RUSIJA SPREMNA IZVESTI PREVENTIVNE NUKLEARNE UDARE NA EUROPU

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.
Mislim da na osnovu fotografije koju sam prilozio ne mozes precizno da odredis da li sam i koliko samoubilacki nastrojen. Sto se inteligencije tice...mozda i mozes, ali ti treba neko predznanje za to (za koje nisam siguran da li ga imas).
moj post se uopste nije odnosio na tebe.
nego na ove sto se loze na "bracu" ruse i nuklearne bojeve glave... ebale ih iste...
 
od kojih para :D:D
jedva smo skupili za remont 29tki ::):)
a rusi se nesto nisu iscimali da nam daju popust....

немој се сикираш..
"To je već ozbiljno. To nisu samo odnosi Rusije i NATO, to je konflikt sa sistemom medjunarodne bezbednosti", rekao je Rogozin i dodao da je to tada "veliko političko pitanje, pitanje budućnosti, pitanje postoje li pravila ponašanja medju državama ili treba polaziti od toga da je u pravu onaj ko ima snagu".

"Tada ćemo i mi morati da polazimo od toga da će, da bi nas uvažavali, razumeli i priznavali naše pravo na tačku gledišta, i nama biti potrebna gruba fizička sila, pod nazivom oružana", objasnio je ruski predstavnik pri NATO.


Ево људи и за џабе,:D:D:D:D
250px-IvyMike2.jpg


ЛОНГ ЛИВЕ РУСИЈА
 
Amerima je trebalo nakon 11rujna 2001 3mjeseca da odluče napasti afganistan koji je u kamenom dobu i 6mjeseci da napadnu Irak u kojem su popušili rat.Koliko će im tek trebati ako Kina ili Rusija izvrše nuklearne udare i izbrišu njihove lijepe gradove sa lica zemlje.Oni ne samo da neče moći odgovoriti na nuklearni udar nego neće tamo imati tko da to naredi pošto po ustavu tamo o tome mora odlučiti bjela kuća i predsjednik koji je obilazio dječje vrtiće na dan napada na New York i Washington.A što se tiče konvecionalnih sredstava tu je Rusija isto na prvom mjestu
 
Bilo bi dobro da se prestane sa ovim glupostima. Smesno je da bilo ko i pomislja na bilo kakav (makar i singularni takticki) nuklearni udar jer je u tom slucaju unistenje planete lancanom reakcijom prakticno neizbezno.

Nezija "nadmoc" se ne dokazuje citiranjem izjava (cesto smesnih) ruskih politicara za koje nemamo pojma kome su ustvari upucene ili, jos manje, klipovima sa youtube-a.
 
Putin upozorio na opasnost kosovskog presedana
Tanjug - Pre 20 minuta

MOSKVA - Ruski predsednik Vladimir Putin izjavio je večeras da je "kosovski presedan" - "strahovit presedan", koji "u suštini lomi čitav sistem međunarodnih odnosa, stvaran ne decenijama, već vekovima".

Taj presedan "bez ikakve sumnje može da izazove čitav lanac nepredvidivih posledica", rekao je Putin je na susretu sa liderima Zajednice Nezavisnih Država (ZND).

Govoreći o zemljama koje su priznale nezavisnost Kosova, ruski predsednik je istakao da "oni koji to rade, oslanjajuhi se isključivo na svoju snagu i potčinjavajući svojoj volji svoje satelite, ne računaju kakvi će biti rezultati toga što rade", preneo je Prvi kanal ruske državne televizje.

"U konačnom rezultatu, to je batina sa dva kraja, a drugi kraj će ih jednom udariti po glavi", rekao je Putin.

Na teritoriji ZND nalaze se Gruzija, od koje su se otcepile Južna Osetija i Abhazija, Azerbejdžan, od kojeg je nezavisnost proglasila jermenska enklava Nagorno-Karabah, i Moldavija, od koje se otcepilo Pridnjestrovlje.
 
A tebi eno "braća" Šiptari pa se primaj na njih kad ti već ovoliko Ruje idu na živce!!!:cool:
momak, ja svoje brace imam sasvim dovoljno. svi zivi zdravi i pravi, uopste mi ne treba da se bratimim iz ocaja :lol:
i jos nesto - ne idu meni rusi na zivce.
ide mi na zivce beskrajna glupost onih idiota koji mogu da se raduju upotrebi nuklearnog naoruzanja. ako si u toj grupi - slobodno se uzdrzi od toga da mi se obracas. dok ne evoluiras u coveka.
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top