Hrvatska, Albanija i Makedonija ispunile kriterijume za NATO
Strana 1 od 2 12 PoslednjaPoslednja
Prikazujem rezultate 1 do 25 od 27

Tema: Hrvatska, Albanija i Makedonija ispunile kriterijume za NATO

Primećen član _guru_ (avatar)
    Učlanjen
    03.04.2005.
    Reputaciona moć
    53

Podrazumevano Hrvatska, Albanija i Makedonija ispunile kriterijume za NATO

Hrvatska, Albanija i Makedonija ispunile su sve kriterijume i zaslužuju poziv za članstvo u NATO, zajednička je ocena visokih predstavnika NATO-a na Konferenciji predsednika parlamentarnih odbora spoljnih poslova i odbrane Alijanse, Jadranske povelje i Partnerstva za mir u Skoplju.
    Kako su saopštili hrvatski elektronski mediji, članice NATO-a zastupali su ambasadori u Makedoniji, a Hrvatsku su predstavljali Mario Zubović, predsednik Odbora za spoljnu politiku Sabora, poslanik i bivši vojni funkcioner Krešimir Chosić i ambasador Ivo Kujundžić.
    Svi su se složili da Hrvatska, Makedonija i Albanija treba da dobiju poziv za prijem u NATO, jer su uglavnom ispunile kriterijume koji se traže, a posebno što bi proširenje NATO-a u regionu jemčilo bezbednost ovom delu Evrope, izjavio je Zubović.
    Hrvatska sa svojim snagama učestvuje u misiji ISAF u Afganistanu, a pomaže i u obučavajnju iračkih policajaca.
    Samit NATO-a, sa kojeg Hrvatska očekuje pozivnicu, biće održan od 2. do 4. aprila u Bukureštu.
    Tanjug

Buduća legenda Derer (avatar)
    Učlanjen
    03.08.2007.
    Pol
    muški
    Tekstova u blogu
    18
    Reputaciona moć
    754

Podrazumevano Re: Hrvatska, Albanija i Makedonija ispunile kriterijume za NATO

Nagrada za priznavanje.

Veoma poznat slavka69 (avatar)
    Učlanjen
    07.02.2007.
    Pol
    ženski
    Reputaciona moć
    154

Pa ispunili su uslove jos 99 zar ne

Zainteresovan član
    Učlanjen
    22.01.2008.
    Reputaciona moć
    0

МРРРРРРРРРРРРРРШШШШШШШШШШ ШШШШШШ!!!!!

Primećen član
    Učlanjen
    27.11.2006.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    48

Super! Neka ulaze, NATO je vec odavno usao u njih samo otpozadi, a sad ce da im zapuse i sve ostale rupe, kada im decu posalju da ratuju po Avganistanu i drugim svetskim ratistima!

Zainteresovan član
    Učlanjen
    22.01.2008.
    Reputaciona moć
    0

А хоће ли бити референдум у тим државама или ће бити анексиране и на силу угуране у НАТО?

Učlanjen
    03.08.2007.
    Pol
    muški
    Tekstova u blogu
    18
    Reputaciona moć
    754

U Hrvatskoj nece 100%
    Za ostale ne znam,ali malo verovatno.

Ističe se blockhead (avatar)
    Učlanjen
    30.03.2007.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    72

Citat Original postavio dalipro Pogledaj poruku
    Super! Neka ulaze, NATO je vec odavno usao u njih samo otpozadi, a sad ce da im zapuse i sve ostale rupe, kada im decu posalju da ratuju po Avganistanu i drugim svetskim ratistima!
    Da smo mi usli u NATO,Kosovo bi danas bilo po srpskom vlascu.

Zainteresovan član
    Učlanjen
    22.01.2008.
    Reputaciona moć
    0

Citat Original postavio Derer Pogledaj poruku
    U Hrvatskoj nece 100%
    Za ostale ne znam,ali malo verovatno.
    нек покушају тако и овде код нас па ће имати нови Ирак.

Učlanjen
    03.08.2007.
    Pol
    muški
    Tekstova u blogu
    18
    Reputaciona moć
    754

Citat Original postavio Лукашенко Pogledaj poruku
    нек покушају тако и овде код нас па ће имати нови Ирак.
    Pa pokushali bi..ali znaju tu chinjenicu da bi zavrshili na raznju pa ne verujem da ima iko ko bi se tako igrao svojom glavom.

