Ovi hoće da hapse narod i govornike na mitingu

Ilinoida

Domaćin
Poruka
4.843
Kako čujem preko Bastije (čitaj B92) kažu da će da hapse sve one koji su razbijali, pljačkali, i one koji su govorili na mitingu jer su tobože, oni krivi za to. Rade na identifikaciji osoba i izgleda da će raspisati "poternice" kako mi se čini.

Predlažem da se dobrovoljno prijavimo svi skupa koji smo bili na mitingu, ako 1 uhapse da se lepo i ovih 300000 prijavi pa neka nas uhapse i neka nam sude, kad već to nisu učinili 2000 godine kada smo isto tako činili, kada se demokratija osvajala "razbijanjem prozora" jer drugačije nije moglo.

Gledajući na sat 20 min. B92 posvećuje priči o "materijalnoj šteti" i "nasilju" a 3 minuta o studentima koji su došli da podrže našu braću na Kosovu. Toliko o njihovoj brizi o Srpskom narodu.
 
Kako čujem preko Bastije (čitaj B92) kažu da će da hapse sve one koji su razbijali, pljačkali, i one koji su govorili na mitingu jer su tobože, oni krivi za to. Rade na identifikaciji osoba i izgleda da će raspisati "poternice" kako mi se čini.

a075.gif
a075.gif

jel to pišeš iz razloga što nemaš pojma o čemu pričaš ili da dodatno dramatizuješ stvar??
ko će da raspiše poternice?????
a075.gif
 
a075.gif
a075.gif

jel to pišeš iz razloga što nemaš pojma o čemu pričaš ili da dodatno dramatizuješ stvar??
ko će da raspiše poternice?????
a075.gif

Ja sam to rekla figurativno, zna se na šta se misli. Biće privođeni i odrediće im se zatvorska kazna (ako hoćeš da ti prevedem).

A za Bastilju znam takođe, ispustila sam slovo, glupo je ljude "hvatati" na sitne gramatičke greške pri kucanju.
 
Kako čujem preko Bastije (čitaj B92) kažu da će da hapse sve one koji su razbijali, pljačkali, i one koji su govorili na mitingu jer su tobože, oni krivi za to. Rade na identifikaciji osoba i izgleda da će raspisati "poternice" kako mi se čini.

Predlažem da se dobrovoljno prijavimo svi skupa koji smo bili na mitingu, ako 1 uhapse da se lepo i ovih 300000 prijavi pa neka nas uhapse i neka nam sude, kad već to nisu učinili 2000 godine kada smo isto tako činili, kada se demokratija osvajala "razbijanjem prozora" jer drugačije nije moglo.

Gledajući na sat 20 min. B92 posvećuje priči o "materijalnoj šteti" i "nasilju" a 3 minuta o studentima koji su došli da podrže našu braću na Kosovu. Toliko o njihovoj brizi o Srpskom narodu.

Ko bre da nas pohapsi U92 pa oni neznaju da ako treba hapsiti huligane ,prvo treba od njih poceti samo optuznica za njih je malo ozbiljnija.
 
Kako čujem preko Bastije (čitaj B92) kažu da će da hapse sve one koji su razbijali, pljačkali, i one koji su govorili na mitingu jer su tobože, oni krivi za to. Rade na identifikaciji osoba i izgleda da će raspisati "poternice" kako mi se čini.

Predlažem da se dobrovoljno prijavimo svi skupa koji smo bili na mitingu, ako 1 uhapse da se lepo i ovih 300000 prijavi pa neka nas uhapse i neka nam sude, kad već to nisu učinili 2000 godine kada smo isto tako činili, kada se demokratija osvajala "razbijanjem prozora" jer drugačije nije moglo.

Gledajući na sat 20 min. B92 posvećuje priči o "materijalnoj šteti" i "nasilju" a 3 minuta o studentima koji su došli da podrže našu braću na Kosovu. Toliko o njihovoj brizi o Srpskom narodu.
A da niste VI jedna od onih plavuša *Patike za Kosmet*?
 
