I Novak i Bodiroga i ja i vi, svi mi !
Strana 1 od 3 123 PoslednjaPoslednja
Prikazujem rezultate 1 do 25 od 53

Tema: I Novak i Bodiroga i ja i vi, svi mi !

Zainteresovan član
    Učlanjen
    16.11.2007.
    Reputaciona moć
    0

Podrazumevano I Novak i Bodiroga i ja i vi, svi mi !

Bio sam na mitingu, dostojanstveno se ponasao ! Mirno dosao i otisao !
    Protestovao sam i protiv milosevica 2000 tada sam bio srednjoskolac, sada imam visoko obrzovanje , tada je bila zapaljena i skupstina i televizija i sta jos, tad smo svi bili borci za demokratiju to su svi u svetu rekli , a sad smo svi mi, ali apsolutno svi huligani, i Novak i Bodiroga i rektor svi smo stoka ?
    Albanci su slavili(demokratski), u slavlju dvoje mrtvih, 16 ranjenih iz vatrenog oruzija, pariz je goreo danima, danska pre dva dana, haos anarhista u grckoj, u napulju vosjka rasteruje demonstane i cisti djubre blokda danima...
    Posto smo apsolutno svi "stoka" I Novak i Bodiroga, ja se evo ponosim sto me je neko stavio u isti kos sa Novakom i Bodrigom, dekanom, a vi ?

Zaslužan član eremita (avatar)
    Učlanjen
    02.02.2005.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    2078

Podrazumevano Re: I Novak i Bodiroga i ja i vi, svi mi !

Браво лиманацНС, потписујем!
    БИТИ СЛОБОДАН означава стање у којем субјект може деловати без присиле и забране.

Iskusan
    Učlanjen
    02.03.2007.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    143

Bodirogin govor je bio efektan, nisam znao da je toliko pošten

Obećava
    Učlanjen
    21.02.2008.
    Reputaciona moć
    36

Bodirogin govor je bio super. Kratko, efektno. Ali je zato Novak po meni ispao bezveze. Ok rekao je sa je imao, ali sa onom laznom tugom na licu mi je delovalo fuj. Jedva je progovarao, a nista bitno nije rekao sem naravno da je njegova familija za Kosovo... Njegova familijaa...

Domaćin opanak (avatar)
    Učlanjen
    08.01.2006.
    Pol
    muški
    Tekstova u blogu
    60
    Reputaciona moć
    76

Kada je Kusturica upitao: "gde su sada misevi" osetio je kao maestro rezije da su isti dobili zadatak od pacova.................
    Sinoc ispred Skupstine je bio NAROD bez obzira na partijsku pripadnost i to u pravom smislu reci, ko nije bio i osetio bilo naroda, moze da tumaci kroz protumaceno od b92, stB..i NVO u liku vec poznatih isplacenih "mrznji prema sopstvenom narodu koji po njima treba prevaspitati"................
    Oni imaju svoja desavanja a desavanja naroda su im strana, sem kada nisu izdonirani za desavanje istog..............

Buduća legenda
    Učlanjen
    26.07.2005.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    0

a reche i da su oni koji su izruchili slobu ubili i djiku... shta li je time mislio a?

Primećen član
    Učlanjen
    27.09.2007.
    Reputaciona moć
    0

svaka cast limanac. drago mi je sto sam u drustvu bodiroge, kostunice, nikolica, djokovica, kusturice mesto u drustvu natase kandic, gorana svilanovica, vesne pesic, canka, cede narkomanovica....

Obećava
    Učlanjen
    21.02.2008.
    Reputaciona moć
    36

A Kostunica je mogao bar sinoc da prica iz glave, a ne da cita sa papira u ruci, to mi je odvratno za bilo kog politicara... Ako se vec bavis politikom i toliko si pametan, skolovan (kako koji), nacitan onda nemoj da izadjes pred masu naroda koji su besni jer im je oteta teritorija sa papirom u ruci...

Obećava
    Učlanjen
    21.02.2008.
    Reputaciona moć
    36

A komentari Vesne Pesic na b92 sinoc? Uzas. Uzas. Uzas.

Buduća legenda
    Učlanjen
    26.07.2005.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    0

ma jok to da ne zaboravi poentu... ima chovek brige druge vrste. kaze se pametni zapisuju a budale pamte....

Obećava
    Učlanjen
    21.02.2008.
    Reputaciona moć
    36

Ali ovde nije fora pamcenja. Nema on sta da pamti pa da se seca, nego treba da kaze sta ima, sta misli iz glave, a ne onako blene u onaj papir. To mi je bas bezveze bilo.

