United States of Albania

Malopre sam vidio na nekom takmičenju u Prištini transparent sa takvim natpisom!:D
Baš me zanima šta će belosvetske barabe povodom toga da naprave, Srbi su sa mnogo života platili takve ideje!?

Kako šta? Pa, svesrdno će im pomoći da to i ostvare. Za sad imaju dve,Centralnu Albaniju i Severnu Albaniju (Kosovo). Sad dolazi na red stvaranje Istočne, Zapadne i Južne Albanije.
Ako mi, Makedonci, Grci i Crnogorci budemo dovoljno naivni da to ne osujetimo na vreme, tako će i da bude.
Samo budala može misliti da je Šiptarima krajnji cilj bio stvaranje samostalne države Kosovo. Još kako će se oni rado odreći državnosti da bi se prisajedinili sa Albanijom.
 
Kako šta? Pa, svesrdno će im pomoći da to i ostvare. Za sad imaju dve,Centralnu Albaniju i Severnu Albaniju (Kosovo). Sad dolazi na red stvaranje Istočne, Zapadne i Južne Albanije.
Ako mi, Makedonci, Grci i Crnogorci budemo dovoljno naivni da to ne osujetimo na vreme, tako će i da bude.
Samo budala može misliti da je Šiptarima krajnji cilj bio stvaranje samostalne države Kosovo. Još kako će se oni rado odreći državnosti da bi se prisajedinili sa Albanijom.

Oni planiraju to da ostvare, i to je jasno, a jedno ostaje na nama "ili se SUPROTSTAVLJAŠ ili se POKORAVAŠ" druge nema.
 
"Ljudi" jednostavno imaju svoj cilj. Pre ili kasnije sigurno ce ga ostvariti! Mi smo narod u izumiranju. Oni su najmladja nacija u evorpi sa prosekom starosti od 25 godina. Jednostavno je sracunati na danasnjih 2 000 000 ljudi koliko ce to biti za jedno 50 god. Mi jesmo ljigav i prodan narod sto je dokazano kroz vekove a i danas na zalost!

Preporucio bih vam da pogledate sajt i vidite kartu na sajtu "frosina" koji je zvanicni sajt albanske ogranizacije u Bostonu: http://www.frosina.org/culturehistory/

Razmisljajte malo o tome gde ce nam deca suta ziveti!

Vidimo se do godine u Prizrenu!
 
"Ljudi" imaju svoj cilj! Na zalost mi smo narod koji je ljigav i prodan sto smo dokazali kroz vekove a i danas to dokazujemo. Oni su najmladja nacija u evropi sa prosekom starosti od 25 god. Sracunajte lako za 50 godina koliko ce ih biti, za razliku od nas koji izumiremo svake godine za oko 25 - 30 000 ljudi. Pogledajte sajt albanske ogranizacije u Bostonu: http://www.frosina.org/culturehistory/
bicve vam sve jasno.

Do godine u Prizrenu!
 
Malopre sam vidio na nekom takmičenju u Prištini transparent sa takvim natpisom!:D
Baš me zanima šta će belosvetske barabe povodom toga da naprave, Srbi su sa mnogo života platili takve ideje!?


Rusi ce mozda da seruckaju kratko (pa ce, kao i uvek, da zavezu), Belorusiju ionako niko i ne slusa sta serucka, Kina ce najverovatnje kao i uvek biti nezainteresovana...
 
greater_albania.gif


Izvor: srpska-mreza.com

MISLITE O TOME ! ;)
 
Tjah, Grci su onomad bili vise nego ubedjeni da ce Smirna biti njihova doveka...
Uspeli su chak da ubede vecinu covecanstva u to, ali prtz.
Tako i Shqipetari, ubedjuju i sebe i druge kako je to jedino resenje, dok ne pukne tikva.
A onda...
Inace, Turci o Shqipetarima imaju veoma nisko misljenje i daju im podrsku samo zbog NATO i shlihtanja Evropi...
 

Back
Top