PatriJote iz autobusa

DellBoy-011

Elita
Poruka
22.568
Večeras pričam sa čovekom koji je bio u Sava centru večeras.
Na parkingu autobusi, stižu patriote pravo sa molebana za kosovo, pune ruke: patika, cipela, odela, garderobe....
Sigurno nose na Kosovo da pomognu srpskom narodu.

STOKA!
 
retardi pouceni dosadasnjim iskustvima sa masom, shvataju sve kao salu
tesko nama kad nas takvi brane
pokazase kakva siruacija u zemlji pogoduje takvima
ne bi umeli da se snadju ni za sta kad je posao u pitanju
 
Večeras pričam sa čovekom koji je bio u Sava centru večeras.
Na parkingu autobusi, stižu patriote pravo sa molebana za kosovo, pune ruke: patika, cipela, odela, garderobe....
Sigurno nose na Kosovo da pomognu srpskom narodu.

STOKA!
Vidiš, da si radio kao novinar 90-tih, garant bi bio primljen u RTS. Prvo, i 5. oktobra su neki nosili i patike i mnogo toga još, pa to ne znači da je 5.oktobra izašla gomila lopova da svrgne Miloševića, naravno da je neko to izjavio, tada bi ga ti i slični tebi nazvali ko zna kakvim imenima. E sad, isti, a možda i veći broj ljudi nego 5. oktobra, i neuporedivo manje kradje, ali jbga, na mitingu nema tvog favorita i sličnih miševa i sada ti ne ostaje ništa drugo nego da pljuješ po svih pola miliona ljudi, jer je nekolicina ološa, kao i 5. oktobra iskoristila gužvu u nečasne svrhe. Mislim u najmanju ruku tekst ti odiše malicioznošću i licemerjem.
 
Vidiš, da si radio kao novinar 90-tih, garant bi bio primljen u RTS. Prvo, i 5. oktobra su neki nosili i patike i mnogo toga još, pa to ne znači da je 5.oktobra izašla gomila lopova da svrgne Miloševića, naravno da je neko to izjavio, tada bi ga ti i slični tebi nazvali ko zna kakvim imenima. E sad, isti, a možda i veći broj ljudi nego 5. oktobra, i neuporedivo manje kradje, ali jbga, na mitingu nema tvog favorita i sličnih miševa i sada ti ne ostaje ništa drugo nego da pljuješ po svih pola miliona ljudi, jer je nekolicina ološa, kao i 5. oktobra iskoristila gužvu u nečasne svrhe. Mislim u najmanju ruku tekst ti odiše malicioznošću i licemerjem.

nije ovde pitanje da li je bilo toga 5. oktobra...bilo je svakkao da je bilo...to je tada osudjeno i tako okarakterisano...problem je sto ja ovde ne vidim da si ti osudio ovakav cin niti ga okarakterisao kao huliganski!
 
Ne verujem, ovo nije tacno!
Ako je tu i tamo neko, ali nisu svi.
Sramota od tebe sto tako pises o ljudima iz unutrasnjosti!

naravno da je tacno...nemoj da izvrces cinjenice...

a gde pise u njeogovom postu da su svi nosili patike, dukserice, farmerke, SATOVE?

i nije sramota pisati tako o ljudima o unutrasnjosti jer se ne pise o unutrasnjosti nego o njihovoj unutrasnjosti [savesti...]
 
nije ovde pitanje da li je bilo toga 5. oktobra...bilo je svakkao da je bilo...to je tada osudjeno i tako okarakterisano...problem je sto ja ovde ne vidim da si ti osudio ovakav cin niti ga okarakterisao kao huliganski!
Budimo iskreni, znamo da niko to nije to osudio, ili možda možeš da mi navedeš ime nekoga ko je uhapšen i osuđen zbog toga.
Ovde je stvar jasna, likovi čiji "idoli" nisu bili na mitingu sada pljuju po istom jer žele da skrenu priču sa skupa od pola miliona ljudi, koji je bio možda veći i od 5.oktobra, i da u stilu miloševićevog RTS proglase sve te ljude krimosima i lopovima, kao što je RTS ljude na sličnim skupovima, na kojima nije bio Milošević, svojevremeno znao da okarakteriše kao izdajnike i strane plaćenike.
 

Back
Top