Jel' nam promaklo ?

Подсети ме да одбијем позив на вечеру ако га добијем од тебе!:lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol:
Много си бре опасна и за радикалку!

179.gif


Uh Biljo...meni bRez turšije, moliću lepo...:lol::lol::lol:
 
Ja mislim da bi, zasad, mooda:p da stavi u tursiju, bolje nego u procep.
Ili, bilo bi najbolje da ode na jos jedan produzeni piknik u Rumuniju, i otuda, kad proceni da je vreme, jednostavno prizna to sto tebi nije promako:lol:
Po mogucstvu, iza njega da bude ista ona zavesa (ili drapereija,ko ce ga znati) odakle se sinoc oglasi i obrusi sa rusitelje, i zapovedi da smesta prestanu.

Zli jezici kazu da je to tipicni rumunski desen sa rumunskim "ornamentima" sta god to znacilo) a i on sam nije demantovao da nije, ili da je ne daj Boze- srpski:wink:

Nisam ni mislila da bi se usudio...da ne kažem da ima, što on očugledno nema:rolleyes:, odavde , ovajjj...ovde da nam saopšti.:confused::mad:
 
U najezdi svih mogućih vesti, dešavanja...izjava...izveštavanja...negde pročitah da je Tači izjavio :":shock:

" Srbija će uskoro da dobije ZAHTEV da prizna Kosovo"!!!!!!!

Pre dva-tri dana, a gledajući jednu od političkih emisija na BN novinar-voditelj me podseti na ovo i to pitanje postavi učesnicima.

Nisam primetila da je iko od njih uspeo suvislo da odgovori...ili nisu hteli...

p.s. Ne sećam se gde, u kojim novinama, se ova izjava pojavila te ne mogu ni da ostavim link i ako je to problem, neka ovlašteni urade šta im je za činiti.

Moje pitanje za sve vas bi bilo...šta je on ovim ustvari rekao...i O kome?

Paaa i ja mogu da na zidu školskog igrališta nacrtam obruč koša i da zahtijevam od Divca da zakuca loptu kroz njega, al dal je realno očekivati da će on postići koš, e to je već sasma drugi par čarapa!!!
Ako je ovo istina onda Haško ovim dokazuje dvije stvari:
1. da još nije svjestan u kolika su govna upali ovom zajebancijom na Kosovu; i
2. da nije baš oduševljen situacijom oko priznavanja pošto izgleda da je imao ambiciju da postane "svjetski putnik" te polako ali sigurno spoznaje da mu badava sva njegova bjelosvjetska priznanja osim ako ga u nekoj SF varijanti ne prizna sama Srbija:twisted:!!! Sad ispada da je Kosovo otišlo iz, a još je u Srbiji - dakle "Čardak ni na nebu, ni na zemlji!!! Priznanja su im dobrano usporila, a kako njihov intenzitet ubrzano zamire, sve je veći broj država koji preispituje početni stav afirmisanja "narko države"!!!
Stav Vatikana će ih u svemu tome tek sasjeći!!!

Znači, planira nemoguću misiju - da mu Srbija omogući konačno afirmisanje u zgradi UN-a!!! Idiot jedan hohštaplerski!!! Kakva frizura takva i "država"!!!:lol::lol::lol: Isto ko' ringišpil radnik!!!:lol::lol::lol:

taci.jpg
 
Paaa i ja mogu da na zidu školskog igrališta nacrtam obruč koša i da zahtijevam od Divca da zakuca loptu kroz njega, al dal je realno očekivati da će on postići koš, e to je već sasma drugi par čarapa!!!
Ako je ovo istina onda Haško ovim dokazuje dvije stvari:
1. da još nije svjestan u kolika su govna upali ovom zajebancijom na Kosovu; i
2. da nije baš oduševljen situacijom oko priznavanja pošto izgleda da je imao ambiciju da postane "svjetski putnik" te polako ali sigurno spoznaje da mu badava sva njegova bjelosvjetska priznanja osim ako ga u nekoj SF varijanti ne prizna sama Srbija:twisted:!!! Sad ispada da je Kosovo otišlo iz, a još je u Srbiji - dakle "Čardak ni na nebu, ni na zemlji!!! Priznanja su im dobrano usporila, a kako njihov intenzitet ubrzano zamire, sve je veći broj država koji preispituje početni stav afirmisanja "narko države"!!!
Stav Vatikana će ih u svemu tome tek sasjeći!!!

Znači, planira nemoguću misiju - da mu Srbija omogući konačno afirmisanje u zgradi UN-a!!! Idiot jedan hohštaplerski!!! Kakva frizura takva i "država"!!!:lol::lol::lol: Isto ko' ringišpil radnik!!!:lol::lol::lol:

taci.jpg

Svestan je on u koja su...izmete...upali, nego imam utisak da je nešto hteo da poruči Tadiću...ili nama da otvori oči...rekli mu tako "njegovi"...šta god, ali maliciozno je zvučalo.:mad:

Nisi gledao " Stav - kontrastav" na BN-u? Između ostalih, bio je gost i onaj Dušan Stojičević...mudro zbori čovek:wink:
 
Jeste skroz smesno, bez ikakvog smisla, ali uvek kad zapocnu govor ovih dana politicari, pa kad kazu "Dosli smo" ili "Postovani gradjani" ja nastavim u sebi "Danas, kada postajem pionir" :-) Uopste ne aludiram na Titovu Jugoslaviju. Samo mi svecano zvuce ti govori pa me to podseca na tu svecanost za buduce pionire.
 
U najezdi svih mogućih vesti, dešavanja...izjava...izveštavanja...negde pročitah da je Tači izjavio :":shock:

" Srbija će uskoro da dobije ZAHTEV da prizna Kosovo"!!!!!!!

Pre dva-tri dana, a gledajući jednu od političkih emisija na BN novinar-voditelj me podseti na ovo i to pitanje postavi učesnicima.

Nisam primetila da je iko od njih uspeo suvislo da odgovori...ili nisu hteli...

p.s. Ne sećam se gde, u kojim novinama, se ova izjava pojavila te ne mogu ni da ostavim link i ako je to problem, neka ovlašteni urade šta im je za činiti.

Moje pitanje za sve vas bi bilo...šta je on ovim ustvari rekao...i O kome?

Samo da se smiri ovo oko Kosova... Chekaju ga Kanadjani ko zapeta pushka zbog napada na njihove mirotvorce u Hrvatskoj, a narocito sto je Bushov pajtos :cool:
 

Back
Top