A gde je DS na protestu?

Zvezda vodilja

Zainteresovan član
Poruka
301
Dragi forumasi, Srbi pitam vas da li mislite da je to normalno da niko ali NIKO od lopova iz DS ne bude prisutan na protestu?

Onaj takozvani predsednik sto je po IQ-u od prilike u rangu sa Busom je bas juce i bas u vreme protesta bio u Rumuniji? Da je zeleo pesice bi iz nje stigao?

A sta je sa Derikozama, Djelicima, Cedama i ostalim izdajnicima? Oni nisu Srbi? I ne misle da je Kosovo Srbija?

A vi ih samo glasajte, neka jos i ovo sta je ostalo opljackaju!
 
Evo jedne zanimljivosti...

Čanak: Koštunica direktno odgovoran
22. februar 2008. | 07:04 | Izvor: Beta
Novi Sad -- Nenad Čanak optužio je premijera Srbije Vojislava Koštunicu da je direktno odgovoran za sinoćne nerede na ulicama Beograda.

Nenad Čanak (FoNet, arhiva)
Nenad Čanak (FoNet, arhiva)
"Koštunica nastavlja sa svojim paklenim naumom uništenja Srbije. Njegovo obraćanje na današnjem mitingu u Beogradu bio je direktan poziv na sve što se posle toga dogodilo", rekao je Lider Lige socijaldemokrata Vojvodine.

On je ocenio da su celu situaciju "podgrejali" zamenik predsednika Srpske radikalne stranke Tomislav Nikolić i lider Nove Srbije Velimir Ilić, svojim "bolećivim odnosom prema huliganstvu i kriminalu na ulicama".

Prema Čankovim rečima, ukoliko je tačna informacija da je u zapaljenoj zgradi američke ambasade pronađeno ugljenisano telo, to će značiti da Koštunica od sinoć ima i "krv na rukama".

"Ukoliko je ta užasna informacija tačna, Vojislav Koštunica je i direktno ubica, a ne samo neko ko navodi druge da ubijaju", rekao je Čanak.

Prema njegovim rečima, napad na ambasadu strane države zapravo se tretira kao napad na teritoriju te države.

"To znači da Koštunica želi da zarati sa SAD, da bi onda potrčao da ga Rusija brani", ocenio je lider LSV, koji je i šef poslaničkog kluba Vojvođanski poslanici u Skupštini Srbije.

Čanak je optužio Koštunicu da celu situaciju koristi, jer želi da se obračuna sa političkim neistomišljenicima unutar zemlje.
 
Dragi forumasi, Srbi pitam vas da li mislite da je to normalno da niko ali NIKO od lopova iz DS ne bude prisutan na protestu?

Onaj takozvani predsednik sto je po IQ-u od prilike u rangu sa Busom je bas juce i bas u vreme protesta bio u Rumuniji? Da je zeleo pesice bi iz nje stigao?

A sta je sa Derikozama, Djelicima, Cedama i ostalim izdajnicima? Oni nisu Srbi? I ne misle da je Kosovo Srbija?

A vi ih samo glasajte, neka jos i ovo sta je ostalo opljackaju!

Ja ne znam dal će biti lakše da ti nacrtam... Da niko ispred svoje stranke nije pozvao građane na miting, nego je sa neke druge funkcije to uradio!
 
Canak je rekao istinu.Mutavog treba skloniti i neku instituciju za umobolne i baciti kljuc.Sramota me sto sam Srbin.A DS naravno nema sta da trazi sa bagrom i pljackasima.Predsednik je otisao u Rumuniju da se zahvali za rumunsku podrsku i nesto ucini za SArbiju.Obijanje prodavnica, razbijanje izloga i paljevina nisu nacin da svet stekne lepu sliku o SRbiji.Ko vas dovede u Beograd...
 
Чланови ДС-а су били на митингу. Из Сомбора су кренули у 10 ујутро, ПАМЕТНО, а не као ми у 13 и прво су обишли гроб Зорана Ђинђића, па су ишли на митинг.
После сам с пријатељем схватио да смо боље да смо ишли са ДС-ом него ДСС-ом.
 
Ja nisam bila na mitingu jer sam 3000 km daleko. Bicu ovde kad ih bude bilo! Aöli ni jednu njusku iz DS nisam videla na mitingu! Ni jednu jedinu!
Lepo je pitao kusturica, gde su domaci misevi koji kazu da ***** Kosovo mi cemo u Jevropu. I jos lepse je odgovorio. U MISIJIM RUPAMA!

Treba imati *uda i izaci pred tu masu. Treba imati *muda i biti oci u oci sa narodom! A ne u skupim kolima, u skupim odelima sa jos skupljom i mnogobrojnom zastitom. Sta vam je to na savesti DS-ovski lopovi pa ste se sinoc sakrili?! Cega se plasite! A tadic je otisao u Jevropu da bere med dok mu se drzava raspada. I da jede skupocene obroke i poziva na mir! Koga on ima pravo da pozove bilo gde bre???!!!