Učlanjen
    03.08.2007.
    Pol
    muški
    Tekstova u blogu
    18
    Reputaciona moć
    754

Eto sad bratja Hrvati,Makedonci i Albanci mogu punim potencijalima svojih mocnih vojski da podrzavaju demokratsku borbu americhkog naroda protiv terorizma.Nek im je sa sretjom.

Elita kyo. (avatar)
    Učlanjen
    01.02.2007.
    Pol
    muški
    Hortus Croatiae ........ ignore lista: kajzersoza, chupakaz
    Reputaciona moć
    339

tipično radikalska tra8unjanja i demagogija za NEUPUĆENE ko ti:rolleyes:

evo ja se već spremam za mobilizaciju

inaće da ne budeš NEOBAVEŠTEN...u mirovne akcije idu profesionalni vojnici koji to ŽELE! a nikako ne idu deca! Baj d vej vojska u Hrvatskoj je postala profesionalna i više nije obavezna...dakle oni koji žele idu i za to bivaju plaćeni...ČIST RAČUN DUUUGA LJUBAV

a kako to da ima takvih koji to žele?

evo i odgovora na to:

$$$$$$

pa sad ti vidi

Zainteresovan član
    Učlanjen
    04.02.2008.
    Reputaciona moć
    0

Super, i ja se slazem ;-) . Trenutno SAD prisiljava Nemacku da ucestvuje u ratnim sukobima u Afganistanu (do sada je Nemacka samo vodila humanitarnu logistiku). Nemacka se momentalno jos protivi, ali pitanje je vremena, kada ce da klekne ispred bratske Amerike i da salje svoje sinove da ginu za americku naftu.
    http://www.spiegel.de/politik/ausland/0,1518,533184,00.html

ko zna nemacki jezik (pogotovo nasi studirani) neka cita ;-) preporucujem i nasim novim Nato saveznicima (HR, SLO itd.) da procitaju, sta ih ceka ;-) hahahaha
    Poslednji put ažurirao/la Negrutin76 : 19.02.2008. u 20:45

Elita kyo. (avatar)
    Učlanjen
    01.02.2007.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    339

Citat Original postavio blockhead Pogledaj poruku
    konačno jedna realna i na ovoj temi

Iskusan nisliya (avatar)
    Učlanjen
    18.01.2008.
    Pol
    muški
    http://dl.net.hr/webcafe/misc/podsvjest.html
    Reputaciona moć
    104

Citat Original postavio kyoatia Pogledaj poruku
    konacno i jedna ustaska

kao da vas nema k'o bubasvaba

Aktivan član Marcus Tullius (avatar)
    Učlanjen
    26.12.2007.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    62

I Srbija treba da ispuni te kriterijume.

Ističe se
    Učlanjen
    10.12.2007.
    Reputaciona moć
    0

Treba Amerima topovsko meso za jeftine pare.
    A stoka sva sretna i to dobrovoljno ce da idu.
    P.S
    Ko je navikao da bude sluga taj to ostaje dozivotno i uvek ima opravdanje za to.

Veoma poznat
    Učlanjen
    21.10.2006.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    0

Exclamation Re: Hrvatska, Albanija i Makedonija ispunile kriterijume za NATO

Citat Original postavio blockhead Pogledaj poruku
    Zato te do danas, tamo niko nije ni pozvao!!!:rolleyes:
    Poslednji put ažurirao/la gost 66630 : 19.02.2008. u 20:55

Elita kyo. (avatar)
    Učlanjen
    01.02.2007.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    339

Citat Original postavio anarog Pogledaj poruku
    Treba Amerima topovsko meso za jeftine pare.
    A stoka sva sretna i to dobrovoljno ce da idu.
    P.S
    Ko je navikao da bude sluga taj to ostaje dozivotno i uvek ima opravdanje za to.
    pa svi smo sluge:
    para$$$

ili ti možda od vazduha živiš?

