CD sa vezbama...Klaudija, Sindi, Eli...Valja li sve to?

takvi "cd sa vezbama" su svakako izmontirani,a vezbe bajka ,a zasto i ne bi bili .... film
ono sto je preporuka i koliko su zahtevni je pogresno ... nachin ,odmor izmedju serija itd
Sindi je to snimala nekoliko meseci tako da i sama ne bi mogla izdrati taj vid treninga onako kako se zahteva ,veruj mi ....
Imas toliko dobrih vezbi i priznatih da daju rezultate i kojima se svi vode ako nesto zele da postignu
 
Iskreno da ti kazem ja ih odradim bez problema i bez umora..Da ne kazem kao od sale..Ali ja vezbam vec dugo. Kada sam pocinjala bile su mi jako teske, a problem mi je bio i sto mi se jednom desilo da sam istegla tetivu dok sam radila ona izbacivanja noge. Medjutim, nikako ih ne bih preporucila ljudima koji tek pocinju sa vezbanjem i koji su nerazgibani..Jer su preteske za njih.
Sto se tiche njenog drugog DVD-a vezbe su mnogo interesantnije i vis emi odgovaraju, ali predugo traju, pa ne stizem uvek da ih odradim..
 
i sama si dala odgovor da nisu za pocetnike ,a licno mislim da su "izrezirane" tj Sindi "izmishlja" ono nesto bzvz sto njoj odgovara ,a da li ce svakoj curi? da li ce posle takvog treninga ta cura biti zadovoljna sobom ili unistiti sebe ,genetika
mozes i sada smisljati vezbe ipak rad i vreme donosi rezultat,ne sama vezba..kombinovanje nekoliko vezbi i kardio trening, se preporucuje
 
Ja nisam gledao ovaj DVD, niti cu ga verovatno gledati, ali ima mnogo primera gde su ljudi uzeli debele pare zbog ovakvih videa. Verovatno ovako glasi reklama za taj DVD;

Fenomenalan dvd od supermodel Sindi K. ce vam pokazati kako da udjete u formu i dobijete telo kakve ste oduvek zeleli (za najbrze vreme) :) I ljudi mozda pomisle ako priuste te ideje da ce izgledati kao ona :)

Inace, ovo gore sam malo nalupetao. Stvarno nisam ogledao dvd i ne mogu da raspravljam o tome :)
 
Klaudija, Sindi...., prodaju proizvod. Kao u teleshop, pa zar stvarno mislite da on ljudi tako izgledaju radeći na onim spravicama. Zabluda. To je za ocajno debele ljude, koji ceo život drže dijetu, a debeli su. Jer hoće da ostanu kod kuće i da ŽDERU i da vežbaju u isto vreme.
Sve one su postigle to uz pomoć profesionalnih trenare i vrhunske ishrane.
Batali to.;)
Bacanje para
 
Setih se "nepristojnih ljudi" kad dodje Debs kod Tonija i vidi sve ove nabrojane kasete na polici, i pita ga, a uz koje ti najradije vezbas? Kaze on , a pa mi ne vezbamo uz njih...

Gledala sam Sindi, davno, valjda jer je bila prva, i nisu mi se svidele vezbe. Tesko i vise u stilu; vidi sta ja umem- nego nesto sto moze podstaci prosecnog lenjivca na znojenje. Na aerobik treba baciti pare. Svaka instruktorka je izdefinisana bas kako prosecna polaznica zeli i sama da izgleda, pa to motivise.
 
Kako da ih ne upotrebljavaju?
Pa lepo.
Recimo da radis cucanj redovno i lepo napredujes, dobijes malo misicne mase u butine i odjednom prestanes da treniras. Vratices se na normalu u zavisnosti od perioda koji nisi trenirala. Osim toga, bez obzira koje si misicne mase, gladovanjem mozes izgubiti misicnu masu. Naravno, ne mislim ono malo gladovanje od 10 - 30 minuta, to je sala :)

Jedini nacin da sacuvas misicnu masu jeste odrzavanjem, konstantnim treniranjem i to nije nista novo u svetu sporta.
 
svako ko bude mogao da uradi ovakve vezbe i izdrzi ceo trening taj ne verujem da ima sta da skine :D

Pa naravno da nema kad redovno vezba cim to moze da izdrzi...Osam kg viska i nema sanse da uradi ono njihanje nogama...

Nema. :-) Kazu "To su sve misici". I jesu. Misici ne mogu da se skinu. Ti misici vezu u sebe tkivo, meso, i tako te devojke nemaju sta da skinu.

A ko nema misice stvarno ne moze da izdrzi takve treninge.

Misici mogu da se smanje i da atrofiraju. Ishrana ili ne vezbanje.
Moze da izdrzi svako je izrdzljiv. ja sam 174,3 cm, a teska 58 kg, pa ti proceni da li sam ja masivna, a te njene vezbe sa prvog CD-a odradim ko od sale. Umore me jedino ako sam bas, bas premorena tog dana...

love4ever:
Gledala sam Sindi, davno, valjda jer je bila prva, i nisu mi se svidele vezbe. Tesko i vise u stilu; vidi sta ja umem- nego nesto sto moze podstaci prosecnog lenjivca na znojenje. Na aerobik treba baciti pare. Svaka instruktorka je izdefinisana bas kako prosecna polaznica zeli i sama da izgleda, pa to motivise.
Problem s anjenim vezbama je sto su preteske za svakog ko ne vezba redovno. Narocito vezbe za noge i zadnjicu.
 
Za Sindi znam da su kardio vezbe koje nisu za svakog..i takodje mislim da visak od 20-ak kg moze svako sam skinuti..promenom ishrane..uz postepeno povecavanje fizicke aktivnosti..plivanje..bajs..trcanje itd..
Dosta toga o pravilnom izvodjenju vezbi se moze naci na netu..tako da je to jos jedan razlog za ne bacati novac ;)

Zaboravio si da spomenes i teretanu....:mrgreen:
U mojoj teretani znas kakve ribe idu auuuuu...I jedva cekam da uzemd a radi mrtvo dizanje a ti odes iza nje da radis neku spravu hahahahhaha

BEZ TERETANE NEMA LEBA! KAKO ZA ZENE TAKO I ZA MUSKARCE....

SA TIM TRCANJIMA PLIVANJIMA I BICIKLAMA NIKADA ZENA NECE BITI BOMBA KAO ZENA IZ TERETANE!
 
Kao sto naslov teme sam kaze: zanima me da li valjaju svi ti Cd-ovi. Probala sam Sindi i mislim da to nisu vezbe za svakoga...
Ali kakvi su ostali? I koji je najbolji? Koji preporucujete?

Matora tema, ali nema veze mozda nekog i dalje zanima. Sve sam to odgledala i probala u naletu dosade kad mi se nije izlazilo i mogu reci da, od navedenih, samo Elle Macpherson sa Karen Voight ima nekog smisla.
Klaudija je tako dosadna i jednolicna sa onim beskrajnim ponavljanjima, sto se tice Sindi treba imati snage za one vezbe. Karen Voight je ok, ima da se nadje na netu neki njen program koji mozete sami da kombinujete i napravite plan vezbanja.
Jane Fonda je jako zabavna i dobar je njen aerobik za pocetnike i napredni nivo sa intenzivnijim vezbama, stvarno fantasticna motivacija kad vidite zenu koja izgleda savrseno sa 50 godina- toliko je imala kad se to snimalo...
 

Back
Top