Domaćin opanak (avatar)
    Učlanjen
    08.01.2006.
    Pol
    muški
    Tekstova u blogu
    60
    Reputaciona moć
    76

Citat Original postavio Шон Pogledaj poruku
    a reche i da su oni koji su izruchili slobu ubili i djiku... shta li je time mislio a?
    Pa Tebi bar kao poznavaocu filma i rezija i scenarija i kada "klapa" krene............je bar jasno sta je mislio....a jasno je da jasnije ne moze biti.
    Poz.

Buduća legenda
    Učlanjen
    26.07.2005.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    0

Citat Original postavio VelikaMala Pogledaj poruku
    Ali ovde nije fora pamcenja. Nema on sta da pamti pa da se seca, nego treba da kaze sta ima, sta misli iz glave, a ne onako blene u onaj papir. To mi je bas bezveze bilo.

pa mogla si da gledah south park i da se obrazujesh anglosaksonski bez da mislish....

Obećava
    Učlanjen
    21.02.2008.
    Reputaciona moć
    36

Sve u svemu: bruka i sramota.

Buduća legenda
    Učlanjen
    26.07.2005.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    0

Citat Original postavio opanak Pogledaj poruku
    Pa Tebi bar kao poznavaocu filma i rezija i scenarija i kada "klapa" krene............je bar jasno sta je mislio....a jasno je da jasnije ne moze biti.
    Poz.
    poz...

to je marlon.. ja sam veterinar po profesiji... inache nemam pojma shta je mislio. pokushavam da odgonetnem.

Aktivan član
    Učlanjen
    22.10.2007.
    Reputaciona moć
    0

Citat Original postavio limanacNS Pogledaj poruku
    Protestovao sam i protiv milosevica 2000 tada sam bio srednjoskolac, sada imam visoko obrzovanje , tada je bila zapaljena i skupstina i televizija i sta jos, tad smo svi bili borci za demokratiju to su svi u svetu rekli , a sad smo svi mi, ali apsolutno svi huligani, i Novak i Bodiroga i rektor svi smo stoka ?
    Albanci su slavili(demokratski), u slavlju dvoje mrtvih, 16 ranjenih iz vatrenog oruzija, pariz je goreo danima, danska pre dva dana, haos anarhista u grckoj, u napulju vosjka rasteruje demonstane i cisti djubre blokda danima...
    Posto smo apsolutno svi "stoka" I Novak i Bodiroga, ja se evo ponosim sto me je neko stavio u isti kos sa Novakom i Bodrigom, dekanom, a vi ?
    Potpisujem.
    Svuda u svetu, pa i u toj EU se dešavaju mnogo gore stvari, mnogo veći krš i lom nego juče kod nas. Čak i stranci imaju opravdanja za ovo što se desilo, samo neki 'naši' mediji i neki ''naši'' političari + NVO stručnjaci - nemaju.
    Ako sam stoka, drago mi je da sam sa ovakvim ljudima koje si naveo.

Mnogi ovde trebaju jedno da znaju : I STOKA PONEKAD NAGAZI .... QOVNO

Zainteresovan član
    Učlanjen
    26.02.2007.
    Pol
    ženski
    Reputaciona moć
    43

Ljudi tako nas i ovi ne Srbi karakterisu! kao huligane! ovi placenici bez srama i stida!

gde je bila ona kucka pre neki dan? U skupstini kosova dok su proglasavali nezavisnost!? U Danskoj, Francuskoj i ostalim Jevropskim zemljama se takvi i mnogo bolji od takvih kaznjavaju najostrije!

To je izdaja! U trenutku kad se drzava raspada! ali oni su gospoda a mi smo seljaci i huligani!

Zainteresovan član
    Učlanjen
    26.02.2007.
    Pol
    ženski
    Reputaciona moć
    43

Igraju istu politiku kao USA i EU, nekada se to zvala Bugarska ali je sada izgleda opste prihvacena! kako vetar duva, tj ko vise placa njega vise volim! e posto u Srbiji su opljackali sve sto se opljackati dalo, pa para nema oni nasli novi izvor, a ovi drugi ih imaju podosta.

Ova jedna pomenuta krava gore je bila ambasador SCG!! Ej ambasador u Meksiku!!!

U Djindjicevo vreme! A znate i sta je prvo uradila kad je tamo otisla kao ambasador!!??

Udala se za ljubav sa neta!!

I otkud bre noj pravo da ista kaze i ko nju vise uopste ista pita!?

Iskreno zabole me sta ona balavi!

Domaćin no_problem (avatar)
    Učlanjen
    04.08.2003.
    Reputaciona moć
    0

Citat Original postavio eremita Pogledaj poruku
    Браво лиманацНС, потписујем!
    Мито, а јеси ти био на митингу?