inaće da ne budeš NEOBAVEŠTEN...u mirovne akcije idu profesionalni vojnici koji to ŽELE! a nikako ne idu deca! Baj d vej vojska u Hrvatskoj je postala profesionalna i više nije obavezna...dakle oni koji žele idu i za to bivaju plaćeni...ČIST RAČUN DUUUGA LJUBAV

evo i odgovora na to:

$$$$$$

pa sad ti vidi
    Poslednji put ažurirao/la kyo. : 19.02.2008. u 20:56

Primećen član
    Učlanjen
    27.11.2006.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    48

evo i odgovora na to:

$$$$$$

pa sad ti vidi
    PRVO: Nisi drzavljanin Srbije, nemas pravo da se mesas u nase unutrasnje stvari!

DRUGO: Ja nisam clan nijedne stranke, nikada nisam bio niti cu ikada biti. Stranke su za ljude koji nemaju sopstveno misljenje pa u potrazi za sopstvenim im je lakse da preuzmu jedno od ponudjenih!

TRECE: Obavesteniji sam i obrazovaniji od tebe 10 puta, nedeljno citam po 4-5 knnjiga i stalno se informisem na internetu podjednako iz mainstream i alternativnih medija!

CETVRTO: "Baj d vej vojska u Hrvatskoj je postala profesionalna i više nije obavezna...dakle oni koji žele idu i za to bivaju plaćeni...ČIST RAČUN DUUUGA LJUBAV" Prvo nauci da spelujes na engleskom (nepismenjace), drugo, vidim da se slazes sa tim da tvoji sunarodnici koji zele da ubijaju ljude i jos budu placeni za to. (nista cudno za Hrvate samo me cudi da zele pare za masakriranje, u Oluji ste pokazali da vam je dovoljan samo adrenalin koji vas uradi dok to radite) To je malo umobolno, zar ne?

PETO: Zamolio bih te da prestanes da oblacis ruho srpskih reformskih teletabisa i pojavljujes se ovde lececi svoje komplekse i trazeci PavElicevu mast za tvoju goozu koja verovatno boli od NATO qrca!

I ne trudi se da odgovaras na moje komentare jer ces se previse oznojiti pokusavajuci da dostignes intelektualni nivo pravih Srba! :wink:
    Poslednji put ažurirao/la dalipro : 19.02.2008. u 20:59

Ističe se
    Učlanjen
    10.12.2007.
    Reputaciona moć
    0

pa svi smo sluge:
    para$$$

ili ti možda od vazduha živiš?

OK.Koliko trazis za noc(ako si zensko)da zaradis pare sa Zapada?

Elita kyo. (avatar)
    Učlanjen
    01.02.2007.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    339

PRVO: Nisi drzavljanin Srbije, nemas pravo da se mesas u nase unutrasnje stvari!
    87 postova...hm...OK...vidim da si nov ili možda čak i "nov" (u tom slučaju te žalim) al duboko se nadam da ćeš do 1000og posta shvatiti kako je internet globalni medij bez granica i da svatko može doć bilo gdje...odi na hrvatske forume pa vidi koliko tamo ima Srba daleko više nego ovdje Hrvata...naravno pravila se trebaju poštivatiops:
    DRUGO: Ja nisam clan nijedne stranke, nikada nisam bio niti cu ikada biti. Stranke su za ljude koji nemaju sopstveno misljenje pa u potrazi za sopstvenim im je lakse da preuzmu jedno od ponudjenih!
    nisam ni ja član nikakve partije a kamoli pobornik nekih nacional-ideologia...al to mogu samo inteligentni ljudi da shvate...da sam kozmopolita i liberal...al dobro od tebe i ne očekujem više
    TRECE: Obavesteniji sam i obrazovaniji od tebe 10 puta, nedeljno citam po 4-5 knnjiga i stalno se informisem na internetu podjednako iz mainstream i alternativnih medija!
    sa 87 postova si već ti kao dokučio?:rolleyes: mora da si ipak "nov" (u tom slučaju moja najdublja sućut čika-spasoje)...
    CETVRTO: "Baj d vej Prvo nauci da spelujes na engleskom (nepismenjace), drugo, vidim da se slazes sa tim da tvoji sunarodnici koji zele da ubijaju ljude i jos budu placeni za to. (nista cudno za Hrvate samo me cudi da zele pare za masakriranje, u Oluji ste pokazali da vam je dovoljan samo adrenalin koji vas uradi dok to radite) To je malo umobolno, zar ne?
    baj d vej (sleng) vidi u enciklopediji
    a ako te interesira engl.verzija evo: "by the way":rolleyes:
    PETO: Zamolio bih te da prestanes da oblacis ruho srpskih reformskih teletabisa i pojavljujes se ovde lececi svoje komplekse i trazeci PavElicevu mast za tvoju goozu koja verovatno boli od NATO qrca!
    za nekog ko mnogo čita i sebe smatra inteligentnim...veoma pohvalno
    I ne trudi se da odgovaras na moje komentare jer ces se previse oznojiti pokusavajuci da dostignes intelektualni nivo pravih Srba! :wink:

