zasto djevojke lazu, cak i vise nego mi muskarci ?

manga_boy

Početnik
Poruka
5
Evo i mene, javljam se mada nisam zena, djevojka, ali kazete da je ovo zenski kutak, pa onda vi ovo najbolje znate.Lazete neopisivo, varate nemoguce, sve vam je u krvi, od postenih djevojaka ostalo je samo ono djevojke :), pa zasto to radite?A najgore je mozda kada se zalite, kazete prevarene, nasamarene, muskarci cu onakvi, a kada vam pridje posten momak vi ga samo odsmekate i ohladite, pa ko vam je kriv sto vam je onda tako.A najbolje ste kada slamate srca, tu ste prve, jedno govorite, drugo radite, trece mislite.Hajde hocu da me demantujete, da ovo bude prava diskusija, rasprava, da se pokrvimo onako kako mi to znamo :).Ocekujem vas, ako imate petlju :)
 
Pa ja sam zbunjena. Ne mogu da verujem da neko moze da bude tako generalan. Decko, ako ti imas losa iskustva i povredjen si, nemoj da napadas celi zenski rod. Nema smisla. Ja niti lazem, jos manje varam, niti zavlacim nekog, i naravno da mislim da nisam jedina koja je takva. Resi ti svoje probleme sa tom osobom koja je kriva, a ne ovde da blatis celi zenski rod. Ja sam u zivotu toliko izlagana, toliko puta prevarena, sta sad treba da mi budu krivi svi pripadnici "jaceg" pola. Svasta!!! Kriva sam sama sto sam bila glupa, ali sam naucila. Razmisli i ti malo. Da nije do tebe :?:
 
Sada mene krivis, znao sam da ce ti to prvo pasti na pamet, jer takvo je vase shvatanje, gledate u sumu, a ne vidite je od stabla :).Mnogi kazu da je najbolja odbrana napad.Znam kako je kada se ti osjecas krivim zbog necega, ali jesi li se zapitala, sta ako ti nisi kriva, sta onda.Onda ces prihvatiti sve ravnodusno, zato se i desava ovo sto se desava, samo zato sto ljudi prihvataju sve ravnodusno, razmili o tome.
 
Mozda si ti i u pravu da ne vrijedi kuckati ovde, a sto se tice nickov, nisam ih ja mijenjao.Zaista samo ste tu kada treba nekoga nablatiti i nista vise.A sto se tice teme, mislio sam da ce biti uzbudljivija, a ne ovako niko nece da se javi, pokusavam vas malko zainteresovati, ali nema tu koga, niti sta zainteresovati ( nazalost).Ne zelim nikoga da vrijedjam, ali mogle bi malo da razbudite mozgic, mozda nesto i smislite :)
 
manga_boy:
Evo i mene, javljam se mada nisam zena, djevojka, ali kazete da je ovo zenski kutak, pa onda vi ovo najbolje znate.Lazete neopisivo, varate nemoguce, sve vam je u krvi, od postenih djevojaka ostalo je samo ono djevojke :), pa zasto to radite?A najgore je mozda kada se zalite, kazete prevarene, nasamarene, muskarci cu onakvi, a kada vam pridje posten momak vi ga samo odsmekate i ohladite, pa ko vam je kriv sto vam je onda tako.A najbolje ste kada slamate srca, tu ste prve, jedno govorite, drugo radite, trece mislite.Hajde hocu da me demantujete, da ovo bude prava diskusija, rasprava, da se pokrvimo onako kako mi to znamo :).Ocekujem vas, ako imate petlju :)

Slazem se manga-boy,tako ti je to kad te neko zajebava kad te muci,zene onda polude jer uvjek je zanimljivije ono sto je nedostizno,nego ono sto se nudi.Ali to nije dobro,i ja sam prije bila takva,ali sam naucila lekciju.Nikad neponizavam onog koji me voli.A valjda to tak dodje,s vremenom...
Pozdrav od Glory!
 
Slazem se sa tobom, uvijek je ljepse nesto sto je nedostizno, nego ono sto se nudi :)Ali imam ja ovde jednu malu izreku, pokusajte se nje pridrzavati
Voljeti drugoga covjeka znaci i razumijeti ga, a svakako i oprastati mu.Nije, doduse, lako voljeti covjeka onakvog kakav jeste, ali samo ako budemo u stanju da ga ne samo prihvatimo vec i da ga zavolimo upravo onakvog kakav jeste, podstaci cemo ga da postane onakav kakav moze da bude :)
I zato vam savjetujem samo budite iskrene :)
 
E kad smo vec kod onakve teme, bio neki lik pre jedno 2 godine, oko 23-25 god momak. I resio da napravi akciju "Vratimo osmeh beogradjankama" , nakupovao covek cveca, sigurno ga je kostalo, postavio drveni sto u sred knez mihajlove, i krenuo da deli cvece i krenulo mu, poceo da se vraca osmeh Beogradjankama, ali ne zadugo, dola policija, dosli inspektori , i sprecili dalju akciju. I eto kako ti sad ocekujes da one nisu ladne, i da nisu bezosecajne u ovakvoj drzavi. Ljudi se ubijaju trguju drogom kradu milione a ovi hapse coveka koji devojkama deli cvece.
 
Becky Thatcher:
Aco, Aco ajd kad si već tu da nam daš svoju teoriju o tome zašto žene lažu - Jel su te lagale da bi te otkačile i kako?
Daj možda je neka imala više inspiracije pa da iskoristimo to :wink:

Srpkinje lazu zato sto su nezadovoljne sobom i svojim zivotom u ovoj drzavi.
Zapravo jos bolje receno zele nesto sto u ovoj drzavi ne mogu da nadju a to je recimo "Mlad lep doktor/inzenjer od 25-30 god sa pristojnom platom i dobrim kolima koji posteno zaradjuje za zivot i ima svoj lep i veliki stan" E toga nema. I onda se dave u svojoj nesreci. E toga nema. I kad shavate da toga nema onda ce postati nasmejane i zadovoljnije sobom. Zapravo zadovoljnije zivotom.
 

Back
Top