Bojkot

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

DRVOSEČA

Aktivan član
Poruka
1.125
Браћо и сестре, позивамо вас да се придружите српским патриотама и родољубима у ослобађању Србије од страних окупатора, компанија и производа свих земаља које су признале или у будућности признају независност Косова и Метохије. Позивамо власти Србије нарочито полицију да нас не ометају у уништавању Мекдоналдс ресторана као и свих производа кока-коле, пепсија и других производа непријатељског порекла, позивамо све трговце којима је стало до територије Косова и Метохије да престану са продајом свих непријатељских производа, уколико то не учине биће окарактерисани као помагачи и сарадници страног окупатора као и домаћи издајници и страни плаћеници, чиме ризикују наношење велике материјалне штете својим објектима. Дајемо вам рок од три дана да повучете из продаје све непријатељске производе.

Izgleda da Rusko Srpska unija stoji iza ovoga...
 
Браћо и сестре, позивамо вас да се придружите српским патриотама и родољубима у ослобађању Србије од страних окупатора, компанија и производа свих земаља које су признале или у будућности признају независност Косова и Метохије. Позивамо власти Србије нарочито полицију да нас не ометају у уништавању Мекдоналдс ресторана као и свих производа кока-коле, пепсија и других производа непријатељског порекла, позивамо све трговце којима је стало до територије Косова и Метохије да престану са продајом свих непријатељских производа, уколико то не учине биће окарактерисани као помагачи и сарадници страног окупатора као и домаћи издајници и страни плаћеници, чиме ризикују наношење велике материјалне штете својим објектима. Дајемо вам рок од три дана да повучете из продаје све непријатељске производе.

Izgleda da Rusko Srpska unija stoji iza ovoga...

ovo podsjeća na "kristalnu noć"

how fun :twisted::rolleyes:
 
najbolje da bojkotujemo strane proizvode zbog otcepljenja

posle toga domace zbog visokih cena

pa opet domace zbog monopola

pa opet strane zbog Haga

pa...uh ... umorio sam se
 
Yebote pa ovi su bre gora stoka od Homeinija i onog bosanskog muftije sto je isto bojkotovao americke ,srpske i izraelske proizvode,sledece je da zenama zabranimo da nose pantalone i suknje iznad kolena :mrgreen::mrgreen::mrgreen:
 
Meni nije jasno kako srpski proizvod moze da bude skuplji u Srbiji od stranog ? alooo bre :P pa jeste li vi stvarno majmuni ili u cemu je problem, ja tu da zivim i da mi mleko kosta vise nego u nemackoj jer je stranac pokupovao sve mlekare i stvorio monopol, digao bi mu mlekaru u vazduh i tako sa sve i jednim produktom u zemlji.
Samo se vi drqajte tako, pa kad se digne narod i pocnu glave da padaju, onda ce biti kasno za cudjenje.
 
Meni nije jasno kako srpski proizvod moze da bude skuplji u Srbiji od stranog ? alooo bre :P pa jeste li vi stvarno majmuni ili u cemu je problem, ja tu da zivim i da mi mleko kosta vise nego u nemackoj jer je stranac pokupovao sve mlekare i stvorio monopol, digao bi mu mlekaru u vazduh i tako sa sve i jednim produktom u zemlji.
Samo se vi drqajte tako, pa kad se digne narod i pocnu glave da padaju, onda ce biti kasno za cudjenje.

prijatelju, mnogo sta je ovde skuplje od uvoznog

valjda tako i biraju sta ce da uvoze, konkurentnu robu

mene to odavno ne iznenadjuje
 
Zato sto ovde postoji jak uvoznicki lobi, na celu sa Dinkicem, al videcemo...

Moguce je da ne treba uvoditi tako rigorozne mere kao sto je povlacenje iz prodaje inostranih proizvoda i bojkot da bi se ojacala nasa proizvodnja. Trenutno imam na stolu ambalazu od 3 prehrambena proizvoda, i jedan neprehrambeni proizvod, i jos, CD ove, recnik engleskog, jedan casopis,i sve je to proizvedeno kod nas. Ne znam gde je proizveden ovaj laptop i modem za internet. Lampa mi je kineska i slusalice. Mislim da mi nemamo taj problem prevelikog uvoza. Necemo sad kao seljaci iz inata da ih bojkotujemo.
 
Meni nije jasno kako srpski proizvod moze da bude skuplji u Srbiji od stranog ? alooo bre :P pa jeste li vi stvarno majmuni ili u cemu je problem, ja tu da zivim i da mi mleko kosta vise nego u nemackoj jer je stranac pokupovao sve mlekare i stvorio monopol, digao bi mu mlekaru u vazduh i tako sa sve i jednim produktom u zemlji.
Samo se vi drqajte tako, pa kad se digne narod i pocnu glave da padaju, onda ce biti kasno za cudjenje.
Kakav narod da se digne pa narod je navikao da ga jasu i tretiraju kao stoku to mu je prirodno stanje ,jos od Turaka , pa domacih gospodara , komunista , Slobe ,sada i ovih , nema nista od toga .
 
Браћо и сестре, позивамо вас да се придружите српским патриотама и родољубима у ослобађању Србије од страних окупатора, компанија и производа свих земаља које су признале или у будућности признају независност Косова и Метохије. Позивамо власти Србије нарочито полицију да нас не ометају у уништавању Мекдоналдс ресторана као и свих производа кока-коле, пепсија и других производа непријатељског порекла, позивамо све трговце којима је стало до територије Косова и Метохије да престану са продајом свих непријатељских производа, уколико то не учине биће окарактерисани као помагачи и сарадници страног окупатора као и домаћи издајници и страни плаћеници, чиме ризикују наношење велике материјалне штете својим објектима. Дајемо вам рок од три дана да повучете из продаје све непријатељске производе.

Izgleda da Rusko Srpska unija stoji iza ovoga...

Dobro pa nisi napisao i da bojkotujemo stranku koja je plaćala neprijateljsku agenciju za izradu sopstvene predizborne kampanje jer su svojim sredstvima, koja su inače iz naših džepova, a na osnovu broja mandata nepovratno otišle u ruke neprijatelju....
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top