Miševima bačena nova kriška sira
Prikazujem rezultate 1 do 8 od 8

Tema: Miševima bačena nova kriška sira

Primećen član
    Učlanjen
    10.10.2007.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    0

Podrazumevano Miševima bačena nova kriška sira

Miševi tame su ponovo motivisani da se keze, grickaju i nasrću :-) Razmišljam sa koje strane bi danas depresivni miševi napadali da nije bilo onih 0.1% adolescentnih izgrednika juče.

Primećen član
    Učlanjen
    10.10.2007.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    0

Podrazumevano Re: Miševima bačena nova kriška sira

Šta motiviše miševe tame? Motiviše ih nesreća. Hrane se licemerjem.

Zainteresovan član
    Učlanjen
    16.11.2007.
    Reputaciona moć
    0

ne moze cnn, da kaze evo skoro milion ludaka, ali b92 moze,
    Barka Obama kaze jasno mi je zasto nas toliko mrze u svetu ( cak i razume Srbe i njihove patnje), zato sto vodimo pogresnu poitiku, razum njega vodi do onog trenutka dok neki lobista, a njegov savetnik za spolju politiku dobija nagrade o sbima kao genocidnom narodu !
    Molim i ja sam bio na mitingu nism lomio, mirno sam dosao i otisao, a ako je rektor univerziteta huligan i stoka onda sam mozda i ja !

Domaćin opanak (avatar)
    Učlanjen
    08.01.2006.
    Pol
    muški
    Tekstova u blogu
    60
    Reputaciona moć
    76

Emir ili Nemanja Kusturica je na pocetku jucerasnjeg govora na mitingu upitao: "Misevi gde ste ?"
    Stajao sam preko puta bine na ivici parka, puno mladih oko mene, na isto pitanje Kusturice u glas su odgovorili: "U Rumuniji"...............Kusturica je potvrdio da su u rupama..................pa gledajuci onaj mir i sklad mase ispred bine i na Molebanu, dok smo hodali prema crkv.Sv.Marka, slivanje naroda i omladine koja je bila u inponznatnom broju, onako u miru po kojem osmehu i laganim korakom, cuo sam kraj sebe jednog pedesetogodisnjaka odprilike kako kaze: "E ovo mi je ljudi naj lepsi KORZO u zivotu, samo da sam mladji, ali nema veze dusa mi se podmladila"..........

Ono sto se kasnije desavalo pri povratku sam od zel stanice i prema njoj primetio vise pojedinacnih grupa od po dvadesetak i to veoma mladih, ukapuljicenih, povezanih marama i kapama fantomkama........pa pomislih dali su ovo misevska ili pacovska posla manipulacije............
    A da je CNN ulazio u objektivnost analize istih dogadjaja, (za razliku od b92 i studia B uzgred kojima su "pljuvacne zlezde"radile punim anacionalnim i donatorsko motivisanim intezitetom..........) JESTE i bas su me iznenadili.............ali idemo dalje.....zivot ide dalje sa ili bez onih koji ga prate ili koji ga koriste.......a miseva uz pacova ce uvek biti..
    Poslednji put ažurirao/la opanak : 22.02.2008. u 14:33

Iskusan
    Učlanjen
    02.03.2007.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    143

Protest je bio super, govornici, atmosfera

Nisu učesnici protesta krivi što je zbog svađe u DOS vladi policija zakazala, to nema nikakve veze sa protestom, jer protestanti nisu krali i razbijali

Ističe se blockhead (avatar)
    Učlanjen
    30.03.2007.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    72

Ja bih rekao da su misevi oni u kapuljacama i salovima preko lica sto su urnisali grad,pritom pazeci da ih neko ne prepozna i identifikuje.Ako su toliko hrabri neka skinu fantomke i kapuljace,i krenu na ambasade nebojeci se murije.Svoju nemoc u sukobu sa policijom pokazuju i time sto usput prebiju i nekog jadnog novinara koji se tu zadesi.Toliko o "hrabroj" srpskoj omladini.

Domaćin opanak (avatar)
    Učlanjen
    08.01.2006.
    Pol
    muški
    Tekstova u blogu
    60
    Reputaciona moć
    76

Ne ..to je izmanipulisano isplacena "omladina" a SRPSKA OMLADINA je bila na mitingu i molebanu...................kada se negde bude a znacaja kao sinocni miting onda sirina uma prati sirinu pogleda...............

Zainteresovan član
    Učlanjen
    26.02.2007.
    Pol
    ženski
    Reputaciona moć
    43

Opanak Bog ti pomogo`!

"...O necemu lepom pricao sam slepom i sve svoje istine pevao sam gluvom..."

Slične teme

1. Bačena bomba na Merkator
    Autor Peaceful u forumu Politika
    Odgovora: 224
    Poslednja poruka: 08.02.2008., 18:33
  2. problem s miševima
    Autor dragojIo u forumu Hardver
    Odgovora: 5
    Poslednja poruka: 11.12.2007., 22:22
  3. Priča o Slonu i miševima
    Autor Tuzni_patak u forumu Filozofija
    Odgovora: 24