American president(s)!!!

e sad

Zainteresovan član
Poruka
319
Od kako je u Americi otpocela kampanja za izbor predstavnika stranaka na izborima sledece godine, mnogo se nagadja kod nas koja je stranka tradicionalno manje ili vise naklonjena Srbiji.
Prilikom proslih izbora kada je Bush pobedio onog demokratu, nama su na faxu rekli kako je republikanska stranka tradicionalno vise naklonjena Srbima tako da smo svi bodrili Busha :roll: dok su demokrate u potpunosti protiv nas jer ih u velikoj meri finansira albanski kriminalni lobi iz Amerike i Svajcarske. Nedavno sam cula da je Hilari Klinton prilikom samo jedne veceri prikupljanja dobrotvornih priloga za finansiranje kampanje od Albanaca prikupila 1.000.000 USD i da nam se u slucaju njenog eventualnog dolaska na vlast crno pise ( ako moze gore )!!!
Ima li u svemu tome istine? Da li nas i republikanci i demokrate mrze podjednako ili nas ipak ovi prvi mrze bar maloooooooo manje?
 
Od kako je u Americi otpocela kampanja za izbor predstavnika stranaka na izborima sledece godine, mnogo se nagadja kod nas koja je stranka tradicionalno manje ili vise naklonjena Srbiji.
Prilikom proslih izbora kada je Bush pobedio onog demokratu, nama su na faxu rekli kako je republikanska stranka tradicionalno vise naklonjena Srbima tako da smo svi bodrili Busha :roll: dok su demokrate u potpunosti protiv nas jer ih u velikoj meri finansira albanski kriminalni lobi iz Amerike i Svajcarske. Nedavno sam cula da je Hilari Klinton prilikom samo jedne veceri prikupljanja dobrotvornih priloga za finansiranje kampanje od Albanaca prikupila 1.000.000 USD i da nam se u slucaju njenog eventualnog dolaska na vlast crno pise ( ako moze gore )!!!
Ima li u svemu tome istine? Da li nas i republikanci i demokrate mrze podjednako ili nas ipak ovi prvi mrze bar maloooooooo manje?


Boli me bre za njihove predsednike..ko su oni da vise neprestano mislimo o njima...Srbija moze i mora da zivi bez ekonomske i bilo kakve druge saradnje sa SAD, ionako ni dosada od njih nismo imali vajde..dosta sa tom AMERIKOM(ZEMLJOM CETVRTOG RAJHA)....DOSTA......
 
Boli me bre za njihove predsednike..ko su oni da vise neprestano mislimo o njima...Srbija moze i mora da zivi bez ekonomske i bilo kakve druge saradnje sa SAD, ionako ni dosada od njih nismo imali vajde..dosta sa tom AMERIKOM(ZEMLJOM CETVRTOG RAJHA)....DOSTA......

Ne postoji covek kome se dopada ta njihova dominacija, ali to je realnost sa kojom se moramo pomiriti kasnije ili pre. Sa tim moramo ziveti. Ne postoji nacin da mi to promenimo, niti bilo ko na svetu, cini mi se.
 
Gledala sam na CNN-u, jednu emisiju sa Lari Kingom u kojoj je gostovao republikanac MC Clain, i on se izjasnio da hoće i dalje da ratuje sa Irakom, i da će u Iraku ako treba ostati još 1000 godina, ne planira da povuče trupe iz Iraka. Nisam sigurna, ali izgleda da njegov sin lično učestvuje u ratu u Iraku, verovatno da bi dobio simpatije kod Amerikanaca da bi njegov tatica uspeo da pobedi na izborima.
Barack Obama se izjasnio da hoće da vrati trupe iz Iraka i to pod hitno. Amerika je u svetu na dosta lošem glasu. A posle ovog sa nama ona je na stubu srama jer se non-stop upliće u tuđe državne odnose.
 
obe stranke u americi su podjednako nenaklonjene Srbiji

nije tačno. to što je Mekejn takav kakav je, ništa ne znači. pa same kolege republikanci ga zovu izdajnikom tzv 'Mandžurijski kanditat' jer je bio zatvoren 7 godina u Vijetnamu i priča se da je izdao neke položaje zarad ličnih interesa. ebesh doba gde je takva kreatura kandidat za predsednika.
ali jezgro republikanske stranke, konzervativci, su totalno prosrpski.
 
nije tačno. to što je Mekejn takav kakav je, ništa ne znači. pa same kolege republikanci ga zovu izdajnikom tzv 'Mandžurijski kanditat' jer je bio zatvoren 7 godina u Vijetnamu i priča se da je izdao neke položaje zarad ličnih interesa. ebesh doba gde je takva kreatura kandidat za predsednika.
ali jezgro republikanske stranke, konzervativci, su totalno prosrpski.

