Guardian: 1.000 pripadnika specijalnih jedinica policije Srbije uslo na Kosovo
Strana 1 od 3 123 PoslednjaPoslednja
Prikazujem rezultate 1 do 25 od 59

Tema: Guardian: 1.000 pripadnika specijalnih jedinica policije Srbije uslo na Kosovo

Primećen član
    Učlanjen
    27.09.2007.
    Reputaciona moć
    0

Podrazumevano Guardian: 1.000 pripadnika specijalnih jedinica policije Srbije uslo na Kosovo

Tako pise britanski Guardian. Da je kad su zapaljeni lazni granicni prelazi 1.000 pripadnika srpskih specijalnih snaga uslo na severno Kosovo. Bice rata?

Serbian convoy enters Kosovo amid fears over partition of new state· KFor troops rescue staff from torched border posts
    · Warning of more protests as EU envoy arrives

Up to 1,000 men, some suspected of being members of the Serbian Ministry of Interior police, crossed into northern Kosovo yesterday amid rising fears that minority Serbs living in the new state's north would attempt effectively to partition Kosovo along the Ibar River.
    After two days of rapidly rising tensions between Serbs and Albanians following Kosovo's declaration of independence from Serbia on Sunday, eyewitnesses counted close to 200 cars and buses crossing from southern Serbia full of men.

In a day of high drama, masked Serbs also torched two border posts separating Serbia from Kosovo, located at Jarnije and Banja about 18 miles north of Mitrovica, with bulldozers and plastic explosives.Nato troops later closed down the roads leading to the checkpoints, cutting off the only link between northern Kosovo and Serbia.

Several incidents were reported overnight, including masked attackers throwing grenades at UN and Albanian-owned buildings. No one was reported injured.

Ostatak na http://www.guardian.co.uk/world/2008/feb/20/kosovo.serbia

Veoma poznat slavka69 (avatar)
    Učlanjen
    07.02.2007.
    Pol
    ženski
    Reputaciona moć
    154

Podrazumevano Re: Guardian: 1.000 pripadnika specijalnih jedinica policije Srbije uslo na Kosovo

LAZZZZZZZZZ

Domaćin DukeofSerbia (avatar)
    Učlanjen
    15.06.2005.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    92

Podrazumevano Re: Guardian: 1.000 pripadnika specijalnih jedinica policije Srbije uslo na Kosovo

Објављено раније на другој теми.

То сам објавио у недељу да ће се догодити:
    http://forum.krstarica.com/showpost.php?p=6021227&postcount=4

То нам припада по Кумановском споразуму, тако да...
    Велика депресија II почиње у 2009!

Iskusan kaai79 (avatar)
    Učlanjen
    11.12.2006.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    126

Pa nasa zemlja nasi imaju pravo da idu po celoj Srbiji i da ne obavestavaju okupatore.

Elita kambodza (avatar)
    Učlanjen
    26.05.2007.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    193

..........jeste ,i pripadnici kfor-a iz kenije su u stvari SAJ-ovci preplanuli u silarijumu ...........ljudi budite ozbiljni ..........

Primećen član saladin (avatar)
    Učlanjen
    24.02.2004.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    56

LAZZZZZZZZZZZZZZZZZZZZZZZZ mnogo laziiiiiiiiiiiiiiiiiiiii

podseca me na ono kad su "Poljski" vojnici pre 69 presli granicu Nemacke i napali granicnu postaju a svi znamo sta je bilo posle ;WWII !!!!!!!!!!!!!!!!!

Primećen član
    Učlanjen
    27.09.2007.
    Reputaciona moć
    0

Citat Original postavio kambodza Pogledaj poruku
    ..........jeste ,i pripadnici kfor-a iz kenije su u stvari SAJ-ovci preplanuli u silarijumu ...........ljudi budite ozbiljni ..........
    mi smo ozbiljni i ovo pisu ozbiljne novine tako da ne lupas....

Elita kambodza (avatar)
    Učlanjen
    26.05.2007.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    193

Citat Original postavio Infostud Pogledaj poruku
    mi smo ozbiljni i ovo pisu ozbiljne novine tako da ne lupas....
    ........ti stvarno verujesh u ovo ili se shalish ...............

