I Novak i Bodiroga i ja i vi, svi mi !

limanacNS

Zainteresovan član
Banovan
Poruka
366
Bio sam na mitingu, dostojanstveno se ponasao ! Mirno dosao i otisao !
Protestovao sam i protiv milosevica 2000 tada sam bio srednjoskolac, sada imam visoko obrzovanje , tada je bila zapaljena i skupstina i televizija i sta jos, tad smo svi bili borci za demokratiju to su svi u svetu rekli , a sad smo svi mi, ali apsolutno svi huligani, i Novak i Bodiroga i rektor svi smo stoka ?
Albanci su slavili(demokratski), u slavlju dvoje mrtvih, 16 ranjenih iz vatrenog oruzija, pariz je goreo danima, danska pre dva dana, haos anarhista u grckoj, u napulju vosjka rasteruje demonstane i cisti djubre blokda danima...
Posto smo apsolutno svi "stoka" I Novak i Bodiroga, ja se evo ponosim sto me je neko stavio u isti kos sa Novakom i Bodrigom, dekanom, a vi ?
 
Kada je Kusturica upitao: "gde su sada misevi" osetio je kao maestro rezije da su isti dobili zadatak od pacova.................
Sinoc ispred Skupstine je bio NAROD bez obzira na partijsku pripadnost i to u pravom smislu reci, ko nije bio i osetio bilo naroda, moze da tumaci kroz protumaceno od b92, stB..i NVO u liku vec poznatih isplacenih "mrznji prema sopstvenom narodu koji po njima treba prevaspitati"................
Oni imaju svoja desavanja a desavanja naroda su im strana, sem kada nisu izdonirani za desavanje istog..............
 
A Kostunica je mogao bar sinoc da prica iz glave, a ne da cita sa papira u ruci, to mi je odvratno za bilo kog politicara... Ako se vec bavis politikom i toliko si pametan, skolovan (kako koji), nacitan onda nemoj da izadjes pred masu naroda koji su besni jer im je oteta teritorija sa papirom u ruci...
 
Bio sam na mitingu, dostojanstveno se ponasao ! Mirno dosao i otisao !
Protestovao sam i protiv milosevica 2000 tada sam bio srednjoskolac, sada imam visoko obrzovanje , tada je bila zapaljena i skupstina i televizija i sta jos, tad smo svi bili borci za demokratiju to su svi u svetu rekli , a sad smo svi mi, ali apsolutno svi huligani, i Novak i Bodiroga i rektor svi smo stoka ?
Albanci su slavili(demokratski), u slavlju dvoje mrtvih, 16 ranjenih iz vatrenog oruzija, pariz je goreo danima, danska pre dva dana, haos anarhista u grckoj, u napulju vosjka rasteruje demonstane i cisti djubre blokda danima...
Posto smo apsolutno svi "stoka" I Novak i Bodiroga, ja se evo ponosim sto me je neko stavio u isti kos sa Novakom i Bodrigom, dekanom, a vi ?
Potpisujem.
Svuda u svetu, pa i u toj EU se dešavaju mnogo gore stvari, mnogo veći krš i lom nego juče kod nas. Čak i stranci imaju opravdanja za ovo što se desilo, samo neki 'naši' mediji i neki ''naši'' političari + NVO stručnjaci - nemaju.
Ako sam stoka, drago mi je da sam sa ovakvim ljudima koje si naveo.

Mnogi ovde trebaju jedno da znaju : I STOKA PONEKAD NAGAZI .... QOVNO
 
Ljudi tako nas i ovi ne Srbi karakterisu! kao huligane! ovi placenici bez srama i stida!

gde je bila ona kucka pre neki dan? U skupstini kosova dok su proglasavali nezavisnost!? U Danskoj, Francuskoj i ostalim Jevropskim zemljama se takvi i mnogo bolji od takvih kaznjavaju najostrije!

To je izdaja! U trenutku kad se drzava raspada! ali oni su gospoda a mi smo seljaci i huligani!
 
Igraju istu politiku kao USA i EU, nekada se to zvala Bugarska ali je sada izgleda opste prihvacena! kako vetar duva, tj ko vise placa njega vise volim! e posto u Srbiji su opljackali sve sto se opljackati dalo, pa para nema oni nasli novi izvor, a ovi drugi ih imaju podosta.

Ova jedna pomenuta krava gore je bila ambasador SCG!! Ej ambasador u Meksiku!!!

U Djindjicevo vreme! A znate i sta je prvo uradila kad je tamo otisla kao ambasador!!??

Udala se za ljubav sa neta!!

