A kad ce B92?

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.
Kad će B92 šta?
Ako misliš na paljenje i sl. nadam se da neće, dovoljno je bilo za večeras ... i to nema apsolutno nikakve veze sa tim šta mislim o ovoj televiziji, jednostavno je dosta vandalizma.
 
Bio sam u obilasku B92, 2 kordona onih opremljenih pandura i razbijači okupljanja. Rasteruju svaku grupicu koja ide ka zgradi, na 100 metara od nje tako da B92 nije opsednut ali tvoja sestra može da ima frku od demonstranata uopšte, negde u gradu ako je vide.
 
Bio sam u obilasku B92, 2 kordona onih opremljenih pandura i razbijači okupljanja. Rasteruju svaku grupicu koja ide ka zgradi, na 100 metara od nje tako da B92 nije opsednut ali tvoja sestra može da ima frku od demonstranata uopšte, negde u gradu ako je vide.

Znam ***, još ću na kraju i ja nedužna stradati a ne ona. Najbolje da i ne izlazi dok se ovo ne smiri. Jel zna neko šta se dešava na Nbg?
 
Б92 шири антисрпску пропаганду. Гледам само вечерас ове који су говорили за Б92. Катастрофа. Најбоље је када су интервјуисали пролазнике у Кнезу. Типична намештаљка. Да није тако, и новинар и камера би нај....
 
Б92 шири антисрпску пропаганду. Гледам само вечерас ове који су говорили за Б92. Катастрофа. Најбоље је када су интервјуисали пролазнике у Кнезу. Типична намештаљка. Да није тако, и новинар и камера би нај....

Tacno tako.A ova sto je vodila vesti samo je pravila face ko da je na wc solji:mad:
 
Svaka im čast, ali stvarno im svaka čast.
Slušam im vesti u 01:00 i 02:00, na početku su rekli: ...u Beogradu na nasilnim demonstracijama...
Reći da je miting bio nasilan je bezobrazluk. To ni na CNN ne bi prošlo. Da, bilo je nasilja, ali to nisu učinili ljudi koji su došli da demonstriraju, nego oni koji žele da razbijaju i kradu.
To je iskrivljena slika.
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top