Primećen član
    Učlanjen
    27.09.2007.
    Reputaciona moć
    0

ja ne znam u sta ti verujes al ovo pisu ozbiljne novine tako da je velika verovatnoca da se to i desilo.

sad sto si ti covek koji nema veze blage sa zivotom i nikad nije cuo za britanski Guardian to je tvoj problem.

Učlanjen
    24.02.2004.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    56

hm kaze covek novine a ko ih izdaje stampa da ne nabrajam iskoristicu ovo da citiram sebe sad je prilika i ko zna kad :

"LAZZZZZZZZZZZZZZZZZZZZZZZZ mnogo laziiiiiiiiiiiiiiiiiiiii

podseca me na ono kad su "Poljski" vojnici pre 69 presli granicu Nemacke i napali granicnu postaju a svi znamo sta je bilo posle ;WWII !!!!!!!!!!!!!!!!!" kraj citata

Učlanjen
    24.02.2004.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    56

Talking Re: Guardian: 1.000 pripadnika specijalnih jedinica policije Srbije uslo na Kosovo

ja ne znam u sta ti verujes al ovo pisu ozbiljne novine tako da je velika verovatnoca da se to i desilo.

sad sto si ti covek koji nema veze blage sa zivotom i nikad nije cuo za britanski Guardian to je tvoj problem.
    pa ja sam igrom slucaja cuo a bogami i citao doticni list i sta sad?

Poznat svetolik trpkovic (avatar)
    Učlanjen
    25.08.2006.
    Tekstova u blogu
    2
    Reputaciona moć
    0

Kako to da ti verujes medijima iz takve fasisticke tvorevine kao sto je UK i EU ,zar oni ne lazu sve da naudili Srbima jer nas mrze iz dna duse ?

Primećen član
    Učlanjen
    27.09.2007.
    Reputaciona moć
    0

oni lazu samo kad im je to u interesu. inace i duke of serbia naveo je tekst po kojem ce se na kosovu stacionirati 1200 srpskih specijalaca .

Učlanjen
    24.02.2004.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    56

ma covek plitko razmislja to bi bilo super da ima neku zaledjinu recimo jedno 150 000 vojnika sa ove strane adm.lin. sa pratecom podrskom al ovako nema veze sa mozgom

Elita kambodza (avatar)
    Učlanjen
    26.05.2007.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    193

.........i ako ovo oni pishu moze biti samo kao i markale nove ,ja ne znam gde ti zivish zadnjih 8 godina ,pa sve nashe tajne sluzbe su zaposeli stranci ,vojsku vode indijanci ,predsednik ti je na prst u dupe sa solanom i odjednom bez njihovog znanja 1000 specijalaca na kosovu ,pa tih 1000 ni nemamo ,a i da imamo i oni imaju neku familiju pa rodjake to bi se saznalo za 2 sata ,to kao shto smo i 99 imali s-300 i 100 MIG-ova 29 ali nismo teli da ponizimo NATO pakt ..........mi smo jedna otvorena knjiga zadnjih godina imamo 10 aviona koji mogu da polete ........nemoj da shirish defetizam ........;-)

Veoma poznat slavka69 (avatar)
    Učlanjen
    07.02.2007.
    Pol
    ženski
    Reputaciona moć
    154

Bolje da su javili da su svi Srbi i osTali narod koji je napustio Kosovo vratio NATRAG,posto im je zagarantovan mir i stabilnost od strane Tacija

Učlanjen
    24.02.2004.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    56

a ko kaze da sad nemaju neki interes da lazu pa ubise pljuvajuci nas zadna dva dana(Britanska vlada ne Guardian)

Ističe se Slobodance (avatar)
    Učlanjen
    13.12.2003.
    Pol
    muški
    Tekstova u blogu
    7
    Reputaciona moć
    81

Да смо озбиљна држава тако би и требало да урадимо !
    ...Сви нису једнаки,нит' имају исто,
    ал' сви могу Богу дати срце чисто...

Ističe se fatcat (avatar)
    Učlanjen
    04.11.2007.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    99

Ne. To pise Guardian, tako da je verovatnoca da se to desilo vrlo mala.

Elita kambodza (avatar)
    Učlanjen
    26.05.2007.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    193

Citat Original postavio Slobodance Pogledaj poruku
    Да смо озбиљна држава тако би и требало да урадимо !
    .....da smo ozbiljna drzava do ovoga ne bi ni doshlo .............

