DA LI VISE VOLITE VISOKE DEVOJKE IZNAD 1.75

  • Začetnik teme SLATKA PCELICA
  • Datum pokretanja
Ja sam 1.75 a mislim i malo vise, jer momci ispod 180 obicno mi kazu da imaju 1.76-77 a ja sam ili veca od njih ili iste visine! :shock: :shock: Hm neko ima problem... 8) :?

Ne volim niske momke u smislu da mi bude par... meni je smijesno vidjeti curu vecu od momka, kao i jako visokog momka sa niskom curom... ali nema to nikakve veze u sustini,ljubav je cudo! :idea:
 
Popa:
Ma znas kako sheceru,1.75 je cool,mada 1 tu negde 80-83 je najace.To su bash on sto se kaze hot zenske.
Moja je 1978 kao i ja i tu je negde visoka isto odprilike.Za zensku je naj,naj da fura martinke za 5 cm vicinom ili klompe 7-8cm.Mada moze da joj udje i do 20cm u stiklu.Ja nosim najcesce kad se ona montira reebok grafit pump hexelite za vazdusni djonom da izgledam vishi i napumpam patike.Inache cool ste svi keve mi evo bas citam surf,i nalazim tako interesantna mesta.Ovo je bas super,evo ja cu obecavam stalno da shaljem poruke na ovako interesantne komentare.Pozdrav svima nebrinite nisu zenske
out ako su kao pamela,ta kajli ili nedaj boze ona toni brekston.To jesu akrepi mada ovako privatno cuo sam da su bash sexy.Tu do 1.65 nije frka, izpod 1.60 je malo za onu pricu mozes da joj jedesh burek sa glave. :P
:shock: :shock: :shock: covece...daj malo toga
 

Back
Top