I otkud bre noj pravo da ista kaze i ko nju vise uopste ista pita!?

Iskreno zabole me sta ona balavi!
 
Potpisujem.
Svuda u svetu, pa i u toj EU se dešavaju mnogo gore stvari, mnogo veći krš i lom nego juče kod nas. Čak i stranci imaju opravdanja za ovo što se desilo, samo neki 'naši' mediji i neki ''naši'' političari + NVO stručnjaci - nemaju.
Ako sam stoka, drago mi je da sam sa ovakvim ljudima koje si naveo.

Mnogi ovde trebaju jedno da znaju : I STOKA PONEKAD NAGAZI .... QOVNO

da, svugdje u svijetu se desavaju ruzne stvari...ali ono sinoc u Beogradu je , nemam rijeci
i svugdje u svijetu policija stiti tudu imovinu, a u Beogradu dolazi dva sata nakon napada...
strasno...i nigdje u normalnom svijetu politicari ne "napaljuju" demonstrante....
koliko god se Srbiji cesto "gledalo kroz prste", mislim da ce ovaj put Jeremic imati dosta posla da se izvinjava i objasnjava svijetu...i vec stizu prvi mjerljivi "rezultati" dozvoljenih palenja ambasada
Njemacka je vec reagirala, do daljnjega nece se izdavati vize za Njemacku gradanima Srbije...
 
Bio sam na mitingu, dostojanstveno se ponasao ! Mirno dosao i otisao !
Protestovao sam i protiv milosevica 2000 tada sam bio srednjoskolac, sada imam visoko obrzovanje , tada je bila zapaljena i skupstina i televizija i sta jos, tad smo svi bili borci za demokratiju to su svi u svetu rekli , a sad smo svi mi, ali apsolutno svi huligani, i Novak i Bodiroga i rektor svi smo stoka ?
Albanci su slavili(demokratski), u slavlju dvoje mrtvih, 16 ranjenih iz vatrenog oruzija, pariz je goreo danima, danska pre dva dana, haos anarhista u grckoj, u napulju vosjka rasteruje demonstane i cisti djubre blokda danima...
Posto smo apsolutno svi "stoka" I Novak i Bodiroga, ja se evo ponosim sto me je neko stavio u isti kos sa Novakom i Bodrigom, dekanom, a vi ?

 
Bio sam na mitingu, dostojanstveno se ponasao ! Mirno dosao i otisao !
Protestovao sam i protiv milosevica 2000 tada sam bio srednjoskolac, sada imam visoko obrzovanje , tada je bila zapaljena i skupstina i televizija i sta jos, tad smo svi bili borci za demokratiju to su svi u svetu rekli , a sad smo svi mi, ali apsolutno svi huligani, i Novak i Bodiroga i rektor svi smo stoka ?
Albanci su slavili(demokratski), u slavlju dvoje mrtvih, 16 ranjenih iz vatrenog oruzija, pariz je goreo danima, danska pre dva dana, haos anarhista u grckoj, u napulju vosjka rasteruje demonstane i cisti djubre blokda danima...
Posto smo apsolutno svi "stoka" I Novak i Bodiroga, ja se evo ponosim sto me je neko stavio u isti kos sa Novakom i Bodrigom, dekanom, a vi ?

Svaka čast! Evo i ja te ovom prilikom pozdravljam! Uopšte sam oduševljena mladima kako pevaju "Kosovo je srce Srbije", što neće da prodaju svoje srce za Evropsko. Jer znaju oni da smo mi bez našeg srca izgubljeni u svemu. Volim ljude koji umeju da razmišljaju svojom glavom, SLOBODARSKI NAROD, koji se bori za svoju slobodu, baš kao što Amfilohije reče: "Ako je da živimo - živimo u slobodi, ako je da umremo - umrećemo za slobodu". Sloboda je osnovni temelj svakog čoveka. Bez slobode mi smo robovi, kao što Kusta reče: tad postajemo "Miševi", da se plašimo da kažemo onu pravdu što mislimo i osećamo, a ne da robujemo tiraninu koji nas duhovno tlači i ugnjetava. I baš kao što u Bibliji piše: "Mnogo je zvanih, a malo je izabranih", tako da malo je onih heroja koji će se boriti kao David protiv Golijata. Ponosna sam što sam srpkinja, što su oko mene ljudi kao što je jedan Novak, Bodiroga, Kusturica....pametne i mudre srpske glave koje su dale najbolji deo sebe za ovu zemlju, za ovu Srbiju koju nam danas otimaju dušmani i kukavice!
 

Back
Top