Ja sam to rekla figurativno, zna se na šta se misli. Biće privođeni i odrediće im se zatvorska kazna (ako hoćeš da ti prevedem).

A za Bastilju znam takođe, ispustila sam slovo, glupo je ljude "hvatati" na sitne gramatičke greške pri kucanju.
Krađa,uništavanje imovine,podmetanje požara,izazivanje opšte opasnosti,ubistvo... su krivična dela kažnjiva lišavanjem slobode.I treba da se hapsi svako ko je identifikovan u vršenju krivičnog dela.I nije 300 000 ljudi kralo,palilo i sl. nego par stotina ološa i šljama koji zaslužuje zatvaranje.Ne ubacuj u isti koš narod koji protestuje molitvom zbog nepravde koje osećaju,sa tim šljamom koji koristi situaciju za ličnu korist.
A veći deo ovih sa bine su u vlasti(ili oko nje),tako da sumnjam da će sami sebe da hapse.O nekoj moralnoj odgovornosti pojedinih sa te bine može biti reči,ali pošto moral i političar nikako nisu kompatibilni pojmovi u ovoj zemlji,male su šanse i za to.
 
Trebalo je pohapsiti i one koji su palili i krali i 5-og oktobra i ove sada.
Nema tu nikakve razlike. Razliku vidi samo Veran Matić.

Oni su bili "glasnici demokratije" a ovi su šljam. E pa, šljam su i jedni i drugi, s tim što su ovi sadašnji malo veći šljam, jer su iskoristili protest za svetu stvar, što nimalo ne opravdava ni petooktobarce, jer i skupštinu i televiziju je ovaj narod gradio, a ne SPS.

U svemu ovome mi jedino godi što je B92 sinoć u potpunosti razotkrila ko su, za koga rade i po čijim direktivama. Nije im padalo na pamet da prenose narodni miting, ali zato su celo veče prikazivali in vivo rušenja i pljačke. Svim silama su se trudili da ovim scenama zasene veličanstvenost iskazivanja srpskog jedinstva. Za miting im je bilo najvažnije da po sto puta vrte iste izjave Dinkića i Čede da Nikolić ne može da govori u njihovo ime. Ma, koga je bre, bolelo u onom narodu i za jednog i za drugog. A, po najmanje je Nikolića bilo briga za te bitange. On je tamo govorio u ime nas koji volimo svoju zemlju.
 
USA je neprijatelj broj 1.

Tačka.

Ма пусти те јаднике са У92 они уопше не заслужују пажњу. Оваквим својим вишесатним пумпањем и филовањем јавности и обратањем и блаћењем целог догађаја само изазивају још већи бес оних, како је МУП проценио преко 500 000 присутних грађана Србије на ВЕЛИЧАНСТВЕНОМ МИТИНГУ ОТПОРА КОМАДАЊУ СРБИЈЕ. А тих 500 000 људи пута бар 5 лица којима ће свако објаснити шта се овде догађало значи нових 2,500 000 људи који презиру У92.
 
Kako čujem preko Bastije (čitaj B92) kažu da će da hapse sve one koji su razbijali, pljačkali, i one koji su govorili na mitingu jer su tobože, oni krivi za to. Rade na identifikaciji osoba i izgleda da će raspisati "poternice" kako mi se čini.

Predlažem da se dobrovoljno prijavimo svi skupa koji smo bili na mitingu, ako 1 uhapse da se lepo i ovih 300000 prijavi pa neka nas uhapse i neka nam sude, kad već to nisu učinili 2000 godine kada smo isto tako činili, kada se demokratija osvajala "razbijanjem prozora" jer drugačije nije moglo.

Gledajući na sat 20 min. B92 posvećuje priči o "materijalnoj šteti" i "nasilju" a 3 minuta o studentima koji su došli da podrže našu braću na Kosovu. Toliko o njihovoj brizi o Srpskom narodu.
Ма уплашили се...па оном старом..шта девојци мило то јој се и снило...али са обзиром да пола владе држи сорош ништа ме неће зачудити
 

Back
Top