Специјални рат - идеје на сто (монитор)

Duga borba koja ce dovesti do toga da cemo mi jednoga dana imati ambasadora u Pristini.

У ал' ти је идеја. Али добро, док траје рат може и то. Имаће обавештајци кров над главом.
А пре тога да за 8.март (да поновим из друге теме) донесемо, на кућну адресу, женама окупатора по ружу са поздравом из Србије:kiss: а кад стигну божури добиће и њих, уместо мимоза, да им се мужеви, синови, вереници, топла браћа... не излажу опесности да их беру по Косову .:!:
 
Samo pravno i sa vrha drzave!
previse bi bilo da svi uzmemo pravdu u svoje ruke
Право су они погазили а ми ћемо се потрудити да га успоставимо.
Помоћ држави. Уосталом шта је то држава?
Мене су у школи учили да је право регулисано законом а иза сваког закона стоји сила.;)
 
Мислим да прво треба да се обрачунамо са 5 колоном у Држави. Ово мора да се уради потпуно правно и без икаве уличне агресије, кроз институције система, јер би све друго убило легитимитет саме акције.А морамо да их бар сведемо на разумну меру. То мора даа се уради , како би могли да планирамо било шта . А затим треба да јачамо и да сачекамо свој моменат . Наравно да то не треба да буде пасивно чекање. А за остало ... зини да ти кажем .
 
Право су они погазили а ми ћемо се потрудити да га успоставимо.
Помоћ држави. Уосталом шта је то држава?
Мене су у школи учили да је право регулисано законом а иза сваког закона стоји сила.;)

Sve je tacno sto si napisao!

Ja sam samo protiv da se inatimo i da ignorisemo velesile zbog ovoga sto se desilo

Takodje ne mozemo ni protiv njih! Osim na svoju stetu :x

Nisu sve zemlje pogazile pravo, nije svima dupe vaznije od obraza
 
Kosovo nema niti ce ikada imati pravu nezavisnost.Nikada nece biti chlanica niza medjunarodnih institucija.Oni su amrichki protektorat,taj narod dole nije stekao i ovaj vid odvajanja od Srbije svojim sredstvima niti je to pretochio u drzavu na nachin na koji su mislili.Kako vreme prolazi to ima da se uochava sve vishe i vishe kao i chinjenica da se od te "nezavisnosti" ne zivi.To onda stvara nezadovoljstvo spram onih koji su obecavali mnogo-spoljnom faktoru a shiptarima medjunarodno prisustvo i do sada je smetalo.Ono nece nestati jer bez njega oni su nesposobni da funkcionishu kao drushtvo.Tu je nasha shansa kada do neizbeznog konflikta zbog neostvarenih ochekivanja Albanaca sa Kosova dodje.
 

Back
Top