Oralno samozadovoljavanje...

Зоки

Legenda
Poruka
51.425
...zanima me da li ovdi ima savitljivih koji mogu da se oralno samozadovolje, ili pak da su obdareni pa ne moraju da se savijaju, i da li bi ste radili to ako bi ste bili sposobni....
...ja ne bi' jer mislim da tu nema emocija, a ja samo iz ljubavi volim...e sad, kad sam bijo klinac probao sam jednom pa sam dobijo strije po tjuni...:mad::confused:
 
...zanima me da li ovdi ima savitljivih koji mogu da se oralno samozadovolje, ili pak da su obdareni pa ne moraju da se savijaju, i da li bi ste radili to ako bi ste bili sposobni....
...ja ne bi' jer mislim da tu nema emocija, a ja samo iz ljubavi volim...e sad, kad sam bijo klinac probao sam jednom pa sam dobijo strije po tjuni...:mad::confused:

Kako nema emocija? Ti ne volis sebe? Nije ti stalo da pokazes sebi koliko ti je stalo do sebe tako sto ces se oralno samozadovoljiti?
 
Nisam dobro shavtio poentu teme..
Preporuka je da se samozadovoljava samoinicijativno oralno?
Gazfa teme jeste li to probali pa dajete neke preoruke?
Ili ste razočarani ženski znanjem?
...pa probao i sad imam strije po vrshnjaku, al' bolje po njemu nego po vratu i ledjima, samo ja mislim da je problem kratak vrat a ne mali piton...
...a, da se razocharam u zzensko bilo shta...hmm...pa nema te umetnice koja bi' mogla taj osetjaj kod mene da izazove...:oops:
 
...zanima me da li ovdi ima savitljivih koji mogu da se oralno samozadovolje, ili pak da su obdareni pa ne moraju da se savijaju, i da li bi ste radili to ako bi ste bili sposobni....
...ja ne bi' jer mislim da tu nema emocija, a ja samo iz ljubavi volim...e sad, kad sam bijo klinac probao sam jednom pa sam dobijo strije po tjuni...:mad::confused:

probao sam dok sam imao plocice na stomaku...uspeo sam da liznem svoj glavic...vidite kako je malo tih 18 cm moje kite...jednog dana cu produziti na 30 cm..prava uzivancija
 
...zanima me da li ovdi ima savitljivih koji mogu da se oralno samozadovolje, ili pak da su obdareni pa ne moraju da se savijaju, i da li bi ste radili to ako bi ste bili sposobni....
...ja ne bi' jer mislim da tu nema emocija, a ja samo iz ljubavi volim...e sad, kad sam bijo klinac probao sam jednom pa sam dobijo strije po tjuni...:mad::confused:

niti sam savitljiva niti sam obdarena, al sto imam dugacak jezik :lol::lol::lol::mrgreen:
 

Back
Top