I KO SAD NAMESTA TEKME JE LI gr*bari

ZVEZDA HOCE SILOM DO TITULE TO SU SADA SVI JASNO VIDELI I CELA SE NACIJA SMEJE SAMO LJUDI POPUT TEBE
NAVIJAJU ZA TAKVU KUKAVICKU ZVEZDU,SRAMOTA ME JE STO JE IZ MOJE ZEMLJE...

PARTIZAN JE POKREDEN I OVOGA PUTA I SUDIJA JE TO JAVNO PRIZNAO AKO SI PRATIO MEDIJE.

ALI MISLIM DA SUDIJE NETREBA KRIVITI JER SU ONI UCENJENI LJUDIMA KOJI SEDE U FSSGC(Stojkovic,Bulatovic...)STO SVEDOCI POVLACENJE NASIH SUDIJA IZ UEFA STO SAMO GOVORI O NJIHOVOM KVALITETU...

ZATO MATER VAM CIGANSKU ***** BOLJE SE NEJAVLJAJTE JEL JE DOMACE PRVENSTVO JE VEC UKALJANO VASIM G*O*V*N*I*M*A
 
Ovi ljudi kao da zive po rupama!
Sudija je javno priznao Ivicu i zivinio mu se za stetu..Sto je i obvljavljeno na nasem jedinom sporkskom kanalu i ceo grad prica i tome a ovaj gore nepismeni delija sramota sto je srbin verovatno zivi u Azrbejdzanu.. pa nema pojma sta desava u Srbiji!


BEOGRAD CEO JE CRNO BEO!

FC PARTIZAN
UEFA
CHEMPIONS LEAGUE
 
mater vam ***** budjavu grobarsku talibansku!!!
sta vi jedete govna igra se na karaburni 100 minuta e 100,dal ste vi tacni?
odgovor je NE,jer da ste tacni ne bi ni navijali za pakistan....
ali sta ces...
kao sto je i rekao vas jebeni vodja,**** vas on sve u dupe siptarsko,vi 15 puta vise mrzite ZVEZDU nego sto volite par**zan...
pa jadni ste...mnogo ste jadni....
IMATE VELIKI NEPREBRODIVI KOMPLEKS ZVANI "JEDNA JEDINA NEPOBEDIVA *ZVEZDA CRVENA*!!!!!!!!!
toliko o vama kao navijacima....
a...tu je i derbi...121.a sad ce i 122....
e kad bi vi bili na tom derbiju,ne samo kenjali ovde ne bi jug vecito bio poluprazan,kao i na svakom gostovanju!
i koreografija na derbiju...vidi se da ste dobro organizovani...nazalost...do danas nismo uspeli sta je trebalo da znaci ono PFG...ali sad nije ni bitno...bice jos takvih koreo sa vase strane,ako se usudite ikada vise da ih pravite...pokusavate da nas kopirate...al nikako ne ide...
mislite o tome...
a jos nesto...ta liga sampiona i kup sampiona...imaju nesto zajednicko...a to je pobednik...
SAMPION EVROPE...
a to vi nikako niste bili niti cete biti...a mi..pa to se zna...
samo cu reci 29.5.1991. stadion SVETI NIKOLA u BARIJU...
a vi za utehu od grobari odbijte prva 3 slova i dobicete nesto zanimljivo...
**** li vas vas omiljeni predsednik franjo tudjman...
DELIJE-SEVER!!!!!!
 
CELO OVO PROLECNO PRVENSTVO JE UKALJANO CIGANSKIM GOVNIMA POCEVSI OD KULE,PA DO ZELEZNIKA,PA IME JE I TO BILO MALO PA SU VRSILI PRITISKE NA SUDIJE PREKO PIKSIJA DA SUDI NEPOSTOJECE OFSAJDE I SVE OSTALO PROTIV PARTIZANA,STO SU SUDIJE KASNIJE I JAVNO PRIZNALE.
A OVAJ GORE NARKOMAN CIGANSKI STO SE UDUVAO VEROVATNO NI ON SAM NE ZNA STA JE GLEDAO.
IZGLEDA DA SE SECA BARIJA ALI KADA SE PROBUDI CEKACE GA JEDNA PRAVA GROBARSKA EKOLOSKA CIGARA!
 
Dok je Partizan palio i zario terenima sirom Jugoslavije, igrajuci sa 12
igraca (a ponekad i sa vise;zavisi koliko sudija im je pomagalo); ostale
ekipe su se prilagodjavale koliko su mogle (i uzimale manji deo
kolaca),jer Partizan je imao veoma jake saradnike u vrhu ONE vlasti.
Danas,kada se situacija jednostavno preokrenula, i kada se Zvezda druzi sa
ovima gore,drugi se snalaze...imamo i jednu novu prinovu, to je jedna
uplakana devojcica,kojoj niko ne poklanja paznju (iako se kvalifikovala na
zavrsno takmicenje u baletu).
Da bi opstala, ta devojcica ce morati u ovom surovom svetu da se bori
sopstvenim misicima kao i svi ostali, sto bas i nije pokazala da ume ovih
dana!
Pozdrav normalnim navijacima (nehuliganima)
 

Back
Top