Narodna Milicija
Prikazujem rezultate 1 do 2 od 2

Tema: Narodna Milicija

Moderator Bojan_BRT (avatar)
    Učlanjen
    28.02.2007.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    128

Podrazumevano Narodna Milicija

Dozivljaj studenta Filoloskog Fakulteta

"Evo ovako.. Sta se meni dogodilo u petak uvece...

Dogovorio sam se sa devojkom da se nadjemo ispred TC banjica, jedva sam nasao (jako slabo znam taj kraj).. Parkirao sam se na plocnik, kako sam se parkirao na plocnik (nisam ni kola stigao da ugasim) ispred mene (na uglu, nekih 15ak metara od mene, dovoljno da moji farovi padaju tacno na njegove noge) je bio jedan lik, i pricao na telefonu. U tom trenutku iz ljubicastog pezoa iskacu 5ica ljudi (svi u fajerkama i trenerkama zavucenim u bele carape) i skacu na tog lika, obaraju ga na pod, uzimaju mu mobilni. Reko sam sebi 100% pljacka. Krenuli su da ga biju na zemlji, razmisljao sam da li da zovem policiju da im prijavim sta se desava, i u tom trenutku jedan od te petorice se okrenuo ka meni i pogledao me (tj. video je zato sto su mi farovi upaljeni bili i padali tacno na njega - to se sve izdesavalo u roku od 20 sekundi - i dalje mi je auto bio upaljen) i ja sam cisto iz predostroznosti zakljucao kola, taj lik se nesto polako muvao (kao gledao telefon) i kada je bio na nekih 5 metara se zaleteo na kola i pokusao da otvori, srecom bila su zakljucana. Dao sam pun gas pobegao sto sam brze mogao i nekih kilometar, kilometar i po odatle se parkirao preko puta OMV pumpe i rekao devojci "jao neces mi verovati sta mi se desilo" ispricam celu pricu i kazem joj da cemo se tu naci. Zvao sam starijeg burazera da ga pitam (posto on zna banjicu kao svoj dzep) gde da idem, da li uopste da idem sad na banjicu (posto smo hteli da izadjemo u 4ti april - studentski dom) i u tom trenutku taj isti pezo mi preprecuje put, kako sam ga video tako sam dao gas smotao desno da obidjem kola, smotao levo da ne udarim u banderu i kad sam bio na pola puta do sledeceg semafora cuo sam dva pucnja (sve vreme mi je bio brat na telefonu i slusao je sve sto se desavalo). Vozio sam kako sam znao i umeo, kakva crvena svetla, znakovi i prednosti samo vozi, spasavaj zivu glavu, samo sam gledao da se negde ne sudarim jer nisam znao da li su 100 200 metara iza ili ih uopste nije bilo... Tada sam nekako naleteo na put za jajince (setio sam se da tamo imam kumove pa reko kod njih cu da se zabodem) pratio sam neki audi noviji i gledao sve vreme u retrovizor, 2-3 krivine iza nikog nije bilo i u jednom trenutku sam video prilaz kuci isti kao kod kumova i pomislio sam da je to to.. Kako sam skrenuo naglo tako sam upalio i migavac i duga i sve, kad ono neka druga kuca... Rekoh *** sad nema povratka ko zna da li su i dalje iza mene... Neka devojka je izasla na prozor i ja sam je pitao jel ima neko stariji u kuci, izasla je neka gospodja ja sam joj sve objasnio i ona me je pozvala unutra i sipala mi cak sok. Nisam ni gutalj popio kada sam cuo ispred neke ljude kako koracaju i vicu (pomislio sam da su opet ti pljackasi i razmisljao sam ****** sta sam zeni sad ucinio, pobice i mene i nju i sve - nisam nista prepoznao zato sto je napolju bilo jako mracno a unutra jako svetlo, pa je staklo bilo kao ogledalo) i uletela je interventna policija (sa heklerima pistoljima i kalasima) vikala "na zemlju...". Ja sam lego na zemlju stavio ruke na ledja, jedan mi je napravio polugu na ruci (kolenom) i pitao me sta vozim, ja sam mu odgovorio vozim zelenog juga "auto skola starter" sa onim gepekom na krovu. "STO BEZIS OD POLICIJE" - ja u tom trenutku pomislio, videli me kako vozim kontra trakom, prolazim kroz crvena svetla itd... Tu su me prvo tukli unutra, stavili mi lisice (od kojih imam plave oziljke kolko su ih stegli) i krenuli da me vuku po podu ka izlazu. Nekako sam ustao dok me je lik iz interventne vukao i pomislio fala bogu da su me "oni" nasli prvi, sad cu sve da im objasnim. Kada su me izneli na ulaz taj sto me je vukao me je bukvalno dodao ovom drugom liku koji mi je postavio nogu i bacio me na beton kao da sam vreca pasulja, tu su se pridruzili i ostali i krenuli klasicno sutiranje dok sam ja imao lisice na rukama i nisam mogao glavu da branim od njihovih cizmi... Kad im je to "dosadilo" - dok sam ja sve vreme vikao da im "objasnim samo", naravno sa klasicnim odgovorom "STA TI IMAS DA OBJASNIS", kad sam mu ja na tenane sve pojasnio ovaj je rekao "au brate, ti si se nasao na pogresnom mestu u pogresno vreme"... U pitanju je bila policija u civilu (koja se meni em nije legitimisala, em nije ni vikala policija (ko da bi stao da su vikali policija) em nisu imali rotaciju na tom pezou (jeste civilni ali valjda imaju ono malo g***o sto stavljas na krov) em je pokusao TRCECI da mi otvori vrata od kola, znaci da je hteo i mene do opljacka) Tu su me priveli (nova kozna jakna, nove patike kao i duks i farmerke potpuno unistene...) na putu do stanice mi je telefon zvonio 100 puta ako ne i vise, a ovaj degen se igrao, jednom stisne silent, jednom prekida poziv, jednom stisne silent, jednom prekida poziv itd. Sve do policijske stanice, kada su skapirali sta se sve izdesavalo. Oni da bi zastitili svoju retariranu guzicu su mi pretili kako oni i dalje mogu da me odvedu dole u pritvor da me ubiju i ostave u nekoj sumi, kako sam ja mogao policajcu da otkinem nogu kada sam onako bezao sa mesta (sto je gnusna laz prvi put je bio sa leve strane automobila i sigurno se odmakao kada je video da su kola otkljucana) drugi put sam kao njima okrznuo auto i mogao sam da pokosim i da napravim invalida od "inspektora" (STO JE JOS VECA laz jer ja kad sam video da neki pezo polako ide ka meni a tek kad je pokusao da mi prepreci put sam dao gas i smotao sto sam brze mogao i pobegao, a nista se nije culo kako sam ja okrznuo kola itd.) onda pretnje tipa nas je bilo petorica u kolima ko ce da poveruje tebi jednom itd. I sto je najgore danas kad sam isao do te zene da joj se zahvalim na tome sto me je primila u kucu ona mi je rekla da su oni njoj rekli da sam ja pucao na njih, kako je smela da primi razbojnika u kucu itd. Kad su uleteli u tu kucu cuo sam da su joj opalili nikad gori samar i ona je vrisnula, najgora stoka. Tada sam razmisljao samo o jednoj stvari (tj. dve) o tusiranju i krevetu. Ispitivali su me 20 puta (ako ne i vise). Svaki onaj sto je bio na licu mesta me je ispitivao makar jednom + neki novi likovi.

