SLOBONOJ SRBIJI I SLOBODNOM SRCU SRBIJE!!!
 
Ja sam danas ugasila račun Raiffhazen banke, (Austrija, Nemačka) to mi dođe na isto, švabe, pa rekoh neću da moj novac radi za okupatore.

kad bacas kompjuter u djubre?

Zabole me što mi nedaju da odem tamo, ne želim ni da odem, želim da budem u svojoj SLOBONOJ SRBIJI I SLOBODNOM SRCU SRBIJE!!!

ne mogu da verujem da i dalje postoje ljudi koji se loze na izolaciju....:roll:
 
Ne ložim se ja ni na šta, ni na EU, ni na kompjuter. Prvo nisam vatra da bih se ložila. Drugo, samo neznalici može da bude preča EU od sopstvene otadžbine.

ne, samo neznalicu moze da boli uvo to sto mu neko ne daje da ide u njegovu zemlju....
al dobro, siguran sam da ti je lepo u toj tvojoj jaruzi i da kao vrhunac turizma smatras odlazak u beograd na miting besplatnim vozom....
 
Страшно... а ја баш мислијо да скокнем до Минхена за викенд, па сад немогу... Ни у Америку немогу... Зликовци, исти ко Милошевић, Шешељ и Коштуница који недају нама млааадима да путујемо у свет и студирамо у иностранство, него морамо да живимо у Смрдију...

Жив се поједох за "њемачку" и "њемце". Да се зовем Исмет или Бећир и да сам дични потомак козојeбаца за Проклетија заједно са својих 20-оро рођене браће и сестара, сад би мого, ал овако немогу јер сам хулиган и волем да палим амбасаде... Њемци...
 

Back
Top