CNN bolje izveštavao od B92

Ilinoida

Domaćin
Poruka
4.843
Živim u Srbiji, a ne mogu verovati da jedna televizija može gore govoriti o svom narodu na krajnje antisrpski način, nego jedan CNN. Strana televizija CNN je pozvala i drugu stranu da kaže šta misli o protestima u Srbiji, a B92 je govorila samo u "negativnom kontekstu" o deštavanjima na mitingu. Ni jednu lepu reč o mitingu nisam mogla da čujem na B92. Nisam verovala sve do sada da ta televizija lobira protiv Srpskog naroda, ali nažalost sinoć sam imala priliku da se u to lično uverim. Pustili su fudbalske utakmice za vreme najvećeg mitinga koji je ikada održan u istoriji Srpskog naroda. Pustili su Trnavčevića, kao što reče Kusturica, "miševe koji rade za platu".
Lično smatram da ta televizija ništa dobro nije donela Srpskom narodu, ne zaboravimo da je troje ljudi nastradalo nakon emisija o Velikom bratu koju su oni pokrenuli.
Samo izvitoperene stvari daju Srpskoj omladini, a danas je ti isti nazivaju "huliganima" oni koji su huliganstvo propagirali za pare.
Moj apel je da se pokrene peticija za oduzimanje frekvencije B92 putem peticije, taj bunar prljavština na račun sopstvenog naroda treba što pre zapušiti.
 
B 92 je prenosio surovu realnost onog što se desilo .... Šta je tu loše :shock:

Dokle ćemo da zatvaramo oči pred ovakvim stvarima ... koliko god da je miting prošao lepo i dobro, desilo se to što se desilo i usralo sve. Ne vidim šta je tu B92 kriv? Nikad nećemo otići u Evropu zbog ovakvih stvari - ta slika je otišla u svet, a one ona miroljubiva sa demonstracija, nažalost.

Zašto misliš da sve televizije treba da prenose samo ono što je tvome srcu milo?
 
B 92 je prenosio surovu realnost onog što se desilo .... Šta je tu loše :shock:

Dokle ćemo da zatvaramo oči pred ovakvim stvarima ... koliko god da je miting prošao lepo i dobro, desilo se to što se desilo i usralo sve. Ne vidim šta je tu B92 kriv? Nikad nećemo otići u Evropu zbog ovakvih stvari - ta slika je otišla u svet, a one ona miroljubiva sa demonstracija, nažalost.

Zašto misliš da sve televizije treba da prenose samo ono što je tvome srcu milo?

Koja "surova realnost" ? Surova realnost je ono što nam rade svetski silnici. Zašto ne izveštava B92 o tome ? Ni reči na B92 nije bilo o VELIČANSTVENOJ REALNOSTI da se slegla cela Srbija da odbrani Kosovo da svoj glas iskaže na trgu. Izvini, ali postoji i ona druga, VELIČANSTVENA REALNOST koju B92 izgleda ne vidi. Ili ne želi da vidi, zarad nekih sopstvenih interesa.
 
VELIČANSTVENO je reč koja ne priliči .. izaberi neku drugu.

Kosovo odavno nije naše i o tome se trebalo razmišljati mnogo mnogo ranije. Oni nisu mogli priznati sami sebe da nisu imali podršku velike svetske sile.... a, sad što mi to ne možemo da prihvatimo i mislimo da ćemo mitinzima nešto rešiti - to je već naš problem.
Sinoć je bila emisija na B92 - vanredna - u kojoj su gosti koji su dolazili upravo pričali o tome kako je miting protekao dobro ... i niko to nije osporavao .... Ali ono što se desilo je bacilo pozamašnju senku na ceo VELIČANSTVENI dogadjaj. To je sramota.
 
Bitno je da se mi busamo u grudi i mitingujemo, a da neko kaže da odemo dole i da branimo Kosovo, teško da bi srpske majke to svojim čeljadima dozvolile i da bi se čeljad na to opredelila ...... Po meni je tačno u vestima rečeno, ono što je trebalo da bude rečeno.
 
Ono što nije rekao, a trebao je da kaže.Njihova isključivost da na televiziji pričaju više o tome koliko ima papira i smeća prosutih iz kontejnera po Beogradskim ulicama, nego ono što je najvažnije za državu Srbiju.