Prvo sta je uradio kad je postao predsednik je poceo da rusi Kostunicu i Velju! oni su im trn u oku odavno, jos odonda kad su na kostunicino ime i postenje dobili Slobodana pa ga onda ko krpu odbacili ne bi li ko lesinari razgrabili krvave ostatke Slobodana i Mire!

Lepo sto ste posetili grob Djindjica, ali je trebalo da se prosetate i do Pozarevca da zapalite svecu i slobodanu jer je i on Srbin! izdat i predat Hagu od ovog prvog, samo da podsetim!
 
Niko iz DSa nije bio na mitingu! Ni jedan zvanicnik!

Hocu odgovor, misle li da Kosovo nije Srbija, ili nisu Srbi??!!

Prvo sto je maneken uradio kad j epostao predsednik je poceo da rusi Kostunicu i blokirao rad cele drzave da bi na silu potpisao onaj papir sto mu je Solana poslao. Nije ni ugovor, neko predugovor! Da nisam Srpkinja bi mi bilo smesno da mi nije ovoliko zalosno! Hteo je posto poto da prvi prizna nezavisnu jos jednu Arnautsku drzavu u mojoj Srbiji! U vasoj Srbiji ljudi, Srbi! Nije se zabrinuo za samostalnost samo posle 2 dana, a znao je kao sto se zna i kad ko pisa a ne o tome da ce Arnauti proglasiti nezavisnost. ne njemu je bilo milije da drzavu srusi ne bili ceo proces oko Kosova bio neprimtniji!

Lopovi, Srbijo oni su LOPOVI! Nezajazljivi i lepo obuceni sa polu finim manirima ali LOPOVI!
 
Evo jedne zanimljivosti...

Čanak: Koštunica direktno odgovoran
22. februar 2008. | 07:04 | Izvor: Beta
Novi Sad -- Nenad Čanak optužio je premijera Srbije Vojislava Koštunicu da je direktno odgovoran za sinoćne nerede na ulicama Beograda.

Nenad Čanak (FoNet, arhiva)
Nenad Čanak (FoNet, arhiva)
"Koštunica nastavlja sa svojim paklenim naumom uništenja Srbije. Njegovo obraćanje na današnjem mitingu u Beogradu bio je direktan poziv na sve što se posle toga dogodilo", rekao je Lider Lige socijaldemokrata Vojvodine.

On je ocenio da su celu situaciju "podgrejali" zamenik predsednika Srpske radikalne stranke Tomislav Nikolić i lider Nove Srbije Velimir Ilić, svojim "bolećivim odnosom prema huliganstvu i kriminalu na ulicama".

Prema Čankovim rečima, ukoliko je tačna informacija da je u zapaljenoj zgradi američke ambasade pronađeno ugljenisano telo, to će značiti da Koštunica od sinoć ima i "krv na rukama".

"Ukoliko je ta užasna informacija tačna, Vojislav Koštunica je i direktno ubica, a ne samo neko ko navodi druge da ubijaju", rekao je Čanak.

Prema njegovim rečima, napad na ambasadu strane države zapravo se tretira kao napad na teritoriju te države.

"To znači da Koštunica želi da zarati sa SAD, da bi onda potrčao da ga Rusija brani", ocenio je lider LSV, koji je i šef poslaničkog kluba Vojvođanski poslanici u Skupštini Srbije.

Čanak je optužio Koštunicu da celu situaciju koristi, jer želi da se obračuna sa političkim neistomišljenicima unutar zemlje.

Ajoj, ako Čanka treba da shvatamo ozbiljno, ondaK smo ga ugasili...Čanak kao po običaju lupeta...a i sad će još malo početi da kevće o Republici Vojvodina.
 
Narod je dosao da podeli bol, tugu, bespomocnost jer nam rade ovo sto nikada nikom radjeno nije!

Narod je dosao da kaze sta Srbija misli. Da kazu da je svima, bez obzira na stranacku podeljenost Kosovo svetinja!

Da li Ds-ovcima Kosovo nije svetinja? Njima i Cedi narkomanu? Ili oni nisu Srbi? ali je tamo bilo i neSrba bara novinara ali NI JEDNOG JEDINOG DS-OVCA!

Sakrili se u misije rupe! Da Kostunice nije bilo ni ta Rumunija se ne bi usprotivila.

Kostnica jeste po malo kilav i preterano odmeren za moj ukus, ali je POSTEN! I ponosan! I obrazovan i pametan da ga ne mogu zednog ko Tadica kad god pozele prevesti! I jos jednom ponavljam POSTEN i Srbin!

I svaka mu cast jer se borio i bori kao lav za kosovo! A sta Tadicu ti radis, izdajice glupa, ides i pricas dok Srbija place da mi necemo retovati da bi nam kitu zavukli jos dublje?!

I to je Srbin! I demokrata! Ne, to je domaci izdajnik, i placenik!
 
Ma tog manijaka canka necu ni da pominjem. Ko je on, ko je za njega glasao?

Zar vam nije jasno Srbi da je on trazio jos davno da se Vojvodina odvoji, bas kao Kosovo? Jeste li to zaboravili.

