Demokrate krive za divljanje huligana!

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.
kriv je onaj ko kontrolise policiju! Nece valjda pekari da budu krivi sto huligani divljaju i sto nema nikoga da ih u tome spreci?

zasto policija nije bila rasporedjena ispred ambasada tj pre svega americke ambasade pre protesta?

ja mislim da su demokrate ovo NAMERNO dopustile da se desi.
 
potrebno je! policija je kriva za odrzavanje reda i mira a nje danas na ulicama nigde nije bilo i ako smo svi znali da ce to da se desi!

bitno je da je zgrada b92 sigurna!
Тачно тако...нека се сорошки култ заштити..а остало нека се спали..ДС је намерно направила овај проблем...
 
jasno da je su za ovo divljanje huligana danas u beogradu krive demokrate jer nisu poslale policiju da zastiti ambasade u kneza milosa! zamenik ministra jocica koji je iz DS-a treba da podnese ostavku jer nije uspeo da kontrolise kljucne lokacije u gradu!

Добро јутро, Колумбо! Цело вече чекам да се било око сети ДА ЈЕ МИНИСТАР ИЗ ДСС-а У БОЛНИЦИ А ПО ПРАВИЛУ ЗАМЕНИК СВАКОГ МИНИСТРА ИЗ ДСС-а ЈЕ ИЗ ДС-а ИЛИ г17*........... е сада идем да спавам........
 
huligana nije bilo vise od par stotina. Demonstranata je bilo preko 1 milion.i to pokazuje da je na demonstracijama 99.8% ljudi bilo normalno i ti ljudi su dosli da svojim prisustvom izraze protest.

problem je onih par stotina budala, kakvih ima u svakom drustvu i sto su oni radili to sto su radili kriva je iskljucivo policija!
 
kriv je onaj ko kontrolise policiju! Nece valjda pekari da budu krivi sto huligani divljaju i sto nema nikoga da ih u tome spreci?

zasto policija nije bila rasporedjena ispred ambasada tj pre svega americke ambasade pre protesta?

ja mislim da su demokrate ovo NAMERNO dopustile da se desi.
Kriv je onaj ko je organizovao miting za koji se znalo da od njega nema ama baš nikakve koristi, nego samo da se Toma i Voja malo pokažu pred narodom. Zato Tadića i nije bilo tamo niti je trebalo da ga bude.
 
Тачно тако...нека се сорошки култ заштити..а остало нека се спали..ДС је намерно направила овај проблем...

Pa zato je Tadic i eskivirao miting.Kao mogli su da zastite smrdljivi B92 i cak da rasteruju i klince iz kraja a nisu mogli jednu pisljivu ambasadu.Jos realno gledano daleko je lakse bilo zastititi USA ambasadu nego zgradu B92 koja je u blokovima i prilaz istoj je sa svih strana.
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top