Eto... Sta reci posle svega ovog, tuzna, tuzna prica, ali kao sto mnogi kazu sto te ne ubije cini te jacim. U zivotu vise policajcu necu poverovati (ko da sam im ikada i verovao).

Ono sto vas molim je da na ovu temu ne zbijate sale, jer mi je dosta njih od strane policajaca inspektora i nacelnika TBH.

Sve ovo sto sam napisao je 100% istina iz moje tacke gledista i stojim iza svake moje reci. Ja mislim da nigde nisam pogresio, postupio sam kao i svaki normalan gradjanin.

Taj momak sto su ga hapsili (vise je izgledalo kako ga pljackaju) je inace u toku dana opljackao kazino maskiran i sa pistoljem. Kako za ime boga nasa policija misli da bi ja njemu pomogao u bilo cemu sa "auto skola starter" natpisom sa strane automobila i sa onim gepekom na krovu? Da li ti ljudi imaju mozga? Srbijoo......... Zalim ljude koji govore o ljudima koji su otisli u inostranstvo da su "izdali srbiju" ili da su "kukavice". Ako ovako nesto moze da se dogodi brucosu filoloskog fakulteta koji je na budzetu, koji nikada nije bio priveden u policiju, koji je preko 10 godina paketice iz SUP-a (keva mi je tamo radila, koji nema veze sa vezom onda ne znam da li ovde vredi ziveti
    "

Iron Lord nije na forumu
    ne vadi prst iz uveta odkad je čuo da uvo više uživa
    Elita Iron Lord (avatar)
    Učlanjen
    23.12.2004.
    Pol
    ženski
    Tekstova u blogu
    4
    Reputaciona moć
    0

Podrazumevano Re: Narodna Milicija

Poštovani,

savetujem Vas da koristite mogućnost pisanja korisničkih blogova.

Slične teme

1. Narodna muzika
    Autor Denis_1 u forumu Muzika
    Odgovora: 7
    Poslednja poruka: 23.01.2009., 16:13
  2. narodna skupstina
    Autor bex u forumu Politika
    Odgovora: 20
    Poslednja poruka: 20.06.2006., 13:30
  3. Narodna 2.
    Autor Filibus u forumu Filozofija
    Odgovora: 1