Pa to nije nista cudno, to rade vec godinama. Mene vise cudi, zasto je to tebe tek sad iznenadilo?
b92 = Glas americke spoljne politike, moze se reci, da b92 samo postoji, posto ga americka CIA izdrzava i placa one ulgavom strance koji tamo rade.
 
VELIČANSTVENO je reč koja ne priliči .. izaberi neku drugu.

Kosovo odavno nije naše i o tome se trebalo razmišljati mnogo mnogo ranije. Oni nisu mogli priznati sami sebe da nisu imali podršku velike svetske sile.... a, sad što mi to ne možemo da prihvatimo i mislimo da ćemo mitinzima nešto rešiti - to je već naš problem.
Sinoć je bila emisija na B92 - vanredna - u kojoj su gosti koji su dolazili upravo pričali o tome kako je miting protekao dobro ... i niko to nije osporavao .... Ali ono što se desilo je bacilo pozamašnju senku na ceo VELIČANSTVENI dogadjaj. To je sramota.

Dobro te razumem i tebe i goste sa B92!!!
Kao što reko reče na ovom forumu ima dosta šiptara, ali ja vas se ne bojim, DANAS MITINGOM A SUTRA I NA NEKI DRUGI NAČIN ĆEMO SE BORITI AKO ZATREBA!

Nisi u pravu - Kosovo jeste ODAVNO NAŠE !!

Kosovo je ODUVEK SRPSKO I ZAUVEK ĆE OSTATI !!!
 
Ja sam to pokusao da vam kazem jos pre par dana, samo iz nekog razloga ni jedan moj komentar nije bio objavljen. Idite na stranicu B92 i vratite se na komentare od pre nekoliko dana u vezi kosovske krize pa procenite sami. Nacin na koji prenose zbivanje u zemlji je totalno usmereno protiv drzave. Razumem da su tako izvestavali dok je Milosevic bio na vlasti ali ne mogu da verujem da je danas ista prica. Koliko ja znam, danas su demokrate na vlasti. Mozda bi bolje bilo po njima da postanemo 53-ca zvezdica na Americkoj zastavi. Ne, oni zele da se uvuku u dupe EU posto se sa te strane ulazi u istu (demokratijom i punom saradnjom sa Haskim tribunalom i 1001-nim uslovom). Najbitnije je za njih da postanu clan EU. Pitam se samo koje EU? Ove koja nam se podsmeva i otima ono sto je uvek bilo nase? Verovali ili ne, onoliko ljudi koliko je bilo na tom protestu u BG-u, toliko ih ima koji su totalno protiv tih protesta. Takve pojedince ne interesuje dostojanstvo i obraz vec samo "bolji zivot". Ne znam samo na koji to bolji zivot misle? Bolji zivot jeftine radne snage? Mi smo za sve te zapadnoevropske drzave zadnjica EU i to se nikad nece promeniti. Bolje da nismo u EU nego da smo zadnjica iste.
B92 treba zatvoriti pod hitno! Zar mislite da bi i jedna televizija u bilo kojoj drzavi tako nesto izjavila protiv svog naroda? Sramota!
 
NISMO BILI HULIGANI KADA SMO RUSILI REZIM SLOBODANA MILOSEVICA,A SAD NAS NAZIVAJU SVAKAKVIM IMENIMA.B-92 JE AGRESORSKA TELEVIZIJA I VREME JE DA NESTANE SA OVIH PROSTORA ZA SVA VREMENA!!!POLICIJA JE PO KO ZNA KOJI PUT SINOC ISKORISCENA OD STRANE POLITICARA.NEKO JE NAREDIO DA SE KOD B-92 POSTAVE JAKE POLICIJSKE SNAGE DOK NA MESTIMA GDE JE POLICIJA BAS TREBALA BITI NIJE BILO JEDNOG PRIPADNIKA MUP-a.A NAS PREDSEDNIK "MANEKEN" BAS NA JUCERASNJI DAN OTPUTOVAO U POSETU RUMUNIJI!?TIME JE DOKAZAO NARODU KOLIKO GA ZABOLE ZA KOSOVO!
 

Back
Top