RUSIJA SPREMNA IZVESTI PREVENTIVNE NUKLEARNE UDARE NA EUROPU

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.
momak, ja svoje brace imam sasvim dovoljno. svi zivi zdravi i pravi, uopste mi ne treba da se bratimim iz ocaja :lol:
i jos nesto - ne idu meni rusi na zivce.
ide mi na zivce beskrajna glupost onih idiota koji mogu da se raduju upotrebi nuklearnog naoruzanja. ako si u toj grupi - slobodno se uzdrzi od toga da mi se obracas. dok ne evoluiras u coveka.

Ti sve u životu shvataš tako doslovno i neposredno???
Evolucija??? Postigni kenozoik pa nam javi da te slavimo!!!:cool:
 
momak, ja svoje brace imam sasvim dovoljno. svi zivi zdravi i pravi, uopste mi ne treba da se bratimim iz ocaja :lol:
i jos nesto - ne idu meni rusi na zivce.
ide mi na zivce beskrajna glupost onih idiota koji mogu da se raduju upotrebi nuklearnog naoruzanja. ako si u toj grupi - slobodno se uzdrzi od toga da mi se obracas. dok ne evoluiras u coveka.

A zbog Hirošime i Nagasakija dodaj i ovo, da ne mislimo da nisi objektivan:
ide mi na zivce beskrajna glupost onih idiota koji mogu da upotrebe nuklearnog naoruzanja.
I to na civiljne ciljeve, za tebe u prevodu: deca, žene i starci!

Rusi će sigurno da gađaju VOJNE CILJEVE, da ti nabrojim neke od njih?
 
RUSIJA SPREMNA IZVESTI PREVENTIVNE NUKLEARNE UDARE NA EUROPU

Ljudi nemojte vise loziti i lagati i sebe i druge Rusi su bre vece pi*ke od Makedonaca!!Oni da su nesto zajebani ostali bi dole na Kosovu,sprecili bi ulazak mnogih zamalja u Nato,dobili bi rat u Afganistanu,sprecili bi raspad SSSR i Jugoslavije,bombardovanje 99!!Nego oni i Ameri se je*u preko nas i slicnih zemalja (prodaju oruzije) i mi ce mo na kraju nalozeni popusiti kao 99!!


Odlazak Rusa sa KiM-a je mudar politički potez: Nisu članica NATO-a, to bi se moglo tumačiti kao i okupacija! Naravno, i NATO na KIM-u je OKUPACIJA, ali potpisala to ona IZDAJNIČKA Slobina Vlada!:D

A zašto misliš da je Rusima bio cilj spašavanje/očuvanje onakvog SSSR-a i Juge!?:D
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top