Kako izaci na kraj sa babama?

Ako na svetu postoji bolje i lepse stvorenje od moje babe..... Ja mnogo volim, a i ona mene. Sve mi cini. Sta god da pozelim to i dobijem. Jednostavno me obozava. A baba moje drugarice je dovodi do ludila. Zena je izlapela i ova ce da pukne sa njom... ;) :D
 
Meki nemoj tako ipak ce ti posle biti zao :)

Znate kad sam bio manji kako je meni dan prolazio sa djedom, ma dok trepnes... On sjedi u dnevnu a ja u sobu mucem,mekecem , a on dolazi pa misli neko usao u stan ,pa vice
-"Alo koje to"
a ja "Muuuuuuuuuuu"
LoL :)

Djed mi je bio zakon a baba vazda nesto filozofirala :)
 
iskreno ja zavidim onima koji imaju dobre babe i koji imaju dobar odnos sa njima,jer smatram da je i to jedno veliko pogatstvo,nazalost ja ne spadam u te.sa babom ne pricam,odavno sam prestala da idem kod nje,posto zivi malo dalje kad je npr slava ili tako nesto ja ne idem i to sam odavno odlucila.ona mene ne razume,stalno mi prebacuje,e tek sta sve govori drugima o meni,i svaki put kada dodjem ona pljuej ime mog caleta.to ne oprasta i svaki put sam rekla vise ne dolazim i ne pricam ali uvek sam oprostila,onda sam za leto otisla kod nje i sve je prevrsilo svaku meru,znaci posle leta 2006 ja ne idem kod nje,kad zove na telefon kazem cao sta radis i adam joj mamu.!!!!!!tako da ja babu ne podnosim!!!!
 
a sve je krenula ono kad sam imala mozda oko 6,7 godina,mom bratu od tetke je bio 7 rodjendan i kupila mu je bicikl,a ja ga nisam imala,i rekla sam da bi volela da ga i ja imam i rekla je da ce mi kupiti I NIKADA MI NIJE KUPILA!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!znam da se ne gleda po tome,moja baba ima 54 godine i ne mogu da je organski podnesem!!!!!!!!!!po svemu se nikada niije pokazala kao baba,iskreno zavidim mojoj drugarici koja ima babu koja je predobra,jeste da je smara ipak je stara zena ali je dobra i!!!!
 
grozno. ja bre mrzim moju babu.samo cekam da umre.88 godine..valjda ce uskoro..bar se nadam

ja sticajem okolnosti zivim sa mamom i babom (maminom mamom) i svesno ili ne mali milion puta mi je napravila frku, batine, kaznu, ali sano zato sto je mislila da je tako najbolje. a tatina mama je vestica ali je ja ipak volim. to je jedno strasno stvorenje, pretila je da ce da se ubije kad smo trebali da se selimo u njujork, laje na sve strane, nema koga ne zna, nema sta ne zna, sve skole je zavrsila, niko nije dobar kao ona, niko nije dovoljno dobar da bi ga ona cenila...ali NIKAD jos nisam rekla da jedva cekam da umre. to ni za koga ne bih rekla, kamoli za rodjenu babu...to je grozno. popricaj sa nekim psihologom.
 
moja druga baba je isto cool, ali ona zhivi u sloveniji pa je vidjam samo 2put godishnje...
a i ova shto zhivi samnom je isto cool, samo me nervira ponekad, izblamira me pred drushvom ili tako neshto (mislim zhena odrasla na selu, kakva mozhe biti?)... a gora je od malog deteta, voli i ona da se svadja, a volim i ja!
 
ma sve babe filozofiraju, a pravilo je da od 10 baba njih 9 pljuje izabranika/izabranicu svog deteta(odnosno mamina mama bar nekad pljuje tatu i tatina mama bar nekad pljuje mamu),sve su smorovi, vestice...ali *** to ne znaci da treba da im zelimo smrt. kad ja odje*em moju, obavezno napravi frku, digne uzbunu u familiji, i ja ispadnem djubre, negativac...
 
Nemoj tako !!! :evil: ne smes tako da pricas .... niti da jedva cekas da umre .... shvati bila kakva bila ona je tvoja BAKA i postuj je !!!

pa sta ako mu je baka,ja naprimer vise volim onu komsinicu sto zivi ispod mene nego babu,pa sta ako ti je baba,jeste da je to keva tvoje keve i da krv nije voda lai ******,ako je baba stvarno nepodnosljiva onda boli me uvo sto mi je baba
 
ma sve babe filozofiraju, a pravilo je da od 10 baba njih 9 pljuje izabranika/izabranicu svog deteta(odnosno mamina mama bar nekad pljuje tatu i tatina mama bar nekad pljuje mamu),sve su smorovi, vestice...ali *** to ne znaci da treba da im zelimo smrt. kad ja odje*em moju, obavezno napravi frku, digne uzbunu u familiji, i ja ispadnem djubre, negativac...

jeste da sve babe znas ono kao imaju svoje fazone i smaraju ali moja baba je kreten najveci
 
ja HVALA BOGU nemam problema ... a mozda je to i zato sto ona zivi u selu tj obe i vidjamo se retko tj prosecno na oko 3 ili 2 meseca ... i kaada dodje bbude 2 dana eventualno 3 ali ide i kod moje mladje nerodjene sestre (kod nje je uvek duzze - valjda zato sto je mala) i tako ...a kada dodje lepo se slazemo tj razmenimo po koju rec i sl ... potrosi malo penzijicu na mene i tako ....
JA :heart: MOJU BAKU !!!
 
ja HVALA BOGU nemam problema ... a mozda je to i zato sto ona zivi u selu tj obe i vidjamo se retko tj prosecno na oko 3 ili 2 meseca ... i kaada dodje bbude 2 dana eventualno 3 ali ide i kod moje mladje nerodjene sestre (kod nje je uvek duzze - valjda zato sto je mala) i tako ...a kada dodje lepo se slazemo tj razmenimo po koju rec i sl ... potrosi malo penzijicu na mene i tako ....
JA :heart: MOJU BAKU !!!


hahah kad bi moja baba meni dala pare,ona kaze nek ti mama da
 

Back
Top