Zbog tvog avatara uvek mislim da se zezaš. A ovo što si kazao za republikance, pa sada su oni na vlasti. Mada, opet kažem. Možda se i zezaš.
 
aman, Buš nije konzervativac. zaboga. desni republikanci ga zayebavaju da je izabran kao konzervativac a 'acting like a liberal'. baš sam skoro pričao sa jednim Amerom koji je nešto poslovno ovde, Mekejn i Buš su trojanski konji ubačeni da konzervativci nikad ne bi imali svog predstavnika.

i ne zezam se.
 
aman, Buš nije konzervativac. zaboga. desni republikanci ga zayebavaju da je izabran kao konzervativac a 'acting like a liberal'. baš sam skoro pričao sa jednim Amerom koji je nešto poslovno ovde, Mekejn i Buš su trojanski konji ubačeni da konzervativci nikad ne bi imali svog predstavnika.

i ne zezam se.


ma ako je onaj debil prvi covek stranke, ko zna kakvi su tek ostali

georgebush.jpg
 
Od kako je u Americi otpocela kampanja za izbor predstavnika stranaka na izborima sledece godine, mnogo se nagadja kod nas koja je stranka tradicionalno manje ili vise naklonjena Srbiji.
Prilikom proslih izbora kada je Bush pobedio onog demokratu, nama su na faxu rekli kako je republikanska stranka tradicionalno vise naklonjena Srbima tako da smo svi bodrili Busha :roll: dok su demokrate u potpunosti protiv nas jer ih u velikoj meri finansira albanski kriminalni lobi iz Amerike i Svajcarske. Nedavno sam cula da je Hilari Klinton prilikom samo jedne veceri prikupljanja dobrotvornih priloga za finansiranje kampanje od Albanaca prikupila 1.000.000 USD i da nam se u slucaju njenog eventualnog dolaska na vlast crno pise ( ako moze gore )!!!
Ima li u svemu tome istine? Da li nas i republikanci i demokrate mrze podjednako ili nas ipak ovi prvi mrze bar maloooooooo manje?

Hilari je dobila veliku kintu.a i jedni drugi gledaju interes a ne vole ili mrze nikoga
 
aman, Buš nije konzervativac. zaboga. desni republikanci ga zayebavaju da je izabran kao konzervativac a 'acting like a liberal'. baš sam skoro pričao sa jednim Amerom koji je nešto poslovno ovde, Mekejn i Buš su trojanski konji ubačeni da konzervativci nikad ne bi imali svog predstavnika.

i ne zezam se.

Kakve veze ima šta je konkretno Buš. Nije on tamo alfa i omega stranke. Ali dobro nije važno.
 
Koliko ja znam, nijedan predsednik od ponudjenih kandidata nece biti dobar za Srbiju, ali Klintonova je ubedljivo najgori izbor. S druge strane, 99% pobedjuje demokrata, tako da je mozda bolje da se izabere Obama kao demokratksi kandidat.

A mozda i lupam jer sam zaslepljena gadjenjem prema Klintonovima...
 
Hilari Klinton (DEM) - zna se čiji legacy nasledjuje i kolko je samo u vezi sa Holbrukom, Bajdenom, Olbrajtovom i ekipicom. NIKAKO

Džon Mekejn (REP) - virus ubačen od realno moćnijih da bi uništio konzervativce i njihovu politiku, jer kao, ispada da je on republikanac ali razume i levicu balblabal truć. Finansirao OVK - NIKAKO

---------------------------------------

Majk Hakabi (REP) - konzervativniji svakako, dovoljan podatak da otkad je Romni odustao većina die-hard republikanaca glasa za njega i shuri Mekejna u svim drzavama - OKEJ

Barak 'Husein' Obama (DEM) - dosta konfuzan lik, ali umeren po pitanju Kosova, čak sam negde nalazio i članke da se zalaže sa podelu. moj ujak i ujna koji žive u Merilendu kažu da dosta Srba izlazi da ga bodri, sad, uvek svakog demokratskog kandidata pratim sa rezervom, pogotovu ako mu je middle name Hussein, ali iz njegovih priča može se zaključiti da Hilari ima kompleks od njega. ima par okej stavova - OKEJ, kao


najbolji bi bili Ron Pol ili Džon Bolton (koji nije kandidat), svakako bolji i simpatičniji republikanci, pogotovu konzervativci.
pozdrav
 
Pa jasno je da je rivalitet demokrata i republikanaca FARSA kako bi se prikrili oni koji zaista vladaju Amerikom. Jedini kandiat koji koji je naklonjen nama (protivio se NATO agresiji 99') je Ron Pol koji nazhalost nema znachajniju podrshku u tamoshnjoj javnosti.
 

Back
Top