Nekadasnji Novo Pazarac
Prikazujem rezultate 1 do 8 od 8

Tema: Nekadasnji Novo Pazarac

Penzioner
    Guest

Podrazumevano Nekadasnji Novo Pazarac

Dakle pre 55 godina isao sam u gimnaziju u ovom gradu.
    Takodjer bio sam u decijem domu koji je se nalazio pored recice Raske(ako se ne varam).
    Voleo bih znati da li skola i taj deciji dom jos postoji kao i opste dali je se Novi pazar mnogo promenio.
    Pozdrav iz V.Britanije.

fikro
    Guest

Podrazumevano odgovor

gimnazija i zabaviste i dalje postoje.novi pazar se puno promenio ali nije izgubio srce i dusu.pozdrav za sve pazarce.

Guest

Podrazumevano Re: Nekadasnji Novo Pazarac

Citat Original postavio Penzioner
    Dakle pre 55 godina isao sam u gimnaziju u ovom gradu.
    Takodjer bio sam u decijem domu koji je se nalazio pored recice Raske(ako se ne varam).
    Voleo bih znati da li skola i taj deciji dom jos postoji kao i opste dali je se Novi pazar mnogo promenio.
    Pozdrav iz V.Britanije.
    KAKO IZDRZA TOLIKE GODINE DA NE NAVRATIS U PAZAR

RASCANIN
    Guest

[
    DRAGI GOSPODINE ,MALO JE OSTALO OD ONDASNJEG NOVOG PAZARA ,TO JE BIO NEKI LAZNI NOVI PAZAR SA LJUDIMA KOJI SU LAGALI I PRETVARALI SE DA SU ZA ZAJEDNICKI ZIVOT ,SADA SU POKAZALI PRAVO LICE I TO TAKO STO SU SVOJU DECU VASPITAVALI SASVIM DRUGACIJE , KAO EKSTREMISTE I NACIONAL-SOVINISTE . NE DOLAZITE U NOVI PAZAR -NEKA VAM OSTANUE U SECANJU ONAKAV KAKAV JE BIO NEKADF .ZAO MI JE .

Guest

Citat Original postavio RASCANIN
    [
    DRAGI GOSPODINE ,MALO JE OSTALO OD ONDASNJEG NOVOG PAZARA ,TO JE BIO NEKI LAZNI NOVI PAZAR SA LJUDIMA KOJI SU LAGALI I PRETVARALI SE DA SU ZA ZAJEDNICKI ZIVOT ,SADA SU POKAZALI PRAVO LICE I TO TAKO STO SU SVOJU DECU VASPITAVALI SASVIM DRUGACIJE , KAO EKSTREMISTE I NACIONAL-SOVINISTE . NE DOLAZITE U NOVI PAZAR -NEKA VAM OSTANUE U SECANJU ONAKAV KAKAV JE BIO NEKADF .ZAO MI JE .
    DRAGI GOSPODINE RASCANIN NEZNAM NA OSNOVU CEGA OVO MOZETE DA KAZETE DA JE NOVI PAZAR BIO LAZAN,DA DECU RODITELJI UCE DA BUDU EKSTREMISTI I NACIONAL-SOVINISTI.MENI JE STVARNO ZAO ALI MI ZNAMO KO SU U VASOJ VELIKOJ SRBIJI I EKSTREMISTI I NACIONAL-SOVINISTI.JER U OVIH 15 ZA NAMA VIDELISMO DA JE NOVI PAZAR KAO GLAVANA META VASIH NACIONAL-SOVINISTA OSTAO NETAKNUT A VI STE VOLIELI VIDET NOVI PAZAR KAO DRUGI VUKOVAR.
    I JOS NESTO KOJI SU TO LJUDI KOJI SU LAGALI

A VI GOSPODINE NAVRATITE U NOVI PAZAR DA SE UVERITE U KVALITETE OVOG GRADA

Guest

[
    KAKO NE ODOGVORITI NEKOME KO TAKO UBEDLJIVO LAZE
    SA CIM SE HVALIS POTURICE ...DA LI MOZDA SA LECIMA KOJE VASA ,,NAPREDNA OMLADINA ,,RASTURA PO PAZARU ,GDE NE DOZVOLJAVA DA SE NI PRAZNICI CESTITAJU ,,KRSCANIMA,, , STA CE BITI AKO GOSPODIN IZ VELIKE BRITANIJE DODJE U NOVI PAZAR U VREME KAKVIH PRAZNIKA PRAVOSLAVNIH...DA MU NECES CESTITATI...NE MUDRUJ POTURICE - ZNAMO KAKVI STE .PEDESET GODINA STE SE ZAKLINJALI U ZAJEDNICKI ZIVOT I ...CIM JE ONAJ USTASA-HROMI DABA,SRBOZDER, OTEGO PAPKE , POCESTE SA PRICOM O NEKAKVOJ AUTONOMIJI ... ZNA TO I SVET - SAMO JE PITANJE KAD CE POCETI DA VAS NAZIVA PRAVIM IMENOM ... SOVINISTI , ZAPUPELI EKSTREMISTI ITD. ...

RASCANIN
    Guest

Podrazumevano SELIM PASI ODGOVOR NA PISMO

Citat Original postavio Anonymous
    [
    SA CIM SE HVALIS POTURICE ...DA LI MOZDA SA LECIMA KOJE VASA ,,NAPREDNA OMLADINA ,,RASTURA PO PAZARU ,GDE NE DOZVOLJAVA DA SE NI PRAZNICI CESTITAJU ,,KRSCANIMA,, , STA CE BITI AKO GOSPODIN IZ VELIKE BRITANIJE DODJE U NOVI PAZAR U VREME KAKVIH PRAZNIKA PRAVOSLAVNIH...DA MU NECES CESTITATI...NE MUDRUJ POTURICE - ZNAMO KAKVI STE .PEDESET GODINA STE SE ZAKLINJALI U ZAJEDNICKI ZIVOT I ...CIM JE ONAJ USTASA-HROMI DABA,SRBOZDER, OTEGO PAPKE , POCESTE SA PRICOM O NEKAKVOJ AUTONOMIJI ... ZNA TO I SVET - SAMO JE PITANJE KAD CE POCETI DA VAS NAZIVA PRAVIM IMENOM ... SOVINISTI , ZAPUPELI EKSTREMISTI ITD. ...

RASCANIN
    Guest

Podrazumevano Re: SELIM PASI ODGOVOR NA PISMO

Citat Original postavio RASCANIN
    Citat Original postavio Anonymous
    [

Slične teme

1. Sta danas rade nekadasnji glumci
    Autor fenster u forumu Film i video
    Odgovora: 19
    Poslednja poruka: 26.01.2014., 22:52
  2. Nekadasnji Srbi - danasnji Hrvati !
    Autor C0NSIGLIERI u forumu Politika
    Odgovora: 150
    Poslednja poruka: 26.02.2009., 00:25
  3. Tatatatirci - nekadasnji/sadasnji, javite se!!!
    Autor ivana bg u forumu Televizija, radio i novine
    Odgovora: 19
    Poslednja poruka: 16.01.2006., 03:00
  4. Nekadašnji ce-ka
    Autor Milojko Vasic u forumu Zanimljivi sajtovi
    Odgovora: 0
    Poslednja poruka: 26.04.2004., 09:36

Pravila za slanje poruka

• Ne možete kreirati novu temu
  • Ne možete poslati odgovor
  • Ne možete dodati priloge
  • Ne možete prepraviti svoju poruku