Secate se oone turske: Zavadi pa vladaj!

Srbi dragi, molim vas, preklinjem, ne dajte da vas prodane duse i izdajnici lazu i zavadjuju! Budite uz Srbiju, Budimo uz Srbiju! Samo malo razmilsite, sada se vidi ko je vera a ko nevera, sada jasnije nego inace!

Drzite se Srbije i Srpstva, ne dajte lopovima da nas svadjaju da bi nas skuplje deo po deo prodavali!
 
Jeste, ali kako god je Srbin! Zasluzio mnogo vise da mu Srbi u Srbiji sude za patnju, pljackanje, mafijasku drzavu, izgubljene ratove, uzalud prolivenu krv u izgubljenim ratovima. a ne Arnauti i ne neki tamo stranci kojima se **** i za srbe i za Srbiju? Vidite da je sve to bila samo farsa, opravdanje da sada otimaju nase!

On je bio Srbin i zasluzio da mu Srbi sude. Niko drugi, a i kao ljudsko bice i predsednik nije bio zasluzio da ga izdajnicki , na prevaru predaju Hagu!

A sta je Djindjic uradio? Ono sto niko nije nikada, predao jednog predsednika, svog predsednika , na kvarno i na prevaru u Hag!

On i Ceda Jovanovic! I DS!
 
Ne niko nije veci Srbin niti iko ima tapiju nad Srbstvom ali je lako kritikovati 1000 000 ljudi kako su seljaci iz unutrasnjosti, i sedeti za kompom u toploj sobi.

mi ovde kad idemo u protest smo u manjini, a oko nas oni koji se sa Tadicem i DS-ovcima pogadjaju oko cene za nas inasu Otadzbinu, pa bih rekla da ona muda koja DS-ovci nemaju da bi izasli u sred Srbije sa Srbima i Srbijom, mi ovde Srbi imamo i pogledamo u oci mnogo brojnije oko nas i kazemo da nam otimaju nase!
 
Nije bio jer pametan čovek neće da se bruka da bude na istoj bini sa Tomislavom. I zato što je znao šta će da se dogodi. Miting je bio nepotreban i jasno je bilo šta će se dogoditi. Ili tačnije šta je bila namera da se dogodi. Toma i Koštunjavi su morali da drže govore i da koriste i ovu situaciju u političke svrhe. DS je po mom mišljenju jedini bio dostojanstven u celoj situaciji. Bolje je pitanje zbog čega je samo DS osudio nasilje naulicama. I nemojte da mi pominjete Vučića koji je tugaljivim glasom punim razumevanja rekao da možda i ne treba iako su isprovocirani!? Od koga, kako? Od semafora i žardinjere i BEKA? Ili Mladenovićev poziv da se smire strasti u 23h kad već sat vremena nije ni bilo ničega? Smešni ste i to mi je super jer ste sami sebi najveća antireklama.
 
I nisam radikalka, ali ti koje imas iza resetaka na logou su izmislili pamet za Tadica! i nisu ni priblizno bili takvi lopovi ko ovi sada!

Osim toga su i juce i uvek uz Srbiju! A gde su DS-ovci! Njih ovo ne interesuje?!

Pa zato mislim da nije na mestu da su iza resetaka. Bar ne sami!
 
Nije bio jer pametan čovek neće da se bruka da bude na istoj bini sa Tomislavom. I zato što je znao šta će da se dogodi. Miting je bio nepotreban i jasno je bilo šta će se dogoditi. Ili tačnije šta je bila namera da se dogodi. Toma i Koštunjavi su morali da drže govore i da koriste i ovu situaciju u političke svrhe. DS je po mom mišljenju jedini bio dostojanstven u celoj situaciji. Bolje je pitanje zbog čega je samo DS osudio nasilje naulicama. I nemojte da mi pominjete Vučića koji je tugaljivim glasom punim razumevanja rekao da možda i ne treba iako su isprovocirani!? Od koga, kako? Od semafora i žardinjere i BEKA? Ili Mladenovićev poziv da se smire strasti u 23h kad već sat vremena nije ni bilo ničega? Smešni ste i to mi je super jer ste sami sebi najveća antireklama.

Word. I svaka cast za avatar.
 
Ds i Ceda i Canak!

Sve izdajnik do izdajnika!

A rusili su ambasade onih koji su nam neprijatelji! Pa sta je trebalo?! da im kao DS-ovci zavucemo glave u guzice?!

Ne opravdavam rusenje ali sam Srpkinja i razumem protest Srba koji su se opredelili za tu nasilniju varijantu. U ostalom mnogo vise volim njih i zao mi je jer su oni povredjeni i policija sto su opetSrbi a oni stranci ponovo u sigurnom i mazu brke posle masno placene samostalnosti Kosova.

Dugo i debelo su Arnauti placali za ovo sada. Pare od preprodavanja droge, oruzija, belog roblja...Ali im nece te pare mnogo srece donesti ni jednima ni drugima, plasim se.
 

Back
Top