pomogni te mi da odem odavde

mrak

Početnik
Poruka
15
:arrow: :idea:
Hitno mi je portebna pomoc za odlazak iz zemje.
Nemam nikoga preko .
Netrazim dame neko tamo izdrzava .
Treba mi pmoc za prvo vreme.
Imam 33.godine ,postedite me komentara,da je ovde najbolje za zivot(ovo i nije zivot)a moze da se zavrsi sa smrcu od gladi ili psla da presvisnes i nedobijes pare,platu,ni dinar.

Ne ozenjen sam radim 24 sati anedejno 4 puta +10 sati radnim danom i jos radim za drge lopove..i jos nemam
ni leba da jedem ni slobodne dane!
Zaradjuem 150 EUR.ito neredovno,zivim na veresiju
ulazim u dozvljen minus aonda mi to naplate sa kamato kja nepostoji nasvetu ni ujednoj zemji.
Strane banke ovde nde bar povoljnije kamatne sope -Zar to nije pnizenje.
Anesteticar sam radim kao zddravsveni radnik u reanimaciji i pasavam ljudske zivote a onda nema redovne plate duguju mi razliku od2000 god. V.M.A .
Radim pomalo sa racunarima i softverma za zatitu i ciscenje racunara ,opravka .
Bio sam prf.vojnik,radio zastitu civilnih lica i objekata u civilstvu.
Ako neko moze da mi pomogne ,nemora posao u stuci bilo sta od cega moze da se prisojno zivi.
Beograd RADIM POSTENO
+381 11 664 117[/b]
ranko_v_1@hotmail.com
 
Nije ni cudo sto ljudi imaju male plate i lose poslove - kad ih je mrzelo da zapamte/nauce najosnovnija pravila srpskog jezika (a to se ucilo barem 8 godina)!!!
Kako onda za neki kraci rok da se prilagode novom poslu, odnosno usavrse svoje znanje/zanat?!

Da pomognem malcice (i onim profesorima i inzenjerima sto imaju dooobre plate, a neke stvari nisu savladali - kako li su samo uspeli da se provuku kroz osnovnu i srednju skolu... ccc):

nisam, necu, nemam...
ne znam, ne mogu...
ja bih, ti bi, on bi, mi bismo, vi biste, oni bi...
ja cu, ti ces, mi cemo, vi cete...
posle zareza, tacke, upitnika i sl. ide razmak (spejs), a ne pre...

Pozdrav
 
U prolazu citam...:
Nije ni cudo sto ljudi imaju male plate i lose poslove - kad ih je mrzelo da zapamte/nauce najosnovnija pravila srpskog jezika (a to se ucilo barem 8 godina)!!!
Kako onda za neki kraci rok da se prilagode novom poslu, odnosno usavrse svoje znanje/zanat?!

Da pomognem malcice (i onim profesorima i inzenjerima sto imaju dooobre plate, a neke stvari nisu savladali - kako li su samo uspeli da se provuku kroz osnovnu i srednju skolu... ccc):

nisam, necu, nemam...
ne znam, ne mogu...
ja bih, ti bi, on bi, mi bismo, vi biste, oni bi...
ja cu, ti ces, mi cemo, vi cete...
posle zareza, tacke, upitnika i sl. ide razmak (spejs), a ne pre...

Pozdrav

AJ,NE *ERI,COVEK OZBILJNO PITA I SVE JE U PRAVU :!:
 
Anonymous:
U prolazu citam...:
Nije ni cudo sto ljudi imaju male plate i lose poslove - kad ih je mrzelo da zapamte/nauce najosnovnija pravila srpskog jezika (a to se ucilo barem 8 godina)!!!
Kako onda za neki kraci rok da se prilagode novom poslu, odnosno usavrse svoje znanje/zanat?!

Da pomognem malcice (i onim profesorima i inzenjerima sto imaju dooobre plate, a neke stvari nisu savladali - kako li su samo uspeli da se provuku kroz osnovnu i srednju skolu... ccc):

nisam, necu, nemam...
ne znam, ne mogu...
ja bih, ti bi, on bi, mi bismo, vi biste, oni bi...
ja cu, ti ces, mi cemo, vi cete...
posle zareza, tacke, upitnika i sl. ide razmak (spejs), a ne pre...

Pozdrav

AJ,NE *ERI,COVEK OZBILJNO PITA I SVE JE U PRAVU :!:
 
Ja bih osto
Ti bi ostao
On
Ona Bi ostao
Ono
Od galgola TO BE

Ali opet neide jer svi odose.
Nemam ti ja vremena da kucam sa ispravnim interpunkcijama!
Meni gori,Aioni sapadezi su preko ili su ovde u vlasti i imaju moc.
Tesam ti ja u tom slucaju _slucajan_
A ti kad prolazis samo prodji jer si iti samo prolazan. :arrow:
 

Back
Top