STRIJE

Ja sam u pubertetu mazala Šaljićev Striet, da li mi je pomoglo ili ne, ne znam.... Imam nekoliko belih al ne znam kako bi izgledala da ništa nisam mazala...
 
leka na zalost nema. Mozes pokusati da sprecis da ti nastaju nove: nemoj naglo menjati na tezini, uzimaj uvek dosta tecnosti (dva litra dnevno vode je optimum), pravilno se hrani, rekreacija sa naglaskom na noge, tusiraj kukove naizmenicno mlakom i toplom vodom pod jakim mlazom, eventualne masaze i to ti je to.
 
Pa ovako,strije su mi izasle kad sam prestala da se bavim kik boxom,tad sam se i ugojila nekoliko kg. Tako da sad imam 168 cm i 67 kg, znaci nije nista preterano. Da li postoji neki nacin da se to ukloni estetskom hirurgijom? Ne smetaju mi inace,ali mi je leti malo problem na bazenu i plazi. Mama kaze da se ne vide bas toliko ali meni ipak smetaju.
 
Tih nekoliko na kukovima su crvene,ali imam na zadnjici malo onih belih,ne vide se pod neonskim svetlom, ali se zato vide na suncu. Da li se te bele mogu estetskom hirurgijom ukloniti?
 
ne vidi se
bele ne mogu ,a crvene se mogu "lechiti" kremicama ..
estetskom se bele mogu ukloniti

mislim i da se gubljenjem masti i izatezanjem koze one vidljivo gube ali su tu
 
Daj Ninche, pa ja ne znam ni jednu žensku osobu koja nema bar jednu pubertetsku striju! Ja ti predlažem da zaboraviš na te bele i potrudiš se da smanjiš novonastale..
Uostalom, taman kad zaboraviš na strije počeće da te smara celulit... :D
 
Ja sam ih davno dobila. Desilo se da sam naglo narasla. Bila sam mala,mala,mala i onda odjednom ko iz vode u drugom srednje sam pocela da rastem. Veruj mi nisam ni opazila kad su se pojavile. Kazu da je fazon samo mazati redovno mleko za telo. Al ja to nisam znala. Imam ih sta da radim. Mislim da ih se ne mozemo resiti. A ti se ne uzbudjuj preterano. Jednostavno pomiri se s tim. Poz!
 
Ja sam ih davno dobila. Desilo se da sam naglo narasla. Bila sam mala,mala,mala i onda odjednom ko iz vode u drugom srednje sam pocela da rastem. Veruj mi nisam ni opazila kad su se pojavile. Kazu da je fazon samo mazati redovno mleko za telo. Al ja to nisam znala. Imam ih sta da radim. Mislim da ih se ne mozemo resiti. A ti se ne uzbudjuj preterano. Jednostavno pomiri se s tim. Poz!

pozz i tebi :)
 
Ne znam nikog da mu je Saljicev melem pomogao..cesto u ambulanti imam ovaj problem..kombinacijom par krema i eventualno lasera postigli smo odlicne rezultate,pogotovo kod crvenih strija,a bele za duplo smanjili...jedan preparat se pravi,drugi je gotov...
 
Za boga miloga! Nikakvo postavljanje slika ne dolazi u obzir. Mangupe, da li si siguran? Ona ima 14 godina - sta ces, svaka dva meseca kad joj se pojavi nova strija ce da ide na laser?? Znas i sam da je to do same koze i jos hiljadu predispozirajucih stvari a ona ima TEK 14 godina i hormone koji divljaju......Radite kako ocete uostalom, samo nemoj da kacite ovde nikakve slike.
 
Za boga miloga! Nikakvo postavljanje slika ne dolazi u obzir. Mangupe, da li si siguran? Ona ima 14 godina - sta ces, svaka dva meseca kad joj se pojavi nova strija ce da ide na laser?? Znas i sam da je to do same koze i jos hiljadu predispozirajucih stvari a ona ima TEK 14 godina i hormone koji divljaju......Radite kako ocete uostalom, samo nemoj da kacite ovde nikakve slike.

Naravno da se slazem sa tobom,to je deo procesa rasta,kod nekih.....naveo sam kao neku od mogucnosti,ali opet ne mogu da kazem mazi Saljica kad od toga nema nista,naravno...opet moze da vidi 100 oglasa po raznim novinama koji vrebaju,prodaju maglu,ne radi dermatolozi nego prizuceni kozmeticari,itd..elem,neki savet za pocetak bi bio ok,mada ove nove generacije ne zele da cekaju,ti najmladji su nam i najagresivniji u ambulatama,pored penzionera;)Za strije sam siguran sto sam rekao,upravo pisem rad za kongres u PArizu u septembru,u saradnji sa Svedjanima,Sahlgrenska Universitet...gde sam bio na edukaciji i doneo ove terapije..
I naravno bez slika,pozdrav;)
 

Back
Top