petnica-elektronika

999milica999

Početnik
Poruka
42
pa dragi moji ja vam se izvinjavam ali me mrzelo da pravim foru ali ako neko hoce rado su mi dati adresu sa free forumom. da dobro hajde da se druzimo i pricamo o svakodnevnom zivotu jer ono sto smo tamo doziveli nekima se svidelo nekim nekima nije ali je svakako bilo nezaboravno iskustvo. milica
 
e pedja izvinula sam ti se 1000x, zao mi je. ja bih se odmah vratila tamo, ovde cim sam dosla imala sam kontrolni iz programiranja i engleskog. bas mi je frka, pocela su punoletstva, nemem pojma kako sve da izvedem. veceras ako budem legla u 5ujutru, a treba da ustanem u 7. katastrofa.
 
E, eve i mene :D ..meni sad Danka rekla da je Milica ovo napravila..pa hvala ti Milice.. Ja (kao i svi mi) jedva cekam prolecni seminar..naravno, ako budem bio te srece da me ponovo pozovu.. sta ima kod vas ljudi? POZDRAV!!! :mrgreen:
 
"Gospoda s' Vrha" je rekla da bi prolecni seminar trebao poceti krajem aprila...a da pozive necemo dobiti pre pocetka aprila... Trebalo bi da smislim neki projekat, pa da im posaljem..dotle nemam bas neku nameru da ih kontaktiram ;)
 
Pozdrav svima.Svaka cast svima koji razmisljaju o radu ja jos nisam ni poceo,mada uzeo sam onu razvojnu plocu za mikrokontrolere tako da mozda oko toga nesto predlozim.Ako neko hoce da radimo zajedno mozemo se dogovoriti.Ja jos ne mogu na skolu da se naviknem stvarno je bilo extra u petnici.
p.s. stvarno sto si ti budan nedeljom u 8,au pedja ala krijes taj forum...
 
Pozdeav svima,svaka cast sto razmisljate o radu ali ja jos nista nisam ni razmislio,mada uzeo sam onu razvojnu plocu za mikrokontrolere pa bih mozda oko toga mogao nesto,ali nista ne razmisljam dok me ne pozovu.U petnici je stvarno bilo extra i ja i dalje ne mogu da se naviknem na skolu,tako da ako me ne pozovu ja se sledece god. obavezno poovo prijavljujem.Pedja ala krijes taj forum pa daj nam ovde link.
p.s. Stvarno sto si budan u 8 nedeljom to nema ni u petnici
 

Back
Top