Legenda Победоносцев (avatar)
    Učlanjen
    15.11.2007.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    1311

Jeste, cekali su da se zapali karaula da udju na Kosovo jer ranije nisu mogli.

Bila rampa, bio crnac neki, kaze "de si poso" i - sta ce ljudi, nisu mogli.

Dobro je sto su znali da iskoriste ovu situaciju da se provuku neopazeno.

Iskusan Ivan015 (avatar)
    Učlanjen
    01.06.2006.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    95

Citat Original postavio Победоносцев Pogledaj poruku
    Jeste, cekali su da se zapali karaula da udju na Kosovo jer ranije nisu mogli.

Bila rampa, bio crnac neki, kaze "de si poso" i - sta ce ljudi, nisu mogli.

Dobro je sto su znali da iskoriste ovu situaciju da se provuku neopazeno.
    hahahahhaahhahaa

Zainteresovan član Sith_Lord (avatar)
    Učlanjen
    18.11.2007.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    40

Tako pise britanski Guardian. Da je kad su zapaljeni lazni granicni prelazi 1.000 pripadnika srpskih specijalnih snaga uslo na severno Kosovo. Bice rata?

Serbian convoy enters Kosovo amid fears over partition of new state· KFor troops rescue staff from torched border posts
    · Warning of more protests as EU envoy arrives

Up to 1,000 men, some suspected of being members of the Serbian Ministry of Interior police, crossed into northern Kosovo yesterday amid rising fears that minority Serbs living in the new state's north would attempt effectively to partition Kosovo along the Ibar River.
    After two days of rapidly rising tensions between Serbs and Albanians following Kosovo's declaration of independence from Serbia on Sunday, eyewitnesses counted close to 200 cars and buses crossing from southern Serbia full of men.

In a day of high drama, masked Serbs also torched two border posts separating Serbia from Kosovo, located at Jarnije and Banja about 18 miles north of Mitrovica, with bulldozers and plastic explosives.Nato troops later closed down the roads leading to the checkpoints, cutting off the only link between northern Kosovo and Serbia.

Several incidents were reported overnight, including masked attackers throwing grenades at UN and Albanian-owned buildings. No one was reported injured.

Ostatak na http://www.guardian.co.uk/world/2008/feb/20/kosovo.serbia
    Preksinoc oko pola cetiri ujutru su prosli pored moje zgrade! Sve crni Puchovi, one produzene Lade Nive, par saniteta... to sam uspeo da vidim. Po mojoj slobodnoj proceni bilo ih je oko 50-tak u koloni...

Elita User Friendly (avatar)
    Učlanjen
    20.01.2008.
    Pol
    muški
    Tekstova u blogu
    1
    Reputaciona moć
    409

Citat Original postavio Sith_Lord Pogledaj poruku
    Preksinoc oko pola cetiri ujutru su prosli pored moje zgrade! Sve crni Puchovi, one produzene Lade Nive, par saniteta... to sam uspeo da vidim. Po mojoj slobodnoj proceni bilo ih je oko 50-tak u koloni...
    Brate zajebavas me ne mogu da verujem!Svaka cast ako nelazes!Vreme je da otcepimo severni deo Kosova he,he,he,he,he!!

Aktivan član VelikiMedur (avatar)
    Učlanjen
    19.01.2008.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    81

Ne verujem da je bilo ulaska nasih specijalaca.Jos jedna u nizu dezinformacija da bi se diskreditovala Srbija i opet napravila na glavnog krivca.

Slične teme

1. Odgovora: 335
    Poslednja poruka: 27.08.2009., 00:21
  2. Da li će Kosovo, CG i Makedonija pre Srbije u EU ?
    Autor cleaner u forumu Politika
    Odgovora: 37
    Poslednja poruka: 19.09.2008., 09:38
  3. Kosovo je deo Srbije?
    Autor Luciferko u forumu Politika
    Odgovora: 42
    Poslednja poruka: 15.06.2007., 22:13

Pravila za slanje poruka

• Ne možete kreirati novu temu
  • Ne možete poslati odgovor
  • Ne možete dodati priloge
  • Ne možete prepraviti svoju poruku