KLIP: Devojke su toliko krale, da nisu mogle da ponesu svu robu...LOL :)

pa znas kako...u vreme sankcija se tako otimalo za 'leba ,a danas ovi onako siti i lenji bi voleli da obuku nesto firmirano :)
i nisu samo one ,pogledaj ti kako za njih to nije nista neobicno nit sramno

Pa da covece...podigao nam se standard...da da...to je dobar znak. Bolje da kradu markiranu robu, nego hleb :lol: Znaci ima se, nema se dovoljno ali se ima :)

Ali ove dve likushe su carice majke mi...:roll:
 
Sponzoruse iskoriste situaciju one bi prodale Kosovo nekom siptaru za sladoled bre !
Srmota bio sam na mitinu, ali njih je bilo u manjini !
Njih uvek ima, pa i siptari su se poubijali na slavlju !
Ne mogu nas dve balvice obrukati, ja sam stajao pored Dobrice Erica mi nismo huligani i stoka, stoka je mala i bedan !
Nije Novak stoka, ni rektor, dekan, Bodiroga kao sto kaze b92
 
pa sudeci po godistu kad su bile adolescenti vaspitavali su ih oktobarski revolucionari i njihova ideologija....

tako je. demokrate su godinama nakon 2000te godine prepricavale kako je ko koju prodavnicu opljackao, sta je ko ukrao, odneo i izneo .

ja se secam tog 5 oktobra 2000te godine, tada je maltene KOMPLETAN centar grada bio razbijen i nije bilo skoro radnje koja nije bila razvaljena i opljackana.

a deca sedela, cutala i slusala.

i posle sto to rade.

pa videle od demokratskih lopina....
 
Žensko je to.....mnogo mu treba.
Gledale devojke 5. oktobar, pa onog što obijao trafike a postao ministar.....gledale Dinkića, Đelića (od kauča do miliona), Vlahovića, Đilasa, Velju, Jelašića (fina kućica na Dedinju 5x jeftinija od tržišne cene),Janjuševića, Kolesara, koferče.....Ko će njima da zameri za 100-200 evrića? Neznaju da se na sitnima kola slome.
 

Back
Top