Iskusan nisliya (avatar)
    Učlanjen
    18.01.2008.
    Pol
    muški
    http://dl.net.hr/webcafe/misc/podsvjest.html
    Reputaciona moć
    104

cini mi se ili su hrvati i ovde postali " zrtve " ?

Primećen član
    Učlanjen
    27.11.2006.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    48

87 postova...hm...OK...vidim da si nov ili možda čak i "nov" (u tom slučaju te žalim) al duboko se nadam da ćeš do 1000og posta shvatiti kako je internet globalni medij bez granica i da svatko može doć bilo gdje...odi na hrvatske forume pa vidi koliko tamo ima Srba daleko više nego ovdje Hrvata...naravno pravila se trebaju poštivatiops:

nisam ni ja član nikakve partije a kamoli pobornik nekih nacional-ideologia...al to mogu samo inteligentni ljudi da shvate...da sam kozmopolita i liberal...al dobro od tebe i ne očekujem više

sa 87 postova si već ti kao dokučio?:rolleyes: mora da si ipak "nov" (u tom slučaju moja najdublja sućut čika-spasoje)...

baj d vej (sleng) vidi u enciklopediji
    a ako te interesira engl.verzija evo: "by the way":rolleyes:

za nekog ko mnogo čita i sebe smatra inteligentnim...veoma pohvalno

Ovom prilikom cu citirati jednog takodje intelektualca sa ovo foruma. Nadam se da se on ne protivi tome, ali on je toliko lepo opisao ljude kao sto si ti da ne mogu da odolim a da ga ne citiram!

To je dokaz, a ne nekakvo verbalno "šiljenje qrca" na objektivno, od sebe jačega koji je trenutno zabavljen velikim problemima, uz, na drugoj strani istovremeno ponizno očajničko grebanje na vratima "evtoatlanskih integracija" kao uslovu biološkog opstanka??? Lako je opstajati kao satelitski apsorber politike nekog velikog zaštitnika i unaokolo pištati o svojoj "značajnoj geostrateškoj ulozi i istorijskom doprinosu" u ovakvom ili onakvom smislu!!! Država je samo ono što se ne može rasturiti i kad dođu najgora vermena te i kad svi uokolo iskompleksirani miševi počnu da onanišu na muke mačke u džaku!!!

Misu jedan!

S ljubavlju,
    Ja

Neproveren član
    Učlanjen
    22.12.2007.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    0

Нека су, далеко им лепа кућа.....За коју годину само кад крену бомбаши самоубице по Задру, Сплиту, Дубровнику их усрећиће се 100%

Slične teme

1. Odgovora: 742
    Poslednja poruka: 26.04.2010., 21:25
  2. Hrvatska i Albanija ušle u NATO
    Autor ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ u forumu Politika
    Odgovora: 319
    Poslednja poruka: 04.04.2009., 01:30
  3. Slovenija: Hrvatska može u NATO, ali...
    Autor gost 23146 u forumu Politika
    Odgovora: 26
    Poslednja poruka: 10.02.2009., 23:41
  4. Albanija, Gruzija, Makedonija i Hrvatska
    Autor _guru_ u forumu Politika
    Odgovora: 18
    Poslednja poruka: 19.11.2006., 21:45
  5. HRVATSKA U NATO-u
    Autor billy_THE_kid u forumu Politika
    Odgovora: 13
    Poslednja poruka: 23.12.2005., 13:44

Pravila za slanje poruka