Nega kože

Pretty woman

Početnik
Poruka
8
Već dugo se premišljam oko odlaska u Koto dermu. Kozmetički tretmani mi prijaju ail ne pomažu mnogo da se režim bubuljica,a čujem da su oni u Koto dermi profesionalci i vrlo traženi. Kakva su vaša iskustva? koliko sve to košta?
 
Koto Derma je po mom iskustvu najbolje sto mozes da probas! Zoves, cini mi se, subotom i zakazes pregled, koji je besplatan, a onda kod njih kupis proizvode koje su ti napisali da trebas koristiti. Ona prva emulzija za ciscenje lica je oko 300-400 din, e, sad, prvi put uvek prodjes najskuplje-oko 1000 din, ali kupis nekih 7, 8, 9 proizvoda. E, posle, kako ti sta nedostaje, to kupis, nakon otprilike 3 nedelje... Posle kupis nesto za 100 din, nesto im je cak i 70 cini mi se, nesto 200, ali kazem ti, sve posebno posle ide, pa ispadne nebitno...
Moras se pridrzavati tacno onoga sto ti kazu, ono, ujutru i uvece 10 kremica, losiona, odredjenim redosledom, svaki na odredjeni deo lica... Ali, zato, vec posle par dana vidis poboljsanje.
Slobodno idi, neces pogresiti. : )
 
Puzzlice, pa cula si... Nisi probala... : )
Devojka pita one koji imaju iskustva... : )

A kad smo vec kod rekla-kazala, nisam cula nikad nikoga da se zalio, a znam mnogo ljudi koji su isli tamo...
Takodje, stvar je da kad "izlecis" kozu, samo nastavis da je negujes, jednim njihovim losionom, i sve ce biti u redu... Sto je normalno je l', negovati kozu... : )
 
Ljudi ne cinite to!u Koto dermi nema doktora,to su farmaceuti,puna mi je ambulanta povratnika iz Koto Derme,gde se daju kortiko preparai za negu,stvara steroidni dermatitis..ko je mazohista i sebe zeli da unisti neka ide tamo!Ostao sam bez texta..cista i flagrantna prevara,da je ovo pravna drzava,odavno bi ih pohapsili i zatvorili..
 
da li je neko koristio Eucerin proizvode?
cula sam da su dobri narocito za masnu kozu, pa ako neko ima preporuku ili neko drugo iskusktvo......

ja sam koristila...i moram priznati da nisam bila preterano zadovoljna rezulatatima...
istina je da se koza smiri...ali nisam primetila vidno poboljsanje...:|

ali zato mogu zainteresovanim devojkama i damama da preporucim
vichy_normaderm.jpg

ucinak je vidljiv vec posle 7 dana...
ja sam prezadovoljna celom kolekcijom...ali posebno izdvajam dnevnu kremu...:)
 
Moje iskustvo je identično kao Danino, žene stvarno znaju svoj posao. Jedino je teško reći koliko bi sve koštalo, jer zavisi od toga kakav ti je tretman potreban. A ne znam ni da treba da se zakazuje, mada odavno nisam išla. Uostalom, imaju sajt, pa proguglaj.
 
Ninani, slazem se sa tobom! Normaderm je meni napravio cudo! Imala sam uzasnih problema i nakon mesec dana mi je Vichy smirilo lice. Koristila sam 3 meseca dnevnu i nocnu kasnije. Jeste da su skupi ali vrede!
 
