Pračet
Prikazujem rezultate 1 do 9 od 9

Tema: Pračet

Početnik
    Učlanjen
    13.03.2004.
    Reputaciona moć
    0

Podrazumevano Pračet

Znachi, ja ga prosto obozhavam! Izvrsna komichna fantazija. Nije svaka knjiga urnebes, ali je izuzetna na svoj nachin.
    Da li ste ga chitali, i koja knjiga je ostavila najbolji utisak?

Obećava
    Učlanjen
    26.12.2003.
    Reputaciona moć
    52

Podrazumevano

Citala sam, i to pre par meseci "Vestice na putu", i nista vise od njega.Nisam nesto PRETEREANO odusevljena, valjda zbog toga sto sam pre citanja puno slusala o njemu i ocekivala puno. A mozda jednostavno nije moj ukus.U svakom slucaju naravno da bih opet procitala nesto od njega kad bi mi se pruzila prilika, i ovu sam knjiigu procitala u dahu. Heheheh....Joj dobra je fora iz Vestica na putu, kad onaj vuk iz price o crvenkapici, ima krizu, kao podvojena licnost, ne zna da li je vuk ili covek...hahaahahha

Ističe se infidel (avatar)
    Učlanjen
    19.01.2004.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    79

Podrazumevano

Kako se zovu knjige koje je napisao?

Primećen član
    Učlanjen
    01.01.2004.
    Reputaciona moć
    60

Podrazumevano

prachet je zivo sranje...nista me nije vise smorilo nego one njegove nebuloze!

Početnik
    Učlanjen
    13.03.2004.
    Reputaciona moć
    0

Podrazumevano ...

Napisao je gomilu knjiga, ali svakako prvo treba prochitati Boju magije i njen nastavak - Svetlost chudesnog. Sa veshticama, mozhda najbolja knjiga je Gospoda i Dame, a odlichan je i Mort, Mali bogovi, Chudotvorac, itd...

anakin
    Guest

Podrazumevano

meni je poceo da se svidja kad sam prestala da ga uporedjujem sa Daglasom Adamsom.

Početnik
    Učlanjen
    03.03.2004.
    Reputaciona moć
    0

Podrazumevano ma nije to tako lose

ja praceta citam kad sam na godisnjem odmoru, na nekom napasanju mozga, i super mi je za to.
    nista senzacionalno, ali, simpaticno i duhovito. ako u tome pocnes da trazis neku veliku knjizevnost, naravno da se razocaras...
    mene bas zasmejavaju one tri vestice...

Početnik
    Učlanjen
    13.03.2004.
    Reputaciona moć
    0

Podrazumevano ...

Ma, naravno, Prachet je samo relaksacija za mozak. Nema nikakvu 'tezhinu' ali me odushevljava njegova mashta i umecje da pronalazi ironiju, komichnost i parodira sve shto dohvati... volim njegov stil pisanja - te rechenice od po pola strane, gomila informacija, blaga ironija...
    Jedino od njega shto ne mogu da prochitam za dan-dva jer pochne da me smara su ove knjizhice o noumima.
    U stvari, mogo vishe volim magiju, charoliju i fantaziju nego avanture malih stvorenja veoma bliskih ljudima i realnosti..

Ističe se infidel (avatar)
    Učlanjen
    19.01.2004.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    79

Podrazumevano Re: ...

Citat Original postavio Cathai
    Napisao je gomilu knjiga, ali svakako prvo treba prochitati Boju magije i njen nastavak - Svetlost chudesnog. Sa veshticama, mozhda najbolja knjiga je Gospoda i Dame, a odlichan je i Mort, Mali bogovi, Chudotvorac, itd...
    Hvala

Slične teme

1. Teri Pracet vs. Dzoan Rouling + autostoperski vodic
    Autor Kaa u forumu Književnost
    Odgovora: 19
    Poslednja poruka: 15.02.2008., 12:04

Pravila za slanje poruka

• Ne možete kreirati novu temu
  • Ne možete poslati odgovor
  • Ne možete dodati priloge
  • Ne možete prepraviti svoju poruku
  •