Причињена штета у демонстрацијама

Poruka
8.488
Некако ми се једно питање само намеће од синоћ:

Ко је већу штету направио, НАТО за време бомбардовања или демонстранти синоћ?

И само да вас подсетим: САД, В Британија и остали из НАТО, су нам ПРИЈАТЕЉСКЕ ЗЕМЉЕ!!!


А ови што им синоћ разбише амбасаде су НЕПРИЈАТЕЉИ Србије који су начинили штету коју ћемо МИ да плаћамо!!!

А ко је платио штету насталу од 24. марта до 10. јуна 1999?
 
Некако ми се једно питање само намеће од синоћ:

Ко је већу штету направио, НАТО за време бомбардовања или демонстранти синоћ?

И само да вас подсетим: САД, В Британија и остали из НАТО, су нам ПРИЈАТЕЉСКЕ ЗЕМЉЕ!!!


А ови што им синоћ разбише амбасаде су НЕПРИЈАТЕЉИ Србије који су начинили штету коју ћемо МИ да плаћамо!!!

А ко је платио штету насталу од 24. марта до 10. јуна 1999?


Како КО је платиЈо? Па ми? Негде око 100 милијарди долара - а ово што хоће разбојници да нам отму са КиМ негде око 400 милијарди долара...

Него, је л' неко зна ШТА ЈЕ СА НАШИМ БЛОКИРАНИМ НОВЦЕМ У САД ЈОШ ЗА ВРЕМЕ САНКЦИЈА ??? Да ли је он одблокиран, или...???
 
Није одблокиран. Блокирали су га још пре бомбардовања када су као увели санкције, и после када су се те санкције скинуле.... ништа.
Нема ни назнаке да ће га икада одблокирати. Конкретно моја фирма има значајна средства у Београдској банци која су блокирана. Послали смо допис и у једној реченици добили одговор "на западу ништа ново".
 
А разбијене трафике, искинути семафори, разбијена аутобуска стајалишта...

Још разумем имовину у власништву странаца, то ће и овако исплатити осигурање, али зна се ко ће платити уништену инфраструктуру.

isto osiguranje.
 
Није одблокиран. Блокирали су га још пре бомбардовања када су као увели санкције, и после када су се те санкције скинуле.... ништа.
Нема ни назнаке да ће га икада одблокирати. Конкретно моја фирма има значајна средства у Београдској банци која су блокирана. Послали смо допис и у једној реченици добили одговор "на западу ништа ново".

Невероватно КОЈИ СУ ТО РАЗБОЈНИЦИ!!! Јбт, па они значи годинама КОРИСТЕ, ОБРЋУ и УБИРАЈУ ПРОФИТ ОД ТОГ НОВЦА - па што неко из те ваше банке НЕ ПОСТАВИ ПИТАЊЕ У ПАРЛАМЕНТУ ???

п.с. А можда та лова стиже у Србију у виду као бајаги "донација" и улагања САД........
 
Невероватно КОЈИ СУ ТО РАЗБОЈНИЦИ!!! Јбт, па они значи годинама КОРИСТЕ, ОБРЋУ и УБИРАЈУ ПРОФИТ ОД ТОГ НОВЦА - па што неко из те ваше банке НЕ ПОСТАВИ ПИТАЊЕ У ПАРЛАМЕНТУ ???

Председница је била Борка Вучић а изгледа да то никога не занима. Динкића такође не занима па испада да су нас опљачкали. У ствари не испада него је тако.
 
@DukeofSerbia

Ovome ne treba poklanjati narocitu paznju,

Још разумем имовину у власништву странаца, то ће и овако исплатити осигурање, али зна се ко ће платити уништену инфраструктуру

osnovni cilj protesta je uspeo!

p.s.

Setite se uragana Katrin!
 
Ajde bre sta ste digli frku oko stete jaka stvar. Razvaljeno par radnji i to je sve .Ukradene najke koje Miskovic prodaje i sad treba da tugujem zbog toga.


Da su tvoju radnju razvalili verovatno bi drugačije gledao na stvari.

Strašno je, što to nisu samo radnje ... nego i kontejneri, i žardinjere i drveće .... sve ono što je deo Beograda.... što nema veze ni sačim.
 
_780847_kosovo300.jpg


Vidi šta uradiše huligani ??? A ne, ne, ovo su uradili naši prijatelji ... zaye8ah se ... :mrgreen:
 

Back
Top