Ninani, slazem se sa tobom! Normaderm je meni napravio cudo! Imala sam uzasnih problema i nakon mesec dana mi je Vichy smirilo lice. Koristila sam 3 meseca dnevnu i nocnu kasnije. Jeste da su skupi ali vrede!

vrede svakog dinara...
ja koristim iskljucivo dnevnu, nocnu i koncentrat za expresno isusivanje bubuljica...:)

a koliko sam samo novaca bacila na neke super obecavajuce sarene laze...:evil:
to je u svakom slucaju najskuplje...:evil:
sad bar ne bacam pare na ambalazu u kojoj nema nista...:)
 
vrede svakog dinara...
ja koristim iskljucivo dnevnu, nocnu i koncentrat za expresno isusivanje bubuljica...:)

a koliko sam samo novaca bacila na neke super obecavajuce sarene laze...:evil:
to je u svakom slucaju najskuplje...:evil:
sad bar ne bacam pare na ambalazu u kojoj nema nista...:)
I ja sam bacila para i para na svakakve preparate za problematicnu kozu.Loreal,Garnier,Neutrogena,Oriflame,Avon...Najbolje mi je sada kad koristim samo "Dove" sapun za umivanje i Garnier Pure kremu za lice.
Ali probacu Vichy,cula sam od par ljudi da im je pomoglo.
 
I ja sam bacila para i para na svakakve preparate za problematicnu kozu.Loreal,Garnier,Neutrogena,Oriflame,Avon...Najbolje mi je sada kad koristim samo "Dove" sapun za umivanje i Garnier Pure kremu za lice.
Ali probacu Vichy,cula sam od par ljudi da im je pomoglo.

u malo boljim apotekama...mozes da trazis testere Normaderma...:)
radi ustede ja sam normadermov cleanser zamenila sa Garnier_om 3 in 1 super je...:)

p.s. nadam se da ova prica tj. preporuka ne spada u off topic...
 
Ja sam koristila sve zivo! Garnier, Nega, Nivea, Clean&Clear, klindamicin tonik i gel, na kraju Vichy. Posto su mi od svega ostale flekice sad sam na Afroditinim kremama sa vocnim kiselinama, da bi mi makar malo izbledele. Posle godinu dana muke konacno nemam upale po licu, bubuljica po koja izadje ali stavim Nega korektor (odlican je a kosta oko 100din samo) i osusi mi je brzo.

Evo da se uverite ovo je moje lice PRE i posle koriscenja Normaderma. Druga slika je nakon mesec dana.
koza-1-1.jpg
 
Ja od oktobra prosle godine idem u Kotodermu. Otisla sam na preporuku- nisam imala problematicnu kozu tek poneka bubuljica. Dali su mi emulziju za ciscenje lica (super skida sminku) dva losiona, jedan za necistu a osetljivu kozu za celo i nos gde su mi bubuljice iskakale, drugi vitamin kolagenformula, aloja gel i hidrantnu kremu. I zadovoljna sam izgledom svoje koze.
Koristila sam Vichy normaderm i super je meni ali nije bio dovoljno hidrantan i zato sam odlucila da probam sa ovima iz kotoderme jer je moja drugarica bila zadovoljna.
Mangupe, gde ti ordiniras? :)
 
Pažljivo sam pratila komentare o Koto dermi i dobro cu razmisliti da li se isplati tamo otici. Posebno hvala Mii sto me je upozorila. A ima li ko iskustva sa prirodnom kozmetikom-dr.Haucska, Logona?:?:
 
Svakome ko ima problema sa regulisanjem masnoce trebalo bi da ode kod kozmeticara i to tamo gde prodaju losion p50 i on ce resiti sve probleme. Divan je meni je lice sada ko da nikada nisam imala nista na licu.
 
ja sam koristila...i moram priznati da nisam bila preterano zadovoljna rezulatatima...
istina je da se koza smiri...ali nisam primetila vidno poboljsanje...:|

ali zato mogu zainteresovanim devojkama i damama da preporucim
vichy_normaderm.jpg

ucinak je vidljiv vec posle 7 dana...
ja sam prezadovoljna celom kolekcijom...ali posebno izdvajam dnevnu kremu...:)

ok,vjerujem da djeluje.bar je vecina vas tako izjavila.
a kazite za predeo oko ociju?:?:
pojavljuju se vec one prve botice pa...:confused:
 

Back
Top