Primećen član
    Učlanjen
    10.10.2007.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    0

Citat Original postavio VelikaMala Pogledaj poruku
    A komentari Vesne Pesic na b92 sinoc? Uzas. Uzas. Uzas.
    Ko još sluša izlapele nedoj.ebane babe, ajde molim te...

Veoma poznat
    Učlanjen
    01.05.2007.
    Pol
    ženski
    Reputaciona moć
    160

Citat Original postavio S.H.A.R.K Pogledaj poruku
    Potpisujem.
    Svuda u svetu, pa i u toj EU se dešavaju mnogo gore stvari, mnogo veći krš i lom nego juče kod nas. Čak i stranci imaju opravdanja za ovo što se desilo, samo neki 'naši' mediji i neki ''naši'' političari + NVO stručnjaci - nemaju.
    Ako sam stoka, drago mi je da sam sa ovakvim ljudima koje si naveo.

Mnogi ovde trebaju jedno da znaju : I STOKA PONEKAD NAGAZI .... QOVNO
    da, svugdje u svijetu se desavaju ruzne stvari...ali ono sinoc u Beogradu je , nemam rijeci
    i svugdje u svijetu policija stiti tudu imovinu, a u Beogradu dolazi dva sata nakon napada...
    strasno...i nigdje u normalnom svijetu politicari ne "napaljuju" demonstrante....
    koliko god se Srbiji cesto "gledalo kroz prste", mislim da ce ovaj put Jeremic imati dosta posla da se izvinjava i objasnjava svijetu...i vec stizu prvi mjerljivi "rezultati" dozvoljenih palenja ambasada
    Njemacka je vec reagirala, do daljnjega nece se izdavati vize za Njemacku gradanima Srbije...

Obećava
    Učlanjen
    21.02.2008.
    Reputaciona moć
    36

Citat Original postavio iznenađenje Pogledaj poruku
    Ko još sluša izlapele nedoj.ebane babe, ajde molim te...
    Ma nisam htela namenski da je slusam jer mi je odvratna, odvratna, odvratna nego sam gledala b92 i onda se ona pametnica ukljucila da prica, lupeta. Kakva je to budaletina. Uzas.

Zainteresovan član
    Učlanjen
    16.11.2007.
    Reputaciona moć
    0

A i u hrvatsko pale !
    A nije reagovala Nemacka u "oluji", reagova je kanadski unmprofor kada je pobio 16 ustasa ! Sto ih je pobio kada su tako mirno protestovali protiv ocepljenja dela hrvatske ! Dzibe !

Poznat Koschei.Besmertnii (avatar)
    Učlanjen
    12.08.2003.
    Pol
    muški
    Tekstova u blogu
    132
    Reputaciona moć
    138

Domaćin Ilinoida (avatar)
    Učlanjen
    09.10.2007.
    Pol
    muški
    Tekstova u blogu
    19
    Reputaciona moć
    85

Svaka čast! Evo i ja te ovom prilikom pozdravljam! Uopšte sam oduševljena mladima kako pevaju "Kosovo je srce Srbije", što neće da prodaju svoje srce za Evropsko. Jer znaju oni da smo mi bez našeg srca izgubljeni u svemu. Volim ljude koji umeju da razmišljaju svojom glavom, SLOBODARSKI NAROD, koji se bori za svoju slobodu, baš kao što Amfilohije reče: "Ako je da živimo - živimo u slobodi, ako je da umremo - umrećemo za slobodu". Sloboda je osnovni temelj svakog čoveka. Bez slobode mi smo robovi, kao što Kusta reče: tad postajemo "Miševi", da se plašimo da kažemo onu pravdu što mislimo i osećamo, a ne da robujemo tiraninu koji nas duhovno tlači i ugnjetava. I baš kao što u Bibliji piše: "Mnogo je zvanih, a malo je izabranih", tako da malo je onih heroja koji će se boriti kao David protiv Golijata. Ponosna sam što sam srpkinja, što su oko mene ljudi kao što je jedan Novak, Bodiroga, Kusturica....pametne i mudre srpske glave koje su dale najbolji deo sebe za ovu zemlju, za ovu Srbiju koju nam danas otimaju dušmani i kukavice!

Slične teme

1. Predrag Stojaković ili Bodiroga
    Autor Blagoje car u forumu Košarka
    Odgovora: 5
    Poslednja poruka: 31.12.2003., 17:13
  2. BODIROGA ILI DIVAC!
    Autor SALE! u forumu Košarka
    Odgovora: 10
    Poslednja poruka: 03.12.2003., 14:47
  3. BODIROGA JE NAJBOLJI, ZAR NE?
    Autor *NEVENA* u forumu Košarka
    Odgovora: 9